Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bölgeye göre değişir mi bilmem ama cumartesi günü tam çalışıyorlar. Gelir belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 saat ekran süresi alıyorum.Batarya harika.Bitmiyor,bitiremiyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksph

M51'den ekran süresi olarak kaç saat aliyorsunuz ?

Xiaomi'den geçeceğim, arayüz olarak MIUI'yi çok arar mıyım? 4-5 senedir Samsung kullanmıyorum, eski Samsung romları bir felaketti, ama yeni romlar daha kullanışlı galiba.

2 günlük kullanım ile wifi, mobil veri karışık 11-12 saat alıyorum.(wifi biraz daha ağırlıklı)
    Evde kalınca bolca wifi oluyor süre artıyor haliyle.(karanlık mod ve AOD kullanmıyorum)
    Genellikle kullanimim standarttir,hemen hemen aynı kullanım ile son 3 telefonum olan mi 9 lite ve K20 pro ile 7-8 arası, poco x3 ile 8-9 saat arasi süre alıyordum.

Bende son 5-6 yıldır xiaomi kullanıyordum, samsung arayüzü hakkında çekincem fazlaydı fakat eskiye göre baya aşmış samsung. Bir kaç günde alıştım şu an keyifle kullanıyorum. Zaten yıllardır nova launcher kullanıyordum buna da kurdum sorun sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Aralık 2020; 15:51:6 >

• Yarın teslimat olacak şekilde Spigen kılıf ile birlikte hepsiburada üzerinden sipariş verdim.

Uzun bir aradan sonra Samsung'a geri dönüyorum. İnşallah çok memnun bir şekilde uzun yıllar kullanmak nasip olur.

• Arkadaşlar m51in kamerasında 1080p 60fps modu varmı?

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

Cevaplar için çok teşekkürler.

Xiaomi fiyatları son yillarda çok yükseldi, hele son 6 ayda uçuşa geçti. Redmiler bile Amoled'li Samsung'larla benzer fiyata çıktı. Bir değişiklik yapabilirim. Mi modellerini saymıyorum bile.

Şu an Redmi Note 7 kullanıyorum, memnumum aslında, sorun yok ama NFC ihtiyacim var. Bunu satip, uzerine de 1500-2000 ekleyip M51'e gecis yapabilirim. Diger NFC'li ucuz secenek TCL 10L ama ekran ve pil daha ufak ve en kötüsü 64 GB.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurefe2014

24 saat ekran süresi alıyorum.Batarya harika.Bitmiyor,bitiremiyorsun.

Hocam, çok iyi sureymiş, gunde 6 saat kullansan bile 4 tam gün gitmesi lazim. Güle güle kullanın.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

Bir şey daha sorsam; Miui'deki 3 parmakla ekran görüntüsü alma fonksiyonunun, tam ekran kontrollerinin benzerlerini Samsung da koymuş mu acaba yeni Rom'a?

Bir de sizde wifi sorunu çıktı mı? Bazi kullanicilarda çıkmış diye duydum.

Gerci ben de maksimum 1 yıl kullanip daha büyük ekranli alternatif bulursam geçerim, ama çok seversem belki 2-3 sene de devam ederim, belli olmaz :)

• Arkadaşlar bu cihazada;; Wifi çekmeme ve mobil hat çekmeme gibi sorunlar duydum.gerçekten böyle sorunlar varmı?veya bilemdiğim şuan olan başka sorunlar?

• quote:

Bir şey daha sorsam; Miui'deki 3 parmakla ekran görüntüsü alma fonksiyonunun, tam ekran kontrollerinin benzerlerini Samsung da koymuş mu acaba yeni Rom'a?

Bir de sizde wifi sorunu çıktı mı? Bazi kullanicilarda çıkmış diye duydum.

