Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
38
Favori
98.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz hakkında güzel, objektif bir inceleme için:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRange -- 3 Mayıs 2020; 13:25:54 >
  • Arkadaşlar bu arada M31 için Spigen kılıf ön siparişe gelmiş, şöyle bırakalım: https://www.spigen.com.tr/urun/samsung-galaxy-m31-kilif-ultra-hybrid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRange -- 3 Mayıs 2020; 17:32:55 >
  • M21 satışa sunulmazsa ve fiyatı da 2000 liranın altına inerse tercih edebileceğim bi cihaz.

Benim için öncelik batarya performansı.
  • Paracokomel P kullanıcısına yanıt
    Kardeş kupon kodu nedir? Hangi sitede kullanılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kupon indirimi bitti mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekranla ilgili bir şey fark ettim. Özellikle beyaz, açık mavı ve sarı gibi canlı renkler tamamen açıkken telefonun sağ üst çerçevesi ile sol alt çerçevesindeki tam kavislerin olduğu yerde ekran sanki oradaki kavislerle uyumlu değil gibi, nasıl desem böyle çok ufak tırtıklı gibi görünüyor o birleşim yerlerinde. Beyaz bildirim panelini indirince de görünüyor. İlk bakışta tam görünmüyor ama biraz dikkatli bakınca anlaşılıyor. Normalde ekranın smooth bir şekilde uyum sağlayıp doldurması gerekir o kıvrımların olduğu birleşme noktalarını. Sanki mühendislik hatası gibi geldi, örneğin videoyu tam ekran izlerken ve oyun oynarken çok ufak olsa da oralar gözüme takılmaya başladı. Fakat tam tersi sol üst ile sağ alt tarafta bir şey yok. Bugün birden gözüme çarptı nedense. Acaba One UI 2.0 uyumsuzluğu gibi bir şey mi diye düşündüm ama muhtmelen ekranla alakalı. Siyah renklerde fark etmek mümkün değil.
    Şimdilik düşük sinyal ve bu durum dışında başka bir soruna rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRange -- 6 Mayıs 2020; 1:56:19 >

• son zamdan sonra fıyat dusermı acaba yada bu fıyata bu telefon alırnı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara57

son zamdan sonra fıyat dusermı acaba yada bu fıyata bu telefon alırnı mı?
    Bende a50den m31 geçmeyi düşünüyordum, bu zamlardan sonra artık hiçbir şey düşünmüyorum, a50 ile devam. 1 yılımız doldu, acayip memnunum telimden. m31 e diğer tellerden daha az zam gelmiş.
  • Telefonum yarın gelecek bir gecikme olmazsa m31 sırf batarya süper amoled ekran ve kamera özellikleri için aldım.
    Lütfen kılıf önerisi verin ama uygun fiyatlı birsey olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • funnerman kullanıcısına yanıt
    Telefonu gectigimiz hafta arkadasa aldik, M30S icin olan cuzdan kiliflardan da aldik. Kilif, kamerayi milimetre boyutunda hafif kapatiyor ama cekimde bir sorun yok.

• 2600 e düştü fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: funnerman

2600 e düştü fiyat.
    3000 yapınca baktılar kimse almıyor, hemen düşürdüler fiyatı, ben bu kadar üçkağıtçı firma görmedim. n11 de halen 3000, onlarda düşürür merak etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 11 Mayıs 2020; 10:10:57 >
  • kuzenime aldırdım az önce, bende m30s var çok memnunum bu yüzden yeni modelini aldı. kılıf olarak ne kullanıyorsunuz?

bende spiegenin m30s olanı var, çok sağlam. amahttps://www.spigen.com.tr/kategori/galaxy-m31 aşırı pahalı ve m30s için olan sağlamlık bunda yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 11 Mayıs 2020; 15:54:26 >
  • Arkadaşlar bu google sizde de bu kadar çok mu pil tüketiyor. Bunun bir ayarı kapaması var mı? Kısıtladım ama nafile

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera
  • HB den M30s aldım kargo geldi ama henüz açmaya fırsatım olmadı, o zaman M31 3000 TL gibi abuk rakamlara yönelince düşünmemiştim ama şimdi 2500 tl olmuş tekrar. Ekşide de aşağıdaki yorumları okuyunca kutuyu açmadan iade ediğ, 500 tl daha eklesem m31 mi alsam diyorum, değer mi 500 tl fazla vrmeye, kafa karışık

