Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok garip bir drum bir turlu anlam veremedim hani tuslarda bi sorun var desek wifi kullanirken sorun yok fakT nie sebekeyle nete bGlanirken sapitiolar anlamadim
  • cok garip bir drum bir turlu anlam veremedim hani tuslarda bi sorun var desek wifi kullanirken sorun yok fakT nie sebekeyle nete bGlanirken sapitiolar anlamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: es20

Pilinin az gitmesi kullanıcının cihazı kullanmasına bağlıdır tabi cihazın pilindede sorun olabilir servise vermeyi deneyin derim ben

2.3.3 e gecin batarya sorunu ciddi anlamda çözüme ulaşmış ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Bu telefonun siyahı mı güzel beyazı mı? ayrıca ekran için film, kılıf vs alabileceğim bir site verebilir misiniz?

pdateknoloji.com dan ekran filmi aldım ben.4 tanesi 10 liraya.Memnunum.
  • Gingerbread'te Lg Camera Pro yüksek çözünürlükleri kısıtlıyor mu?Yeni versiyonlar sorun çıkarıyor diye eski sürümü kullanıyorum fakat çözünürlüğü arttıramıyorum.
  • Ya bu kılıf olayını niye bu kadar çok kafaya takıyorsunuz ki ? Gidin bi telefoncuya 5 TL'ye çok güzel kılıflar var.Öyle İnternetten v.b ne ugrasıyonuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Ya bu kılıf olayını niye bu kadar çok kafaya takıyorsunuz ki ? Gidin bi telefoncuya 5 TL'ye çok güzel kılıflar var.Öyle İnternetten v.b ne ugrasıyonuz ?

Aynn ya çıkın dolaşın çeşit çeşit var nette 25-30 tl + kargo parası vermenize gerek
  • yardım lütfen....arkadaşlar..bi sorum var..samsung gio telefonumdan bazı sitelere giremiyorum..wifi bağlantısıyla bazı sitelere giriyor (sahibinden.com,,) gibi fakat mesela milliyet.com sitesine girmiyor girerken aniden kopuyor ve ana sayfaya dönüyor..hem telefonun tarayıcısından denedim hemde sizin önerdiğiniz tarayıcılardan ama nafile..eşimin telefonu htc desire s heryere rahat rahat giriyor..benim ayarlarımda mı bi sorun var yoksa telefonun genel bir özelliğimi anlayamadım..bi yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul05

quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Ya bu kılıf olayını niye bu kadar çok kafaya takıyorsunuz ki ? Gidin bi telefoncuya 5 TL'ye çok güzel kılıflar var.Öyle İnternetten v.b ne ugrasıyonuz ?

Aynn ya çıkın dolaşın çeşit çeşit var nette 25-30 tl + kargo parası vermenize gerek

Netten almak istemiyorum ama konyadaki Telefonculara gelmemiş Silikon yok deri kılıf yok kapaklı kılıf yok. Nettede guvenmiyorum Napcam bn ya:S
  • TESEKKUR EDERİİİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YNaniSK -- 3 Ağustos 2011; 23:18:28 >
  • ARKADAŞLAR SAMFİRMWARE SİTESİNDE YAYINLANAN (S5660XXKPK_S5660XXKPA_S5660XENKP1) BU ORJİNAL KİES ÜZERİNDEN DAĞITILAN HOLLANDA FİRMWARESİNİ YÜKLEDİM OFFİCAL 2.3.3 YANİ BİZİM TÜRKİYEDEDE BU SÜRÜM YAYINLANACAK YALNIZ ŞÖYLE Bİ ÖZELLİĞİ VAR BU ROM TÜRKÇE DİLİNİ DESTEKLİYOR BİLGİNİZE KLAVYEDEDE TÜRKÇE KARAKTERLER VAR .....
  • TESEKKURLER 'erkamacar' KARDES SAOLASN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YNaniSK -- 3 Ağustos 2011; 23:44:05 >
  • Gio için kılıf vs. bulamazsın zaten çok zor, anca aynı ekran boyutlarında farklı bir modelin ekran koruyucusunu, ortalama aynı hacimdeki başka telefonun kılıfını bulursun. Bu yüzden telefonunu al öyle git telefonculara demiştim geçen sayfadaki yorumumda. internetten bulabilirsin ama tuzlu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 3 Ağustos 2011; 23:59:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

ARKADAŞLAR SAMFİRMWARE SİTESİNDE YAYINLANAN (S5660XXKPK_S5660XXKPA_S5660XENKP1) BU ORJİNAL KİES ÜZERİNDEN DAĞITILAN HOLLANDA FİRMWARESİNİ YÜKLEDİM OFFİCAL 2.3.3 YANİ BİZİM TÜRKİYEDEDE BU SÜRÜM YAYINLANACAK YALNIZ ŞÖYLE Bİ ÖZELLİĞİ VAR BU ROM TÜRKÇE DİLİNİ DESTEKLİYOR BİLGİNİZE KLAVYEDEDE TÜRKÇE KARAKTERLER VAR .....

Bi ara su fw isine odaklanicam ama hadi a
    hayirlisi
  • kılık devri kapandı artık arkadaşlar. kılıf olunca ne ses duyuluyor hem de zamanla kılıf esniyor ve telefon da yıpranıyor. Benim gibi Zagg ekran koruması alın, bir kere para verin kılıfla uğraşmayın. Ben Gio kullanan 4 arkadaşıma da aldım Zagg'tan, hepsi de çok memnun.
  • bende ekran koruyucuyu 2 ay kadar önce ebaydan aldım arkadaşlar gibi

şuan fruit ninja oynamaktan ekran çizik içinde.kutuda 5 tane daha var.2 ayda bir değiştirsem 1 sene yetecek.
    9 tl ye gelmişti bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

İyi geceler arkadaşlar. Yeni galaxy ace kullanmaya başladım ama şöyle bir sorunum var.

Vodafone genç avantaj tarifesinde ne kadar dakikam falan kaldığını öğrenmek için *456#1116# yazmam lazım. Ben bunu yazdığımda ''Reddedildi'' diye bir hata veriyor. Altında da mmi kodu başlatıldı yazıyor. Eski telefonumda olmuyordu bu. Nasıl düzeltebilirim?

bump

bummmp
  • Hollandada ki bir iki arkadaşla konuştum galaxy serisi için gingerbread kies üzerinden dağıtılmış
  • Samsun s5660 GİNGERBREAD için çıkartmış olduğu kullanma kılavuzu
    http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201106/20110601142042975/GT-S5660_UM_EU_Gingerbread_Eng_Rev.1.0_110530_Screen.pdf

Samsung Hollanda sayfası yüksek ihtimalle türkiye 2.3.3 kies güncellemesi yakın olabiliceği haberi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

ARKADAŞLAR SAMFİRMWARE SİTESİNDE YAYINLANAN (S5660XXKPK_S5660XXKPA_S5660XENKP1) BU ORJİNAL KİES ÜZERİNDEN DAĞITILAN HOLLANDA FİRMWARESİNİ YÜKLEDİM OFFİCAL 2.3.3 YANİ BİZİM TÜRKİYEDEDE BU SÜRÜM YAYINLANACAK YALNIZ ŞÖYLE Bİ ÖZELLİĞİ VAR BU ROM TÜRKÇE DİLİNİ DESTEKLİYOR BİLGİNİZE KLAVYEDEDE TÜRKÇE KARAKTERLER VAR .....

Nasıl yani şimdi bende senin gibi yapsam garanti bozulmaz mı yani ?
  • 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.