Gerci ben de maksimum 1 yıl kullanip daha büyük ekranli alternatif bulursam geçerim, ama çok seversem belki 2-3 sene de devam ederim, belli olmaz :)

Üç parmak ile ekran görüntüsü alma yok. Onun yerine elinizi yana doğru çekiyorsunuz. İlk zamanlar acayip yadırgadım ama şimdi alıştım tık tık alıyorum.
    Tam ekran kontrol var.

Wifi ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Poco x3 ile yanyana baya test yaptım eksik veya fazla hiçbir şey göremedim. Birebir aynıydı desem yalan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Aralık 2020; 19:58:6 >

• quote:

Cevaplar için çok teşekkürler.

Xiaomi fiyatları son yillarda çok yükseldi, hele son 6 ayda uçuşa geçti. Redmiler bile Amoled'li Samsung'larla benzer fiyata çıktı. Bir değişiklik yapabilirim. Mi modellerini saymıyorum bile.

Şu an Redmi Note 7 kullanıyorum, memnumum aslında, sorun yok ama NFC ihtiyacim var. Bunu satip, uzerine de 1500-2000 ekleyip M51'e gecis yapabilirim. Diger NFC'li ucuz secenek TCL 10L ama ekran ve pil daha ufak ve en kötüsü 64 GB.

Eğer yurt dışı almıyorsaniz yurt içi xiaomi almanın hiçbir mantığı yok. Yurt içi xiaomi modellerinin fiyatlarına daha iyi alternatif çok ama yurt dışı cihazlarda xiaomi rakipsiz.

Mesela yurt dışı f2 pro 3200-3300 TL başlıyor, o fiyat aralığına rakipsiz ama yurt içinin 5500 civari fiyatı var o fiyata dünya kadar rakibi var. Hatta bir çoğu daha iyi. Zaten garanti konusunda xiaomi gerçekten çok kötü. Ha garantili ha garantisiz almışsınız.
    Ben bunu değiştirirsem yurt dışı poco f2 alırım yoksa kullanmaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Aralık 2020; 19:57:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

Arkadaşlar m51in kamerasında 1080p 60fps modu varmı?

Yok maalesef. 30 fps çekiyor.

• Arkadaşlar bu cihazada;; Wifi çekmeme ve mobil hat çekmeme gibi sorunlar duydum.gerçekten böyle sorunlar varmı?veya bilemdiğim şuan olan başka sorunlar?

• yapmacikinsan0 Y kullanıcısına yanıt

Wifi de çekmeme sorunu değil de sinyali az olan wifileri görmüyor benim telefon.

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt

cihazı satın almayı düşünüyorum.yeni gelecek güncellemeler ile çözülürmü acaba bu sorun.şuan m20 kullanıyom ekran yanığı dışında bu tarz sorunları olmadı hiç.

Ya eğer dublex bir evde kalmıyorsanız veya modemle aranızda 5-6 duvar yoksa sıkıntı olacağını sanmıyorum.Aşırı rahatsız eden bir sorun değil ama diğer telefonlarla karşılaştırınca düşük sinyalli wifileri göstermediği çok açık hatta videosu vardı koyayım.

öğrenciyim full evdeyim.wifi odamın alt katında.m20de full veya 4diş çekiyor hız sorunu yok.ozaman m51dede sorun olmaz herhalde.o videoyuda izledim.benim için wifi nin sorun olacağinı sanmam.wifi sinyal gücü yeterli gibi ama saçma sapan kopmalar veya kopup yenide bağlanma gibi can sıkıcı şeyler yaparmı?

Kopma hiç yaşamadım hocam dediğim gibi wifi anlamında tek sıkıntı düşük sinyalli olanları göstermiyor yoksa hız olsun,bağlanma olsun hiç bir sıkıntı yok

peki hocam telefonun düğmeleri nasil,kalitesi?kısa vadede bozulurmu veya yumuşama sallanma gibi şeyler yaparmı?

Gayet kaliteli bir sorun olacağını düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.