Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gontik G kullanıcısına yanıt

Yaptırım olsa bir daha yapmaya cesaret edemezler.

Aynen katılıyorum. Güven tazeleme konusunu da sitemli yazmıştım ben zaten 🤗

• Arkadaşlar bu telefon alınır mı ? Sarj sorunu ve Sinyal sorunu olduğunu okudum. Benim içinde sarj olayı önemli şu anki telefonum 4500 ma ve 1 gün dayanıyor bu telefon ile kaç gün gider sizce ?

• crazydange kullanıcısına yanıt
    3 gün gidiyor benim kullanımla alakalı şarj olayı size de 2 gün gitse yeter heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: gontik

3 gün gidiyor benim kullanımla alakalı şarj olayı size de 2 gün gitse yeter heralde

Telefonun kalınlığı nasıl ustam? Mağazalarda olmadığı için inceleyemiyorum.

Ben 2.5 gün kullanıyorum

Sinyal sorunu şebeke az görünüyor ondan dolayı ama bu güne kadar arama yada mobil veriyle ilgi bir sıkıntı olmadı

• quote:

Sen çok iyi ayarlar yapmışsın hocam 3 gün gittiğine göre.Ben işte fırsat bulup çok elime almadığım halde 2 gün gidiyor ortalama.

• Evet yok mu bir babayiğit SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] soruma hala cevap alamadım.Sms gelince şu ekran açılmasını nasıl kapatırız.

• quote:

Hocam nasıl 3 gün gidiyor nasıl ayarlar yapıyorsunuz paylaşır mısınız, be n çıldıracağım dün öğlen 3 de %100 Ken şarjdan aldım şu an saat 16:48 şarj %58 öyle ahım şahım bir kullanımda yok aynı kullanımı yaparsam tam 2 güne denk gelecek biz neyi yanlış yapıyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kılıfsız gayet iyi hocam kalın gelmiyor ele ve yandan bakınca da kalın durmuyor, siyah renk için konuşuyorum, kılıfa koyunca da hepsi kalın oluyor, zarif kılıflar çıkmadı daha

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    Hocam buradan olmalı 😊

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Arkadaşlar konuyu takip ettiğim kadarıyla ortada şöyle bir algı var.
    Normal bir telefon Sd 800 işlemci serili 3500 mah olsa bu cihazda onun iki katı olarak 7000 mah. 3500'lük bir telefonla 1 gün gidiyorsa bununla 2 gün gider hadi diyelim birazda işlemci orta sınıf oradan biraz az harcasa olsun size 2.2 gün falan. Kullanıcılar 15000 mah gibi beklentiye giriyor. Paylaşımlara bakılırsa ekran ve kullanım süresi gayet yeterli görüyorum. Ve cihazların şarjı biraz daha uzun dayanacak diye bazı özellikleri kapatmanın bir anlamı yok.
    Her insanın kullanım tarzı ve konum itibariyle cihazın sinyal alışverişi aynı değil. Benzer olsa bile çok fark ediyor. Bu sebeple keyfinize bakın telefonun keyfini çıkarın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 21 Ekim 2020; 17:3:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carnageous kullanıcısına yanıt
    Hocam normali 2 gündür zaten, ben tüm uygulamaların tek tek arka plan etkinliklerini kapatiyorum. Çok fazla instayla oyunla işim olmuyor, arada giriyorum. Ekran ışıği yuzde 20 falandır fazlası gözümu yoruyor. Always on display gece kapanacak şekilde ayarlıyorum falan filan derken işte 3. Gün akşamında da gece yuzde 10 falan kalınca da şarja koyuyorum. Normal kullanımda 2 gün gider yoğun kullanımda 1,5 gün benim gibi az kullananlarda da 3 gün rahat gider.

Anladım yani acaba birşeyleri eksik mi yapıyorum diye düşündüm teşekkür ederim cevabınız için.

• T Square kullanıcısına yanıt
    Üstad selefi olan m31 6000 mah olmasına rağmen daha iyi performans veriyordu tecrübeyle sabittir 100 den saatlerce düşnediğini biliyorum potansiyelini kullanmaması insanların sorgulamasına yol açıyor yoksa tabiki de 1 hafta şarj gitmesini beklemiyoruz.

• carnageous kullanıcısına yanıt
    Ayarlar- uygulamalrdan uygulamara tek tek girip pil kısmından arka plan etkinliğine izin ver tikini kaldırın, facebbok services android auto gibi uygulamaları da aynı şekilde yaptıktan sonra sol alttan devre dışı birak diyin, hatta cihazımı bul olayını hiç bi zaman kullanmayaacağinizi dusunuyorsaniz onu bile kapatabilirsiniz. Whatsapp arka planda çok çalışıyor mesela, bende gnç, n11, letgo vs gibi uygulamalar da cok calisiyordu ram temizleme yaptiğimda gorunuyordu hepsini kapattım sürem arttı. Yine de dediğim gibi normali 2 gündür, pille ilgili bir güncelleme olursa daha da artabilir, ama çok bir şey beklememek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 21 Ekim 2020; 17:16:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueorcid

Hocam buradan olmalı 😊

Yok hocam burdan da değil heralde kapatılmıyor 😐

• Sarjı gayet iyi gidiyor bence. Oyunsuz yoğun kullanımda çok rahat 2 gün çıkıyor. Zorlasam belki 3. günü bile çıkartır 20'nin altına düşmeden sarja takıyorum. Rahat 12 saatin üstünde ekran veriyordur. Son pilden göstermediği için bir şey diyemiyorum net olarak. Hiçbir uygulama için ayar yapmadım, arka planda çalışan uygulamaları da kapatmam çoğu zaman ram'den hızlı çağırsın diye

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.