Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nova.6

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

quote:

Orijinalden alıntı: ThqmLeson

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

MODERNWAR 2 ve NOVA 6 eğer telefonlarınız başarı garantili ve faturalıysa özelden pm atın ben bir tanede eşime almak istiyorum değerlendirebilirim. Rengide yazarsanız daha iii olur.

Edit : Modernwar zaten yazmış üstte fiyatını PM ye gerek kalmadı. NOVA 6 dan PM bekliyorum.

Kardeş burada satan arkadaşlar var forumdan bir bak istersen
    http://forum.donanimhaber.com/m_50927280/mpage_1/f_/key_galaxy%2Cgio%2Csatilik//tm.htm#51272417

http://forum.donanimhaber.com/m_49526732/mpage_1/f_/key_galaxy%2Cgio%2Csatilik//tm.htm#50924843

Dostum ben telefonu satmıyorum ki

Keşke İphone alsam diye yakınınca satıyorsun sandım o nedenle yazdım. Kusura bakma.

Ben keşke Iphone alsaydım demedimki kardeş iyimisin ?

Çok pardon MODERNWAR 2 ye cevap yazmışsın alıntılı olarak. Trafik karıştı. :(
  • beyler konu dısında bırsey soracagım arkadasımda samsung star wifi modelı var ona facebook sohbet programı yanı bızım facebook androıd gıbı yukleyebılırmıyız cvplarınınız ıcın tskler sımdıden
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolphin6161

beyler konu dısında bırsey soracagım arkadasımda samsung star wifi modelı var ona facebook sohbet programı yanı bızım facebook androıd gıbı yukleyebılırmıyız cvplarınınız ıcın tskler sımdıden

Ebuddy ile sohbet kullanabilirsiniz sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

http://www.youtube.com/watch?v=Q7fj3qSa5q4&feature=youtu.be

Şu videodaki anasayfadaki sayfalar arasında geçişte bir ses duyuluyor o nasıl yapılıyor acaba? Bir de bu kullanıcının anasayfasında Go Launcher'ın varsayılan teması yok sanırım, o temayı bilen var mı? Go Launcher Ex'i kurdum ben kasar bekliyordum fakat gayet stabil çalışıyor şu anlık sorun yok, isteyen arkadaşlar bir denesinler sadece pili çabuk tüketiyormuş sanırım o kadar da olsun artık.

bunu bende kullanıyorum turunun en iyisi ozellestıremedıgın bırsey yok widget boyutlandırmasına kadar ozellestırmeye sahıp.menu gecıslerını vs saymıyorum bıle.hıcbır takılma yok tam performansla calısıyor.ayrıca bu programla task kıller programına da ıhtıyac kalmıyor
  • Arkadaslar mrb. zil sesi olarak kendi muzklerimzden secim yapamyr muyuz ben bulamadm da yardmcı olrsnz svnrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: arditosk

Arkadaslar mrb. zil sesi olarak kendi muzklerimzden secim yapamyr muyuz ben bulamadm da yardmcı olrsnz svnrm

Müzik çalara gel.Zil sesi yapmak istedigin Müzigi aç.Sağ tık.Zil sesi yap'a bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: MODERNWAR 2

satıcam isteyen olursa pm atsın 2 hafdalık telefon 500 tl almısdım hb dan 400 tl satarım

300 lira vereyim, sen de kurtul buradakiler de kurtulsun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arditosk

Arkadaslar mrb. zil sesi olarak kendi muzklerimzden secim yapamyr muyuz ben bulamadm da yardmcı olrsnz svnrm

Kardeş. Telefondan Dosyalarıma yada pc den hafıza kartına gir. Yeni Klasör oluştur ve adını " Media " koy>Medianın içine:
    - Alarms ( alarmlar için zil seslerini buraya koy )
    - Audio
    * Bunu Audio nun içine koy. Notifications ( buda mesaj sesleri )
    - Ringtones ( buda Bildirim ler için )

Zıl sesini bu bolumlerden birine koy. Mesela bildirimler e koyduk.
    Ayarlar>Ses>Bildirim Zil Sesi seceneğinde kendi zil sesini listede gorursun.

