Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edge lighting kullanan var mı? bildirim ışığı yani çerçeve vs?

app soracaktım. ortadaki kamera için gayet güzel duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dfghjkl34

arkadaşlar n11 yarın canlı yayın indirimleri yapacakmış m51 de indirimde gözüken ürünlerden bir tanesi bilgisi olan var mı bu konuda ne kadar düşer fiyat acaba ona göre poco düşünüyorum

Bırakın hocam şu pokoyu falan. Şu an, Çin'de üretim yapmayan tek telefon üreticisinin Samsung olduğunu biliyor muydunuz?

Asırlardı salgın hastalıkların, pandemilerin merkezi olan ve yam yam gibi beslenmekten vazgeçmeyen, ıslak hayvan pazarlarında hayvanlara eziyet eden, korona virüsünün yayılmasında baş rol oynayıp, bir çoğumuzun hayatını karartan Çin halkının markalarını tercih etmeyelim artık. Benim gözümde Apple bile Çinli. Korona hayatımıza girdiğinden bu yana ne iPhone'u ne de Çin sınırları içinde üretilen diğer telefonları ve aksesuarları çevremde kimseye tavsiye etmiyorum. Poko'da safkan China.

Çin'de ki son fabrikasını da geçtiğimiz yıllarda kapatan Samsung, Çin ile arasına mesafe koyduğu için korona sonrası ben de ayrı bir yere sahip oldu.

https://www.doguturkistanbulteni.net/teknoloji-firmalari-cini-terk-ediyor//

https://shiftdelete.net/samsung-akilli-telefon-fabrikasini-kapatti

https://www.cnnturk.com/teknoloji/samsung-cinde-yer-alan-son-fabrikasini-da-kapatti

• telefonu dun kullanmaya basladim. sarjini denemek istedim once. vidyolarda incelemelerde izledigim veya kullananlarin soylediklerine baktigimda iste bilmem kac saat oyun oynadim,su kadar vidyo izledim,saatlerce sosyal medyada takıldım sadece yuzde 25 gitmis demisler.benimki kurulumdan sonra sadece birkac uygulama indirme ve internet sitelerinde gezinmeyle birkac saatte yuzde 47den yuzde 19a indi. benim cihazda mi sorun var anlamadim. gece sarja taktim sabah cektim. durudgu yerde yuzde 1 gitmis. sonra sadece internette gezindim 10 dkda yuzde 2 daha gitti.arka planda uygulama yok ama guc tasarrufu da acik değil o sekilde deniyorum. normal mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburda dan aldim bende :) hayirlisi olsun ikimiz icinde ne diyim gelen telefonlar arizalida cikabilirdi sukretmek lazim :)

• can | aky C kullanıcısına yanıt
    Şükürler olsun :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diger taraftan hediye olarak Buds kulaklik verileceği beyan edildiği halde sona kalan bizlere buds plus gönderilmesi diğerlerinin aleyhine bir durum yarattı şimdi. Benim başıma gelseydi uğraşırdım belki de...

• gokmay kullanıcısına yanıt
    Uğraşsak ne olacak ki sonuçta beyan edilen buds kulaklıktı ve onu gönderdiler, sizin şansa buds+ geldi sorun biz şanssızlarda 😪

Bunu dün Samsung sayfasına yazmayı düşünmedim değil aslında ama ne yapacaklar ki

• Sizi kollayan bir yazıydı yazdıklarım...Ne yapılır düşünmedim ama, kampanyaya katılan bir kısıma haksızlık oldu bariz bir şekilde. Herkes ayni şartlarda başladı ama sonuç farkli oldu...🤷‍♂️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 21 Ekim 2020; 9:0:5 >
    Haklısınız bizi kollayan bir yazı yazmışsınız, farklı bir şey hissettirdiysem özür dilerim 🙏🏻
    hayattaki şansım da böyle benim :(( yani sonuç olarak farklı bir durum oldu evet ama bir çözüm sunarlar mı bilemedim 🤷🏻‍♀️

• Yok yok, özürlük bir durum yok...

