Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön kameradaki pembeleşme sorunu şöyle arkadaşlar, her birimizin yüzünde kırmızılıklar mevcut, alında, yanaklarda vs. Ön kamera bu kırmızılıkları belirgin yapıp pembe bir renge yakınsıyor. Bunu bazen yapmıyor ama ben pek foto çekmediğimden sık deneyemedim. Ama 3 denememden ikisinde yaptı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

Ön kameradaki pembeleşme sorunu şöyle arkadaşlar, her birimizin yüzünde kırmızılıklar mevcut, alında, yanaklarda vs. Ön kamera bu kırmızılıkları belirgin yapıp pembe bir renge yakınsıyor. Bunu bazen yapmıyor ama ben pek foto çekmediğimden sık deneyemedim. Ama 3 denememden ikisinde yaptı.

Hocam ben de sık çekmem fotoğraf ancak yorumunuzu okuyunca denedim olacak mı diye 3-4 kare çektim hiç öyle pembelik olmadı. Örnek amaçlı ekliyorum görseli. Yüzümde pembelik yok orijinal halinde de.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Narki

Arkadaşlar AOD ile ilgili olarak sadece belirlediğimiz bildirimler geldiğinde devreye girse diye bir ayar var mı?

Bildiğim kadarıyla yok. Ama gece kapatıp gündüz çalışacak şekilde program yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Bildiğim kadarıyla yok. Ama gece kapatıp gündüz çalışacak şekilde program yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    Başka bir ön kamerayla denediniz mi? Sizin fotoda da sanki çok az mevcut.

• Beyler telefonun herhangi bir kronik problemi var mı?

• Ulan 8, 10 sene önce hep amiral gemilerini konuşurduk, şimdi onların esamesi bile okunmuyor.

• Selfie de pembelik sorunu güzellik modu açık olduğundan da olabilir yanak kısmına hafif pembelik veriyor

• quote:

Başka bir ön kamerayla denediniz mi? Sizin fotoda da sanki çok az mevcut.

Ben fark edemedim açıkçası. Sizin için ayrı kameralarla tekrar çektim.

İlk görsel redmi note 8 ile çekildi ;

Bu da m51 ile çekildi;

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Beyler telefonun herhangi bir kronik problemi var mı?

Kronik sorunu yok. Bazılarında wifi ve şebeke sinyal düşüklüğü var ben de dahil. Fakat şebeke sinyali düşük dahi olsa konuşurken ya da ulaşılamama gibi hiçbir sıkıntı çıkarmıyor.

Hocam m51 ile çektiğiniz görselde boyun kısmınız daha kızarık bence. Kırmızı ton daha fazla. Ya da benim dikizler bozuk. :)

• quote:

Hocam m51 ile çektiğiniz görselde boyun kısmınız daha kızarık bence. Kırmızı ton daha fazla. Ya da benim dikizler bozuk. :)

Doğru şimdi fark ettim ama pembeleşme değil de daha sıcak tonlarda çekiyor diyebilir miyiz hocam :) Onun ayarı var sanırım filtreler kısmında soğuk sıcak tonlarda çekim yapabiliyorsun.

• Piyasada bu telefon için sağlam ekran koruyucu ve kılıf mevcut mu?

• carter kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucusu a71 gönderiyor telefoncular kenarlarda üst ve alttan totalde yarım cm kadar boşluk kalıyor ve kılıf var ama telefon alırken netten kılıfıda alın ben geçen buradaki 2 yere sordum yok sadece nette bulunuyor şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım, m51 her yönüyle mutlu etti beni sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim. Telefonu şu an için kılıfsız kullanıyorum ve youtube video veya müzik dinlerken telefonda bir çok noktasinda hoparlör kaynaklı titreşim oluşuyor rahatsız oluyorum açıkçası sizdede yatay modda iki elinizle tutup video, müzik dinlerken ses şiddeti orta ve üzerinde titreşim oluşuyormu acaba deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhabalar, daha önce kılıfsız kullanımda ses titreşimiyle ilgili rahatsızlığımı belirtmiştim, aynı durumu yaşayan varmı acaba?

• smilodon22__ kullanıcısına yanıt

Herkeste oluyor o hocam, yapacak bir şey yok malesef. Sağlam bir kılıfla hissedilmez muhtemelen.

Kamera ayarlarında güzelleştirme özelliği var mı acaba? Ön kameradaki pembeleşme bundan dolayı olabilir mi ?

• Flopyy F kullanıcısına yanıt
    Hayır, özelliği kapatsanız da sorun çözülmüyor.

• Selamlar bir süredir İPhone 6 yı Samsung M51 e aktarmaya uğraşıyordum.

Eğer benim gibi ios => android geçişi yapacaksanız;

-İbooks pdf leri iphone dosyalarıma kayıt edip oradan google drive atın.

-Rehber Fotoğraf vs için Coppy My Data (çok basit)

-Whatsapp için Wazzap Migrator (Android Ücretli ama apk bulunabilir, windowsta yapılacak işlemler için program ücretsiz)

-Parolalar için uğraşmadım Google Chrome kullandığım için aktarma ihtiyacım olmadı

- Notlar için çözüm bulamadım gmail ile kendime atıp Manuel kayıt ettim.

Belki yardımı dokunur ben çok uğraştım özellikle whatsapp için uygulamalar pahalı 20-30 dolar en ucuzu wazzap 60tl ama onuda ücretsiz halledebilme imkanınız var.

Telefona n11 kılıfkutusundan bir kılıf aldım standart kaliteli olmayan bir ürün ama tam oturuyor parmak izi basması sorun değil 30tl için idarelik alınabilir.

• Arkadaslar hayırlı olsun telefonun fiyati 4000 tl olmuş.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.