Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.245
Cevap
61
Favori
1.133.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbul05

Samsun s5660 GİNGERBREAD için çıkartmış olduğu kullanma kılavuzu
    http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201106/20110601142042975/GT-S5660_UM_EU_Gingerbread_Eng_Rev.1.0_110530_Screen.pdf

Samsung Hollanda sayfası yüksek ihtimalle türkiye 2.3.3 kies güncellemesi yakın olabiliceği haberi olabilir

Selamlar arkadaşlar,

ACE için Gingerbread güncellemesi KIES üzerinden yayınlandı mı? Çünkü samsungmobile.com adresinde ACE sayfasında Türkçe Gingerbread dokümanı mevcut? Var mı konuyla ilgili bilgisi olan?

• çıkar mutlaka yayınladıklarına göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

kılık devri kapandı artık arkadaşlar. kılıf olunca ne ses duyuluyor hem de zamanla kılıf esniyor ve telefon da yıpranıyor. Benim gibi Zagg ekran koruması alın, bir kere para verin kılıfla uğraşmayın. Ben Gio kullanan 4 arkadaşıma da aldım Zagg'tan, hepsi de çok memnun.

Ben bitane ekran koruyucusu aldım ama ekranda parmak izi oluyo Zagg olan kaça satıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozngns

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

ARKADAŞLAR SAMFİRMWARE SİTESİNDE YAYINLANAN (S5660XXKPK_S5660XXKPA_S5660XENKP1) BU ORJİNAL KİES ÜZERİNDEN DAĞITILAN HOLLANDA FİRMWARESİNİ YÜKLEDİM OFFİCAL 2.3.3 YANİ BİZİM TÜRKİYEDEDE BU SÜRÜM YAYINLANACAK YALNIZ ŞÖYLE Bİ ÖZELLİĞİ VAR BU ROM TÜRKÇE DİLİNİ DESTEKLİYOR BİLGİNİZE KLAVYEDEDE TÜRKÇE KARAKTERLER VAR .....

Nasıl yani şimdi bende senin gibi yapsam garanti bozulmaz mı yani ?

bozulmaz diye bi garanti yok dostum ben daha önce rom yükleyip türkiyede yayınlanacak olan 2.3.3 e yükseltemeyecek arkadaşlar için söyledim isteyen deneyebilir çünkü bu romda offical rom sadece hollanda versiyonu zaten burda yayınlanacak olanda bununla birebir olacaktır farklı bişey beklemeyin romda türkçe ve türkçe karakter desteği mevcuttur.

• quote:

quote:

quote:

ARKADAŞLAR SAMFİRMWARE SİTESİNDE YAYINLANAN (S5660XXKPK_S5660XXKPA_S5660XENKP1) BU ORJİNAL KİES ÜZERİNDEN DAĞITILAN HOLLANDA FİRMWARESİNİ YÜKLEDİM OFFİCAL 2.3.3 YANİ BİZİM TÜRKİYEDEDE BU SÜRÜM YAYINLANACAK YALNIZ ŞÖYLE Bİ ÖZELLİĞİ VAR BU ROM TÜRKÇE DİLİNİ DESTEKLİYOR BİLGİNİZE KLAVYEDEDE TÜRKÇE KARAKTERLER VAR .....

bozulmaz diye bi garanti yok dostum ben daha önce rom yükleyip türkiyede yayınlanacak olan 2.3.3 e yükseltemeyecek arkadaşlar için söyledim isteyen deneyebilir çünkü bu romda offical rom sadece hollanda versiyonu zaten burda yayınlanacak olanda bununla birebir olacaktır farklı bişey beklemeyin romda türkçe ve türkçe karakter desteği mevcuttur.

senın dedıgıne gore turkıyeede yayınlanacak rom olursa bence sımdıden yukleyebılırız:D Ama tırsıyorum yıne :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

senın dedıgıne gore turkıyeede yayınlanacak rom olursa bence sımdıden yukleyebılırız:D Ama tırsıyorum yıne :D

