Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar M51 için beyaz mı tavsiye edersiniz yoksa siyah mı? Beyaz hiç hoşuma gitmiyor ama arkası plastik olduğundan siyah renkte kılcal çizgiler oluşacak muhtemelen ve gözükecektir. Beyaz da ise gözükme olmaz herhalde renkten dolayı. Ama siyah çok hoşuma gidiyor ve beyaz da almak istemiyorum. Sizce kılıfla da korusak yine de çizgiler oluşur mu? Siyah rengi kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Arkadaşlar M51 için beyaz mı tavsiye edersiniz yoksa siyah mı? Beyaz hiç hoşuma gitmiyor ama arkası plastik olduğundan siyah renkte kılcal çizgiler oluşacak muhtemelen ve gözükecektir. Beyaz da ise gözükme olmaz herhalde renkten dolayı. Ama siyah çok hoşuma gidiyor ve beyaz da almak istemiyorum. Sizce kılıfla da korusak yine de çizgiler oluşur mu? Siyah rengi kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar kılıfla kullanacaksanız bu kılcal çiziklere de çok takılmayın, ben kılıfla kullanıyorum, çizikleri görebilmek için büyüteçle falan bakmak lazım, ki çizilse de umrumda olmaz kılıfı sadece kırilmasın diye kullanıyorum . Hangi rengi seviyorsanız o rengi alın, telefonun tadını çıkarın. Siyahı tam siyah değil koyu lacivert antrasit arası çok hoş bir renk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 27 Ekim 2020; 16:40:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• karizma6080 kullanıcısına yanıt

Hocam gcam dosyasını paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueorcid

İnternette var hocam silikon kılıf, telefon gelir gelmez kılıfla kullanmaya başladım

Bende n11 den sipariş verdim ama hoşuma gitmedi istemeyerek aldım neyse idareten kullanacaz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gsemjw -- 27 Ekim 2020; 17:5:24 >
  • Gsemjw kullanıcısına yanıt
    Hepimiz aynı durumdayız hocam inşallah çeşitleri çoğalırda istediğimiz gibi bir kılıf alırız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: ele.elec.eng.

Hocam gcam dosyasını paylaşabilir misiniz?

Buyurun hocam telegram grubunun linki

https://t.me/SamsungM51

Gcam ve xml linkleri içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

Hayırlı olsun. Geldiğinde ne kadar vergi çıkmış buraya yazabilir misiniz?

Ben eşime mıknatıs kapaklı deri bir kılıf sipariş verdim ve 25 lira vergi çıkmış. Paketin üzerinde telefon kılıfı $ 1 dolar yazıyor. Bir kılıfa 25 lira vergi nedir yahu? Neyse üzerine bir "KEYİF ÇAYI" içeriz!

"ezanlar susmayacak, bayrak inmeyecek"

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam bana fix 16 çıkıyor gümrük bedeli sizinki haklısınız biraz fazla

• Arka kapak malzeme kalitesi, çiziklere karşı dayanıklılık bakımından açıkçası içler acısı. Benimki 2 senelik telefon gibi oldu. Hatta 4 senedir kullandığım telefonun arka kapağı sıfır gibi duruyor bunun yanında. M51 kapağında çizikler ve deformasyon bolca oluştu. Aldığım silikon kılıf bile çizik oluşturmuş. Bunu dert etmiyorum ama.Belliki oradan epey kısmışlar.
    Diğer bir sorunum da ön kameranın yüzleri pembeleştirme sorunu. Ön kamera ciltte gördüğü doğal renkleri pembeye yaklaştırıp öyle çekiyor. Çok kullanan biri değilim ama bunun düzeltilmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasttornado -- 27 Ekim 2020; 18:53:12 >
  • Gcam ile 2 adet astrophotograph modunda foto çektim, yıldızları bile gördüm, çıplak gözle çok zor görüyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gontik

Gcam ile 2 adet astrophotograph modunda foto çektim, yıldızları bile gördüm, çıplak gözle çok zor görüyorum :)

Bakmadığım için soruyorum, Pro modunda uzun pozlama var mı? Varsa telefonu sabitleyip 5, 6 saniye uzun pozlama yapın, doğru iso ayarı verin daha neler görürsünüz neler.

Alttaki foto başka bir telefonda gece zifiri karanlıkta çekildi.

• carnageous kullanıcısına yanıt

Gönderi ücreti çıkıyor artık, ücretsiz gönderim olsa bile 30 liraya yakın kargo parası tutuyor. Sizde de bu durum böyle mi?

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz cuma günü aldım en son paketi ondada 16 çıktı şu ana kadar fazlasını ödemedim ama bu son paketim geldiğinde ne öderim bilmiyorum açıkçası ödediğim rakamı paylaşırım kargo geldiğinde.

• carnageous kullanıcısına yanıt

Gönderi ücreti ürün ücreti ile birlikte kesiliyor hocam. Atıyorum ürün 8 lira kargo ücreti olarak da 30 lira ekliyor karttan 38 lira çekiyor. Üzerine ülkeye girince vergisi var çok mantıksız oluyor. Önceden her telefon için istediğim kılıfları alırdım şimdi bu fiyatlandırma yüzünden alamıyorum

• Bende Ali express üzerinden şeffaf beyaz silikon kılıf aldım kılıf 11 tl üzerine 28 tl ekliyor buraya geldiğinde de 16 tl kuryeye ödüyorsun gerçi ben toplamda 45 ödemiştim fiyatlarda artmış.

• karizma6080 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler

• Bataryadan tam performans alan arkadaslar kendileri gibi sansli olmayan kullanicilari anlamaz tabi haliyle. ilk gun 4 saat ikinci gun 5 saat ekran suresiyle kalan yüzde 44 olursa tabi laf etmezsiniz. Ben butun tasarruf yontemlerini uuyguladim,sosyal medya yok, oyun da oynamadım.sadece internette gezindim, 3 saat 46 dakika ekran suresi kalan sarj yuzde 58di. Daha once benim gibi 3000 mah cihaz kullanan arkadaslar bu dediğim tasarrufu uygulasalardi ayni sureyi alirlardi. Aksini iddia edenle canli canli test yapmaya hazirim. Biz de sonucta uzun sureler almak icin bu telefonu tercih ettik, çin malı firmalarin parali reklamcisi değiliz merak etmeyin. Buyuk umutla aldığım telefon bunun üzerine bir de ön kamerada beni pespembe gösterince kendisini iade kargoyla ugurlamak zorunda kaldim artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garipyolcu0113 -- 28 Ekim 2020; 8:29:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Bakmadığım için soruyorum, Pro modunda uzun pozlama var mı? Varsa telefonu sabitleyip 5, 6 saniye uzun pozlama yapın, doğru iso ayarı verin daha neler görürsünüz neler.

Alttaki foto başka bir telefonda gece zifiri karanlıkta çekildi.

Alıntıları Göster

Pro modda yok galiba hocam uzun pozlama, büyük ihtimal gcamde uzun pozlama yapiyor ama bu modda baya bekletiyor çünkü çekerken kıpirdatmayin diyor. Onda da yine çok sabit tutulmuyor tripod lazım onu da cikarmaya üşeniyor insan 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 28 Ekim 2020; 1:21:37 >

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.