Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon gelsinde bende mecburen öyle birşey yapacağım sanırım. Bu arada ekran koruyucu aldınız mı. Sağlam kullanışlı bir öneriniz olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence M30s'e olan nano camlar buna da olur. Microsonic almıştım ben M30s'e, kenarlarda 0.5 mm boşluk kalıyordu ama o kadar da olacak. Yani dokunmatik hassasiyeti, vs çok etkilenmiyordu. Gündüz bile varlığı pek fark edilmiyordu ama camın fiyatı biraz pahalı.

Bu arada Volkan Manav'ın videosunu az önce izledim, gece fotoğraflarında sanki M30s'e nazaran bir tık iyileştirme var fakat video performansı gerçekten aşırı can sıkıcı. Yani gece videosu çekip birisine göndermeye utanırsınız, o derece. Allahtan kamerayı fazla açan biri değilim.https://www.youtube.com/watch?v=L7h39Iw3EY0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRange -- 28 Nisan 2020; 15:59:41 >
  • Bilgi için Teşekkür ederim bakacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: ErkanSA

Telefon gelsinde bende mecburen öyle birşey yapacağım sanırım. Bu arada ekran koruyucu aldınız mı. Sağlam kullanışlı bir öneriniz olur mu
    Temperli cam aldım hocam yine onuda m30s için aldım zaten ekranlar aynı

• Amazon Hindistan'da Spigen'in ürettiği kılıflar satılıyor. Umarım ülkemize de gelir yakın zamanda.https://www.youtube.com/watch?v=qJT2IVPKO9c
  • Telefon dün elime ulaştı. Ebatları konusunda tereddütüm vardı. beklediğimden daha şık ele oturan bir yapısı var. M30 nano cam takdırdım neredeyse tam oturdu kenarlarda rahatsız edici bir boşluk kalmadı. Birde kılıf işini halledersek daha keyifli olacak. Çinlilerin sitesinde baya seçenek var. Ama ordan iste gelsin falan uzun iş olacak.

• ben M30 için olan kılıflardan aldım. bence gayet iyi. Sadece arkadaki 4lü kameranın sağda kalanın dış çrcevesine denk geiyor çok az. ama kullanıma dair hiç bir sıkıntısı yok. ben beğendim kılıfı.
  • 200tl Kuponu bugun aldim fakat kuponlarin gecerliligi dun bitmis. Musteri temsilcisi soyledi. Alacaklarin bilgisine. Uzuldum

• Telefon geldi, ilk kurulumdan sonra adaptif parlaklık açık ama ışık sensörü çalışmıyor gibi geldi. önce ortam ışıklarını mı tanıyor acaba? aslında çalışıyor ama şu an oldukça yavaş gibi. Tabii daha açalı 2 saat falan anca olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRange -- 1 Mayıs 2020; 23:49:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackRange

Telefon geldi, ilk kurulumdan sonra adaptif parlaklık açık ama ışık sensörü çalışmıyor gibi geldi. önce ortam ışıklarını mı tanıyor acaba? aslında çalışıyor ama şu an oldukça yavaş gibi. Tabii daha açalı 2 saat falan anca olmuştur.
    Problem olmaması lazım size öyle gelmiştir, sorun olduğunu düşünüyorsanız bir de hard reset atıp deneyin

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Şu an daha iyi hocam, güneş altında, vs de denediğim için normal çalıştığını daha iyi gözlemledim.
    Ben M30s'te Turkcell sim kullanırken 4.5g'de sürekli 2 diş sinyal alıyordum. Şimdi buna geçtim aynı simle hala 2 diş. Yani telefonlarla alakalı fabrikasyon hatası olduğunu düşünmüyorum ama kronik olduğunu düşünmeye başladım.
    Sizde böyle bir sorun var mı? Hangi operatör ile kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackRange

Şu an daha iyi hocam, güneş altında, vs de denediğim için normal çalıştığını daha iyi gözlemledim.
    Ben M30s'te Turkcell sim kullanırken 4.5g'de sürekli 2 diş sinyal alıyordum. Şimdi buna geçtim aynı simle hala 2 diş. Yani telefonlarla alakalı fabrikasyon hatası olduğunu düşünmüyorum ama kronik olduğunu düşünmeye başladım.
    Sizde böyle bir sorun var mı? Hangi operatör ile kullanıyorsunuz?
    Benimkiside Turkcell hocam ama önceki telefonlar nerde çekiyor nerde çekmiyorsa bu da aynı şekilde, hatta m30s ten sonra note 10 lite kullandım 1 ay, note 10 lite dan m31 'e geçtim, m31 note 10 lite dan daha iyi çekiyor diyebilirim

• arkadaşlar ne kadar ekran süresi alıyorsunuz malum telefon batarya odaklı bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

Benimkiside Turkcell hocam ama önceki telefonlar nerde çekiyor nerde çekmiyorsa bu da aynı şekilde, hatta m30s ten sonra note 10 lite kullandım 1 ay, note 10 lite dan m31 'e geçtim, m31 note 10 lite dan daha iyi çekiyor diyebilirim

Alıntıları Göster
    Note 10 lite dan neden m31'e geçtiniz hocam merak ettim doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Note 10 lite dan neden m31'e geçtiniz hocam merak ettim doğrusu

Alıntıları Göster
    Keyfii hocam, sürekli cihaz değiştiren birisiyim ama m31 şarj bakımından çok hoşuma gidiyor, note 10 lite bataryası su gibi akıyordu

Anladım hocam. 6k batarya maşallah m31 güzel ancak NFC yok o yüzden direk siliyorum listeden :(
  • quote:

Anladım hocam. 6k batarya maşallah m31 güzel ancak NFC yok o yüzden direk siliyorum listeden :(
    Nfc var hocam

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

Bazı modellerde yok bazılarında var hocam, hepsiburadada yok yazında dedim TR garantililerde yok herhalde siz nereden aldınız ?
  • quote:

Bazı modellerde yok bazılarında var hocam, hepsiburadada yok yazında dedim TR garantililerde yok herhalde siz nereden aldınız ?
    Samsung Türkiye Garantililerin hepsinde var hocam bende samsung online magazadan aldım
    Anladım hocam, ben de mi 9 lite var, Samsung note 10 lite geçecektim ama gereksiz buldum ona bakarken m31 dikkatimi çekti. Sanırım mi 9 lite dan m31'e geçmek saçma olur herhalde kamera ve işlemci daha geride sadece batarya önde ki mi 9 lite ile de 8-11 saat arası alıyorum ekran süresi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.