Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung çinde hayvanlara işkence ediliyor fabrikamı kapatayım demiyor, sony de çindeki fabrikalarını kapattı ama ancak onun da sebebi bu değil artık işçilik ve kalite olarak hindistan daha ucuz üstüne üstlük adamların çindeki pazar payı düştüğünden dolayı(%1 in altında) boşuna orda üretip kargolamak istemiyor hindistanda üretip hindistan içi satıcak yani boşuna bir sempati duyuyorsunuz

• gokmay kullanıcısına yanıt

aradaki farkı trendyol ödemiştir o yüzden hiç bir firma bize yollamaz

• xiewed kullanıcısına yanıt
    Telefonu da kulaklığı da satan ve gönderen Samsung, trendyolun bu konuda bir taahhüdü, müdahalesi yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 21 Ekim 2020; 11:48:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • carnageous kullanıcısına yanıt

Aman beni yanlış anlamayın. Kullanıyor musun ki konuşuyorsun demek istemedim :)

Forumdaki her konuya girer üşenmeden konudaki yüzlerce sayfayı okurum.

Bu telefon tanıtılınca dedim ortalığı yıkacak. Diğer M serilerinde 6.000maH vardı ama işlemci Sd değildi.

Benim telefonum Redmi Note 8 pro ve 4.500maH pili var ama ben daha çok ekran süresi alıyordum.

Bu telefonda Sd işlemci ve 7.000maH görünce dedim olay bitti. Ekran da amoled mis gibi. Tipik kullancıların 15 saat ve üzeri ekran süresi alacağını düşündüm. Ben bile bu telefonla geçen gün evde 15 saat aldım. Normal kullanımda en az 9 en çok 12 saat arası.

Sizinde dediğiniz gibi bu telefonun pil kalibrasyonunda sorun var gibi. Şarjdan çektim 1 dakika da %99 oldu diyenler gördüm. Bu çok ilginç. İnsanlar artık pil çok önem veriyor. Güncelleme ile çözülür umarım.

• sonuç olarak forumlarda trendyolun marka değeri düştü trendyol samsunga gidip buds+ gönderilim demiş olması çok olası her kullanıcının bir ücreti vardır bu telefon pazarında olunca bu ücret artıyor trendyol ödemiştir mutlaka

• Arkadaşlar sms geldiğinde ekranı yakma ayarını nerden kapatıyoruz. Sms geliyor ekran yanıyor geri sönüyor boşu boşuna pil tüketmesin bilgisi olan var mı?

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam mesela sabah dediğiniz oldu şarjdan çektim 1 dk içerisinde 100 den 99 a indi.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah neden yanlış anlayayim bende sizin gibi bir beklentideydim açıkçası ama şu ana kadar beni bu pil olayı birde çekim gücü şaşırttı şebeke hep 1 yada 2 diş çekiyor gözüküyor onun dışında memnunun önceleri biraz fazla mı para verdim demiştim ama Trendyol yol Galaxy buds plus kulaklığı gönderince bende 600 e satınca telefonun fiyatını kabul edilebilir sınıra çektim diye düşünüyorum 😀

Trendyol marka değerinin düştüğünü yada müşteri kaybettigini önemseseydi, en baştan tüketici sorularına net ve doğru cevap verirdi. Her soruya sallama ve kopyala yapıştır cevap verdiler. Pazartesi sormuştum kulaklik ne zaman gelecek diye, 7 gün içerisinde tedarik edilip gönderilecek dediler. Kulaklik dün elime ulaştı...

o dediğiniz departman farklılığındandır müşteri destek bölümü o konuda batırmış fakat benim dediğim müşteri kazanma departmanı böyle bir konu görüşmüştür samsungla bunlar çok şey değil zaten 100 lira fazla verdiler sadece ki onun da bi anlaşması vardır kimse kimseye hediyeden buds + vermez üzgünüm ama şirketler o kadar saf değil bakın bu forumdaki insanları bile tavladılar keşke trendyoldan alsaydık falan SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

Zaten trebdyoldan alanlar bu telefonu oldukça indirimli aldılar. Banka puani ve buds satışı ile telefon 3000 liraya veya biraz altına mal oldu.
    Firmaların tüm birimleri koordineli çalışır, birbirinden habersiz olan bir şirketi düşünmek büyük saflık olur...

• Legolasx kullanıcısına yanıt

Diğer uygulamaların bildirimi için bu ayarın açık kalmasını istiyorsanız (Ör: WhatsApp bildirimlerinde ekran uyansın) sms uygulamasının ayarlarından kilit ekranında görün kısmını kapatmanız gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Diğer uygulamaların bildirimi için bu ayarın açık kalmasını istiyorsanız (Ör: WhatsApp bildirimlerinde ekran uyansın) sms uygulamasının ayarlarından kilit ekranında görün kısmını kapatmanız gerekir.

Hocam olmadı ya. Sms geliyor ekran yanıyor yine. Kapattım aşağıdaki ayarı yine de yanıyor ekran. M31 de bir yerlerden yapıyorduk bu ayarı da bunda bulamadım.
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Tabii ki koordineli ona hiç bir sözüm yok ama dediğim sey müşteri temsilcisi kismi kotu çalışmış yani bi kopukluk yaşanmış zaten hediyenin de asil nedeni kopuklukgan dolayi

Keşke öyle bir kopukluk yaşandığı için firma model artırımı yaptığını bir özürle açıklasa da güven tazelese 👍

• Trendyol neyin güvenini tazeleyecek arkadaşlar, çok berbat bir firma eşim de kullanıyordu devamlı, sürekli fotoğraftan farklı ürün gönderiliyor ve satıcılara hiç bir yaptırımda bulunmuyorlar. Artık iade göndermekten kargocularla gardaş olduk, tek özelliği giyimde fazla çeşit olması ve aranan bazı modellerin sadece orada bukunması onun dışında kullanmıyoruz. Mecbur kalmadıkça da kullanmayın derim. Bir süredir kullanmıyoruz zaten giyim de dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 21 Ekim 2020; 13:21:49 >
  • Trendyoldan maske almıştım, fotoyla alakası olmayan maske gelmişti, farklı marka üstelik.

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam bize de oldu beyaz seçtik mavi gönderdiler, deri ayakkabı fotosu var rugan geliyor, L beden istiyorux s geliyor, kablo istiyoruz en dandiği geliyor vs. ne bilim bu tarz bir sürü şey, kargo firmalarını da bıktırmışlar her gelen 3 kişiden birisi trendyol iade diyor kargocuya.
    Sadece giyim değil yani hediyelik eşyada elektronikte her şeyde yapıyorlar ve dediğim gibi bu satıcılara bir yaptırımda bulunmuyor.

• Arkadaşlar bu pil kullanımını optimize et ayarından tüm uygulamaları aktif ediyorum optimizasyon için ama geri ciktigimda yine pasif oluyor herhangi bir kaydet butonu yada sekmesi de yok bunu nasıl yapıyorsunuz
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carnageous kullanıcısına yanıt
    Orada tümü yazan tüm uygulamaları gösterir optimize edilmiş ve edilmemiş tamamını yani, menüye ilk girdiğinizde de edilmemiş olanlar açılır ki onların çoğu da zaten edilemeyen sistem uygulamalarıdır.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.