Kardeş eylülün ilk haftasına kadar bekle çıkmazsa bende öle yapıcam

• ya arkaslar bir ustteki mesaja cevap yaziyorsunuz zaten 50 tane alinti yapmaya gerek yok. bu sekilde konu cok sıkıcı bir hale geliyor.
  • 2.3.3 güncellemesi gelsin artık telefonumu şarjını düşünmeden doya doya kurcalamak istiyorum SAMSUNG.TR duy sesimizi
  • @kaan0101
    türkçe dil desteği mevcut ise türkçe t9da olması gerekiyo , eğer türkçe t9 kelimeler varsa bilgilendirri misin ona göre yüklemeyi düşünüyorum
  • arkadaslar gecen sormmustum benım arkadasın samsung star wifi var ona bızım facebook andoıd gıbı bı program gereklı ebuddy onerdıler ama lınkı bulamadım yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolphin6161

arkadaslar gecen sormmustum benım arkadasın samsung star wifi var ona bızım facebook andoıd gıbı bı program gereklı ebuddy onerdıler ama lınkı bulamadım yardımcı olurmusunuz

Buyur Kardeş:

eBuddy: http:// gallery.mobile9.com/f/1989783/?ref=2492

Facebook : http:// gallery.mobile9.com/f/1966974/?ref=2492

boşlukları siL. Denemedim. Bi deneyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkamacar -- 4 Ağustos 2011; 13:35:24 >
  • gençler bu aralar kies de bi garip ya. program güncellemesi var. güncelle diyorum. yaklaşık 2 dakkada bir internetiniz kesildi yeniden bağlayın diyor. sabrettim tamam tamam dedim sürekli. ama 700 mb lık veri indirdi hala bitmedi. bende sinirlendim kapattım en sonunda. varmı böyle garip bi sorunu olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

quote:

İyi geceler arkadaşlar. Yeni galaxy ace kullanmaya başladım ama şöyle bir sorunum var.

Vodafone genç avantaj tarifesinde ne kadar dakikam falan kaldığını öğrenmek için *456#1116# yazmam lazım. Ben bunu yazdığımda ''Reddedildi'' diye bir hata veriyor. Altında da mmi kodu başlatıldı yazıyor. Eski telefonumda olmuyordu bu. Nasıl düzeltebilirim?

bump

bummmp

budertten bende muzdarıbım bırınız yarımdımcı olsun cozen varmı bu sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: techstat

gençler bu aralar kies de bi garip ya. program güncellemesi var. güncelle diyorum. yaklaşık 2 dakkada bir internetiniz kesildi yeniden bağlayın diyor. sabrettim tamam tamam dedim sürekli. ama 700 mb lık veri indirdi hala bitmedi. bende sinirlendim kapattım en sonunda. varmı böyle garip bi sorunu olan?

o kadar uğraşıcağına, gir samsung sitesine indir kies yeni sürümünü yükle. toplam 70 mb falan.
    dur sen arama kies yeni sürümü.

http://www.samsungapps.com/about/onPc.as

Vodafone hatlar için, Fatura döneminin başından itibaren kaç dakika konuştuğunuzu öğrenmek için, "DAKIKA" yazın, 7001'e SMS gönderin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 4 Ağustos 2011; 13:58:06 >

• Arkadaşlar sordum ama cevabını alamadım tekrar sorayım ben kısa mesajda kaç karakter kaldıgını göreöiyorum bu özellik gio da varsa nasıl aktif edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: patricius13

Arkadaşlar sordum ama cevabını alamadım tekrar sorayım ben kısa mesajda kaç karakter kaldıgını göreöiyorum bu özellik gio da varsa nasıl aktif edebilirim?

Zaten mesaj yazdığın zaman, mesaj sınırına geldiğin zaman, karakter sayısı mesaj sayısı çıkacaktır, bir mesaj doldurmadığın için haliyle göstermiyor. istersen dene, rastgele ekrarı doldur, orda 100 krtr diye çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 4 Ağustos 2011; 14:39:00 >
  • Teşekkürler bende yotube gibi video paylaşım sitelerinde 480 karakter(3sms) den sonra mms şeklinde gönderiyor deniyor ben faturalı hat sahibi oduğum için ay sonunda sürprizle karşılaşmak istemediğimden sürekli görünse daha iyi olur diye düşünmüştüm
  • Arkadaşlar uzun mesaj yazınca mesaj multimedya mesajına dönüştürülüyor bu sebeple de mesajı göndermıyor bunu normal sms şeklinde yollamanın bir ayarı varmıdır?
  • Ben dediğiniz gibi rast gele doldurdum ama karakter sayısını göremedim bir ayarı var mı ben mi göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: patricius13

Ben dediğiniz gibi rast gele doldurdum ama karakter sayısını göremedim bir ayarı var mı ben mi göremedim

Kırmızı işaretlediğim yer, 5/1 yazıyor, 5 kalan karakter sayısı demek, 1 ise mesaj gönderme sayısı demek.

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.