Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazılımsal olduğu belli çünkü filtrelerle renk durumu düzeliyor. Donanımsal olsa hiç bir şekilde düzelmez, hep pembe tonu verirdi. Mini bir güncellemeye bakıyor ki onu da hallederler. Yine bir Samsung modelinde kamera düzeltmesi ile ilgili güncelleme yapılmıştı mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 18 Aralık 2020; 7:23:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun yazılımsal kronik sorunları var mı? En çok aradığım şey stabilite bu telefon uygun mudur bu amaç için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet çok haklısın bende kuşluk vakti telefonu 35 derecelik açıyla selfie yaptım...Aa oda ne kırmızı renkli termos bardak pembe olmuş..

Ön kameranın amacı yüz çekimidir. Ve kol boyu olduğundan dolayısıyla yakındır. Yüzdede de allık sürmüş dudaklar boyalı gibi çıkmaktadır belki evet her fotoda böyle çılgınca olmuyor ama malesef olanlarda var.. Ve herkeste yoksa insanlarında bunu sorgulaması doğal ve söylemeside öyle.. Mesala kimisi güvenli klasör yok diye eleştiririyor ama benim umrumda bile değil ama yazanlarada saygı duyuyorum..

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

bu kırmızı hali

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Kusluk vakti telefonu düşeyde 35 derece açıyla güney güney batı doğrultusunda tutup selfie çekince kamera pembe çekiyor arkadaşlar. Telefonu almanız tavsiye edilmez pembe renge tahammülü olmayan ve 35 derece açıyla selfie çekme müptelaları almasın telefonu

Burası cihazın ana konusu. Artısı eksisi, hatası güzelliği konuşulacak. Senin maksadın ne hayırdır cins cins yazıyorsun???

• quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

Yanlış anlamayın ama burda fanatiklik yapmak saçma çünkü sadece para verilerek alınan bir urun için değerlendirme yapılıyor kimse satılan ürünlerden kar payı almıyor oppo yada samsung benim için bir şey ifade etmiyor ben 3 sene samsung kullandım şimdi oppo kullanıyorum verdiğim parayı hak etsin yeter benim için

Alıntıları Göster
    Yok hocam estağfurullah ne fanatikligi. Burada kimseyi yanıltmak istemeyiz, para kolay kazanılmıyor. Zar zor biriktirdigi paralarla insanlar bunu alıyor insanları yanıltmak yazıktır günahtır.
    Bazen yanlış anlaşılmalar var düzeltmek gerekiyor. Bazı arkadaşlar telefonun bataryası hakkında (yine gireceğim konuya mecburen) yanlış düşünüyorlar.
    Telefon bataryanın hakkını sonuna kadar veriyor aslında.
    Lenovo p2 telefonu olan bir arkadaş buna yakın sonuçlar alıyorum diyordu. Normaldir alması çünkü lenovo p2 bu telefondan %20-25 daha küçük bir ekrana sahip, ayrıca p2 maksimum parlaklık 510 nitken M51 676 nit. Telefonda parlaklık ne kadar yüksek olursa şarj o kadar çabuk biter değil mi?
    Batarya konusunda kullanım farkı ve telefonun özellikleri çok belirleyici bunu anlatmak istiyoruz.
    Kullanım farkının yanında alacak kişiler sunlarida düşünmeli bu telefonun ekranı baya büyük ve maksimum ekran parlaklığı bir çok telefona göre yüksek. Zaten inceleme videolarında M51 dışarıda rakiplerine göre çok daha net olduğu her defasında söyleniyor.

Birde Gsm arena tarafından yapılmış profesyonel batarya test listesini paylaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 18 Aralık 2020; 8:57:45 >

• Fire Cavalry kullanıcısına yanıt

Fanboylukla iğneleyici konuşup insanları alaya alınca kendini zeki sanma yanılgısı birleşince sonuç gerçekten çok kötü oluyormuş, devamlı olarak buna maruz kalmak hiç çekilmiyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eabeloved -- 18 Aralık 2020; 9:18:23 >
  • Validasyon24 V kullanıcısına yanıt

Yok artık bu kadar da olmaz dedirtecek bir durum...

• quote:

Orijinalden alıntı: hulkhayden

note 20 koruyucu kılıf ile kullanımda bir sıkıntı yaratıyor mu kalkma gibi veya a71 koruyucu tam oturuyorsa hangisini kullanıyorsunuz paylaşabilir misiniz

Ben de bir sıkıntı olmadı.

• Ya arkadaşlar bu güncelleme sonrası benim telefon biraz saçmalıyor sanki, özellikle batarya konusunda. Sırf meraktan su batarya programını indirdim, telefonu tam şarj edeyim dedim. 98de takılı kaldı sanki. Sonra dolsun dedim biraz sonra tekrar baktım 99du, 100 olsun diye kapattım geri geldim tekrar 98 gösterdi. Çıkarttım şarjdan.

Ama telefonda rakamsal olarak yanlışlar olduğunu düşünüyorum. Tam bitene kadar şarj etmeyeceğim ve ekran sürelerine bakacağım.

Bir de bu ekran süreleri hesaplanırken nasıl doğru sonuç alabiliriz ki? Benim sabah 10 aksam 6 arası sürekli açık olur ve borsa programları açık olur. Başkasında da tüm gün kamera açık olabilir. İkisinin harcayacağı şarj ve dolayısıyla alacağı ekran süreleri farklı olmaz mı?