• garipyolcu0113 G kullanıcısına yanıt

Benim telefonda dün geldi, %55 pil seviyesinde açıldı. Akşam üzeri saat 16:00 gibi açtım telefonu. Uygulama kurulumları vs. yaptım, devamında sosyal medya internet biraz youtubeda video izledim. Yaklaşık 4 saat ekran süresi gösteriyodu telefon, gece 01:00 gibi şarja takmadan önce %25 pil kalmıştı.

Bence kafanıza takmayın biraz kullanın, oturacaktır pili.

• garipyolcu0113 G kullanıcısına yanıt

Şarj noktasında cihaz 7000 mah bataryaya yakışmayacak performans gösteriyor bunun olası bir güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum bazı kişiler tarafından abartılı anlatımlar var, normal kullanımda en fazla 2 gün götürüyor öyle 4 günler falan hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carnageous -- 21 Ekim 2020; 10:11:41 >
  • 7000 mah nedir be hertürlü 1 günü çok rahat çıkartır . Bu telefon çok aşırı yoğun kullanımda bile 1 günü rahat çıkartır. Çok kullanmazsan 2-4 gün yeter.
    Hatta az kullanan birine 1 hafta bile yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

Bırakın hocam şu pokoyu falan. Şu an, Çin'de üretim yapmayan tek telefon üreticisinin Samsung olduğunu biliyor muydunuz?

Asırlardı salgın hastalıkların, pandemilerin merkezi olan ve yam yam gibi beslenmekten vazgeçmeyen, ıslak hayvan pazarlarında hayvanlara eziyet eden, korona virüsünün yayılmasında baş rol oynayıp, bir çoğumuzun hayatını karartan Çin halkının markalarını tercih etmeyelim artık. Benim gözümde Apple bile Çinli. Korona hayatımıza girdiğinden bu yana ne iPhone'u ne de Çin sınırları içinde üretilen diğer telefonları ve aksesuarları çevremde kimseye tavsiye etmiyorum. Poko'da safkan China.

Çin'de ki son fabrikasını da geçtiğimiz yıllarda kapatan Samsung, Çin ile arasına mesafe koyduğu için korona sonrası ben de ayrı bir yere sahip oldu.

https://www.doguturkistanbulteni.net/teknoloji-firmalari-cini-terk-ediyor//

https://shiftdelete.net/samsung-akilli-telefon-fabrikasini-kapatti

https://www.cnnturk.com/teknoloji/samsung-cinde-yer-alan-son-fabrikasini-da-kapatti

Alıntıları Göster

Kopyala yapıştır bir yazı mı bu? Bir yerde daha okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

Şarj noktasında cihaz 7000 mah bataryaya yakışmayacak performans gösteriyor bunun olası bir güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum bazı kişiler tarafından abartılı anlatımlar var, normal kullanımda en fazla 2 gün götürüyor öyle 4 günler falan hikaye.

Siz telefona sahip misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

sanırım zamanla oturdugunu gorecegim evet.bir de yazılımla duzeltilirse o zaman 7000 mah oldu diyebilirim sanırım. nitekim ilk tam sarjdan sonra düne göre biraz düzeldi

• carnageous kullanıcısına yanıt

normal kullanımda 3.500mah bir telefonun 1 gün götürdüğünü varsayarsak 7.000mah in de 2 gün götürmesi çok olası. bataryada bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Evet sahibim 4 ekimden bu yana kullanıyorum hatta bana telefonu sarjdayken resetlemeyi onermistiniz pil kalibrasyonu için, ben hep aynı tekrara düşüyorum katılımcılardan da özür dilerim ama, bu cihaz m31 modelinin geliştirilmişi onunla kiyasliyorum m31 ide 2 ay kadar ki kullandım kesinlikle bu cihazdan daha iyi pil performansı var 6000 mah olmasına rağmen bu cihazda bir eksiklik olduğunu ve yazılımla çözüleceğini düşünüyorum.

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt

Batarya sorunlu demiyorum yazılımsal bir eksiklik olduğunu ve zamanla düzeleceğini düşünüyor ve umuyorum hocam

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.