Not: Ringtones Audio nin içine açılmayacak. Audio nin içine sadece Notifications açılacak
  • arkadaşlar applanet kapanalı baya oldu artık açılır mı açılmaz mı bilmem ama bedava market tavsiye eder misiniz?
  • Selam arkadaşlar 2.3.4 kullananlara bir soru sormak istiyorum. Orjinal yazılımın bununla arasında farkedilir bir değişiklik var mı ? Orjinal sürüm e dönmek istersek nasıl yapıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

arkadaşlar applanet kapanalı baya oldu artık açılır mı açılmaz mı bilmem ama bedava market tavsiye eder misiniz?

Evimde wi-fi olmadığı için bende alternatif sayfa istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: globalmemo

Selam arkadaşlar 2.3.4 kullananlara bir soru sormak istiyorum. Orjinal yazılımın bununla arasında farkedilir bir değişiklik var mı ? Orjinal sürüm e dönmek istersek nasıl yapıyoruz ?

telefonu fazla zorlamiyorsan.. gerek yok .. Ustelik mesaj atinca turkce karakter sorunu oluyor.. benim icin onemli degil ama cok mesaj atiyorsan seni uzer..
  • Ah Ah 19 gündür Gio yu bekliyorum hala gelmedi. Samsung servis e de ulaşamıyorum :s
    Hepsiburada.com da yazıyomuş arızalı 1 ürün diye, tek benmişim sanırım, böyle şansa tükürem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 3 Ağustos 2011; 20:57:52 >
  • Bu telefonun siyahı mı güzel beyazı mı? ayrıca ekran için film, kılıf vs alabileceğim bir site verebilir misiniz?
  • GSM dükkanlarına telefonunla git ve istediğini söyle, gio için olmasa da aynı ölçülerde kılıf-koruyucu bulabilirsin. Gio için üretilmiş istiyorsan gittigidiyor.com'a göz at istersen. Forumdaki arkadaşlardan gg den alanlar sana fiyat/kalite olarak en iyisini söyleyeceklerdir.
    Renk konusuna gelince ben yıllardır siyah kullandığımdan olabilir, siyah aldım. Beyazın duruşu hoşuma gitmemişti, tabi beyaz renkli kullanıcının da yorumunu beklemelisin.
  • bende yaklaşık 4 gündür kullanıyorum yeni aldım alırken siyaha da baktım beyaza da baktım siyah hoşuma gitti siyah aldım çok güzel bir cihaz ve bu güne kadar kullandığım en iyi telefon

Ben başka bir şey soracağım uzman arkadaşlara kısa mesaj yazarken harf sayısı göstermiyor ben olsun istiyorum varsa bu özellik nasıl aktif ediliyor bilen arkadaşlardan yarım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih611

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

http://www.youtube.com/watch?v=Q7fj3qSa5q4&feature=youtu.be

Şu videodaki anasayfadaki sayfalar arasında geçişte bir ses duyuluyor o nasıl yapılıyor acaba? Bir de bu kullanıcının anasayfasında Go Launcher'ın varsayılan teması yok sanırım, o temayı bilen var mı? Go Launcher Ex'i kurdum ben kasar bekliyordum fakat gayet stabil çalışıyor şu anlık sorun yok, isteyen arkadaşlar bir denesinler sadece pili çabuk tüketiyormuş sanırım o kadar da olsun artık.

bunu bende kullanıyorum turunun en iyisi ozellestıremedıgın bırsey yok widget boyutlandırmasına kadar ozellestırmeye sahıp.menu gecıslerını vs saymıyorum bıle.hıcbır takılma yok tam performansla calısıyor.ayrıca bu programla task kıller programına da ıhtıyac kalmıyor

Sayfalar arasındaki ses efekti ayarlardan mı yapılıyor?
  • telefonu kötüleyen v.s arkadaslar ne yaparsanız yapın ama buraya sacma sapan seyler yazıp mesaj kalabalıgı yapmayın maden memnun degilsiniz biz ne yapalım
  • arkdaslar sebeke uzerinden nete yani paket veriyi actigim zmn bi zmn sonra dokunmatik tuslar kendi calisiyor surekli google arama ekrani aciliyor fkt wifi neti kullandigim zmn hersey normal sizce sorun yzilimsalmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

arkdaslar sebeke uzerinden nete yani paket veriyi actigim zmn bi zmn sonra dokunmatik tuslar kendi calisiyor surekli google arama ekrani aciliyor fkt wifi neti kullandigim zmn hersey normal sizce sorun yzilimsalmidir

Evet evet aynısı bende de var.Wifi'de böyle bi sorun olmuyor

Nasıl çözeriz acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.