" parmak izi okuyucusu m30s'e göre daha yenilenmiş ve atik deniyor. ha m30s'te olmayan gorilla glass buna eklenmiş, gorilla glass 3 olarak.
    ışık algılama sensörü koyulmuş, m30s gibi ön kameradan ayarlamıyor. m30s'in upgrade hali gibi, tüm eksiklikler giderilmiş. 6 gb ram'in de samsung experience'a bolca yeteceğini düşünüyorum."
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

HB den M30s aldım kargo geldi ama henüz açmaya fırsatım olmadı, o zaman M31 3000 TL gibi abuk rakamlara yönelince düşünmemiştim ama şimdi 2500 tl olmuş tekrar. Ekşide de aşağıdaki yorumları okuyunca kutuyu açmadan iade ediğ, 500 tl daha eklesem m31 mi alsam diyorum, değer mi 500 tl fazla vrmeye, kafa karışık

" parmak izi okuyucusu m30s'e göre daha yenilenmiş ve atik deniyor. ha m30s'te olmayan gorilla glass buna eklenmiş, gorilla glass 3 olarak.
    ışık algılama sensörü koyulmuş, m30s gibi ön kameradan ayarlamıyor. m30s'in upgrade hali gibi, tüm eksiklikler giderilmiş. 6 gb ram'in de samsung experience'a bolca yeteceğini düşünüyorum."
    m30s'i kaça aldınız? eğer 1700-1800 civarı bir şey ise bence iade etmeyin, çünkü bir daha o fiyatlara zor düşer. aradaki farkla kendinize başka bir şey alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 11 Mayıs 2020; 19:53:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

m30s'i kaça aldınız? eğer 1700-1800 civarı bir şey ise bence iade etmeyin, çünkü bir daha o fiyatlara zor düşer. aradaki farkla kendinize başka bir şey alırsınız.

Alıntıları Göster
    1950 kusur TL ye aldım, HB satıcılı yoktu, oylesine bakayım derken HB satıclı stok gördüm,iptal etti herhalde birisi, bir de bu vergi vs mevzusu donerken aldım o hışımla :) O ara M31 3000 TL olmustu onu hiç düşünmedim bile de bugun 2500 tl ye gorunce acaba mı dedim
    edit: en ucuz amazonda 2499 tl idi , stokları bitirmişler gene , 1 saat önce 12 tane vardı :) şimdi en ucuz HB oldu 2600 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 11 Mayıs 2020; 22:0:18 >

• Merhaba arkadaşlar bende geçtiğimiz cumartesi m31 alarak aranıza katıldım, en önemli kriterim batarya idi batarya performansı muazzam çok memnun kaldım, sadece kafamı karıştıran bir durum var hattim Turkcell fakat tek çubuk çekiyor şirket telefonumda ki hattimda Turkcell ama i full çekiyor yapmam gereken bir ayar varmı önerebileceğiniz??

• carnageous kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı durum bende de var, Ben de Turkcell kullanıyorum. M30s'de de 1-2 diş arası aldım 4.5g'deyken, M31'e geçtikten sonra da yine aynı 1-2 diş arası aldım. Lokasyon Yalvaç/Isparta. Yani ilçenin çarşısında dolaşırken bile 1 dişi gördüğüm oldu, yuh dedim. Daha önce Nokia 6 kullanıyordum ama o full çekiyordu ilçenin her yerinde. 4.5g'de bu kadar unstable şebekeli telefonlar görmedim daha önce. Ama 3g'ye alınca ya full ya da ara sıra 3 diş oluyor.
    Mecburen bir süre sonra pil yemesin diye 3g'ye çektiğim oldu.
    Arkadaşta S10 var, o da Türk Telekom kullanıyor. İlginç bir şekilde merkezde dolaşırken 4.5g'de onun da 2 dişlerde gezdiğini gördüm.
    Acaba Samsung cihazlarda olan genel bir şey mi ya Exynos'larla alakalı mı bilmiyorum. Ya da kaldığım şehirle de alakalı olabilir, metropollerde denemedim yalan yok.
    SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRange -- 12 Mayıs 2020; 0:28:46 >

• Bu arada cihazın yakın çekim performansının oldukça güzel olduğunu söyleyebilirim.

Gece performansı da gece modu açıkkan M30s'e göre daha iyi gibi geldi. Bariz iyileştirmeler var.

Lakin kamera nasıl 64mpx onu anlamadım,gündüz manzara çekimlerinde falan iyi ışık gelince ilk bakışta güzel işler çıkarıyor gibi geliyor fakat çekilen fotoğrafa biraz zoom yapınca fotoğraf hemen sulu boyaya dönüyor.
    Ben bu mpx değerlerine pek inanamadım doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRange -- 12 Mayıs 2020; 0:37:53 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.