Rakamsal derken mesela bu yazıyı yazarken şebeke çekim gücü tek diş. Ama ne konuşmada kesilme ne de internette en ufak bir hız kaybı yaşamıyorum. Eski telefonumu bulunduğum yerde full çekerken izlediğim videoları bu kadar hızlı doldurmuyordu.

Güncelleme sonrası benim gibi sorunlar yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Validasyon24

evet çok haklısın bende kuşluk vakti telefonu 35 derecelik açıyla selfie yaptım...Aa oda ne kırmızı renkli termos bardak pembe olmuş..

Ön kameranın amacı yüz çekimidir. Ve kol boyu olduğundan dolayısıyla yakındır. Yüzdede de allık sürmüş dudaklar boyalı gibi çıkmaktadır belki evet her fotoda böyle çılgınca olmuyor ama malesef olanlarda var.. Ve herkeste yoksa insanlarında bunu sorgulaması doğal ve söylemeside öyle.. Mesala kimisi güvenli klasör yok diye eleştiririyor ama benim umrumda bile değil ama yazanlarada saygı duyuyorum..

bu kırmızı hali

Hocam sorun var eyvallah, da bu sorunu ilk siz mi dile getirdiniz burada? Kısır döngü gibi birileri bataryaya birileri kameraya birileri mikrofona periyodik şekilde laf ediyor. Elimizdeki telefondan sogutuyorsunuz artık. B

• cuk oturdu.. kolpaçino replikte bombaydı valla :))

• sende bu durumlar yoksa veya önemsemiyorsan neden soğuyorsunki.. hatta şanslı hissetmen gerekir.. Telefon güzel zaten.. Ama bizim karşılaştıdığımız sorunlar.. forumda 260 sayfa yazı yazılmış hepsini okuyamazsın.. İnsan başına gelince sormak istiyor herkeste var mı bana mı denk geldi diye bu forum siteleri bunun için var.. Herkeste varsa kronik yazılımsal olabilir ama birkaç kişiyse donanımsal olabilir iade ve değişim istenebilir. giriş orta segment telefonlar dünya para oldu ha deyince değişemiyorsun.. Kusursuz telefon yok zaten heleki bu fiyatlarda hiç yok.

Mesela sende batarya kamera sorun yerine keşfettiğin güzel gördüğün şeyleri paylaşabilirsin kısayolları performansı artıracak şeyleri özellikleri falan.. burası paylaşım yeri illa sorun değil çözüm ve öneride paylaşmak gerekir.

Ben one hand operation+ ile ilgili bilgileri paylaştım burada, veya batarya kötü diyen biri olduğu zaman aldığım güzel ekran süresini paylaşıyorum ona da tepki geliyor. Kamerayi alir almaz herkes deniyordur zaten heralde pembelik var mı diye, ben sizin yerinizre olsam bu pembeliği görsem anında iade ederdim. Eğik tuttum, ışıkta tuttum, flash açtım foto çektim pembe çıktı olayları biraz detaycilik oluyor. Sizin durumunuzda aşırı pembe çekiyormuş haklısınız, ama ben 3 adet m51 almış denemiş biri olarak böylesine bariz bir pembelik falan göremiyorum. Video konuşması da yaptım cihazla ama videoda falan hiçbir pembelik olmadı mesela, siz orada da oluyor diyorsunuz.

Bunlarin hepsi beklentiyle alakalı, xiaomi alsaydik 1 yıl sonra amoled yanığı ve yazılım sorunları konuşuyor olacaktik. Arada bir gelen pembeliğe ve çocuk sesinin karşıya gitmemesine (ki bende yok, forumdaki başka insanlarda da yokmuş) ben razıyım.

Efendi gibi açıkladığınız için teşekkür ederim, saygılar sevgiler

• uncle jun kullanıcısına yanıt

O program gsam battery ise alttaki üçgeni seçip farklı seçenekleri deneyin. Tam şarjdan bu yana seçeneği işaretli ise 98%den beri olan kullanımı göstermez. Ekran suresinin doğru olup olmadığını samsung ayarlar pil kısmındaki ekran süresiyle günlük kıyaslayarak anlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire Cavalry -- 18 Aralık 2020; 12:22:24 >
  • Konya transfer- transfer sürecinde yaziyor kargom bugun ulaşırmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

O program gsam battery ise alttaki üçgeni seçip farklı seçenekleri deneyin. Tam şarjdan bu yana seçeneği işaretli ise 98%den beri olan kullanımı göstermez. Ekran suresinin doğru olup olmadığını samsung ayarlar pil kısmındaki ekran süresiyle günlük kıyaslayarak anlayabilirsiniz

Aslında durum bu. Bildiğin tam şarjdan beri hesaplıyor. Ben ilk aldığımdan beri bu telefonun rakam hesaplarından şüpheleniyorum. Anlamadım valla uyuz oldum ya. Baksana çekime, 2 diş. Ama çatır çatır konuşuluyor, milletten hızlı video izliyorum.

• uncle jun kullanıcısına yanıt

100% olmadı dediniz diye söyledim bu durumu. Çekim durumu lokasyona ve hatta bağlı. Benim daha full çekmediği olmadı mesela, her şey göreceli

• Fire Cavalry kullanıcısına yanıt
    Merhaba ön kameradaki pembelik bende de var ama pek sorun yapmadım cihaz uygun geldiği için.
  • %25 kullanım 5 saat gayet iyi sanırım 👍

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.