Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.245
Cevap
61
Favori
1.133.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

quote:

Orijinalden alıntı: fatih_-_

gio dakı sorunlar arttıkca artıyor desenız

sorunlar ne kdar artarsa artsin fiyati gozumun onune geli.ce umuesamaz oluyorum:-)

bu fıyata baska aynı ozellıklı telefon olsa alıcam ama yokkı
  • Pilinin az gitmesi kullanıcının cihazı kullanmasına bağlıdır tabi cihazın pilindede sorun olabilir servise vermeyi deneyin derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

quote:

Orijinalden alıntı: MODERNWAR 2

keşke başka telefon alsaydım pilide az gidiyo yaa off satsam ne kadar gider

aldığının 200 tl altında satacağın dan emin ol da üstüne satarsan öp başına koy :)

Cihaz temiz ise 420 - 450 arası satılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

quote:

aldığının 200 tl altında satacağın dan emin ol da üstüne satarsan öp başına koy :)

Cihaz temiz ise 420 - 450 arası satılır

Yok artık.Hepsiburada da peşin 460 zaten.
  • quote:

Acil yardım bataryası hemen bitiyo gio nun ne yapmam lazım 2 gunde bitti bişey de yapmadım

Benim şarj günde 50-70 civarı msj ve 1-1,5 saatlik konusma ve gün boyu kurcalamama rağmen 2 gün gidiyor teknik servise götürseniz bir anormallik olduğu kesin. Birde arka planda sürekli çalışan batarya saver vs gibi programlar varsa onlarda daha çabuk pili bitirebiliyor
  • SamKiesUpdates'ten aldım bu bilgiyi.

Galaxy SII için KIES 2.3.3 update'i Türkiye için sunuldu. Diğer Avrupa ülkeleri S2 için 2.3.4 update'ini alırken Türkiye yine 2.3.3 ile yetiniyor. Hollanda vb. pek çok ülke Gio için 2.3.3 güncellemelerini KIES'ten almış durumda. Nedir Türkler olarak bu çektiğimiz ya :S

https://twitter.com/#!/SamKiesUpdates
  • quote:

Acil yardım bataryası hemen bitiyo gio nun ne yapmam lazım 2 gunde bitti bişey de yapmadım

ayarlar--telefon hakkında--pil kullanımına bir bakın,wifi,bluetooth,gps, falan fazla harcamıs olarak gözüküyorsa bunları kapalı tutun,

3g kullanıcısı değilseniz
    ayarlar--kablosuz ve aglar--mobil aglar--sadece 2 g aglarını kullanı işaretleyiniz (ben birşey indirmeyeceksem hep böyle kulanıyorum)
    3g ag kullanımı daha fazla pıl harcatır

kullanmadıgınızda telefonun ekranını sagdaki açma kapama tusu ile kapayın, otomatık olarak oluyor bu ama bazıları suresını uzatıyor, bu telefonda encok pil tüketen sey bence ekran.

ve eger telefonun iyi cekmediği veya baz ıstasyonlarının az veya uzak oldugu bolgede ısenız telefonunuz sınyal yakalayabılmek ıcın daha fazla enerjı tuketır. bunada yapabılecegınız bırsey yok sanırım.

klavye ise
    klavyedeki çark işaretine tıklayıp dikey tus takımlarındaki 3x4 ü secerseniz klasık telefon tuslarını kullanırsınız,

birdahaki telefonunuzu almadan önce daha iyi inceleyip sizin isteklerinizi karşılarmı diye daha dikkat ediniz, bunların hicbiri ucuz aletler değil, bu telefon bile tanıdıgım bırcok insanın maasının neredeyse yarısına hatta bazılarınında yarısından fazlasına denk gelmekte. ama bu fıyata bu özellikte pek fazla model olmadıgını da biliniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Will -- 3 Ağustos 2011; 13:46:35 >

• quote:

Akıllı telefon denen aletlerin hemen hepsi böyle malesef. Size 1100 öneriyorum. Batarya konusunda mükemmeldir. Bir de ne istediğiniz iyice belirleyip öyle telefon alın. Almış olmak için almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 3 Ağustos 2011; 14:04:02 >
  • 2 gunde 1 şarj istedigini bilmiyodum ben bilsem almazdım hiç ayarları denıcem bi takaslıcam olmazsa
  • http://www.youtube.com/watch?v=Q7fj3qSa5q4&feature=youtu.be

Şu videodaki anasayfadaki sayfalar arasında geçişte bir ses duyuluyor o nasıl yapılıyor acaba? Bir de bu kullanıcının anasayfasında Go Launcher'ın varsayılan teması yok sanırım, o temayı bilen var mı? Go Launcher Ex'i kurdum ben kasar bekliyordum fakat gayet stabil çalışıyor şu anlık sorun yok, isteyen arkadaşlar bir denesinler sadece pili çabuk tüketiyormuş sanırım o kadar da olsun artık.
  • quote:

2 gunde 1 şarj istedigini bilmiyodum ben bilsem almazdım hiç ayarları denıcem bi takaslıcam olmazsa

O zaman araştırıp alsaydınız.İnsanları yanlıs yönlendirmeyin.
  • ıphone 3g alsaydım keşke 2.el
  • quote:

2 gunde 1 şarj istedigini bilmiyodum ben bilsem almazdım hiç ayarları denıcem bi takaslıcam olmazsa

@Sah!n'in de dediği gibi çoğu akıllı telefon böyle yani Gio'ya özgü bir sorun değil bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 3 Ağustos 2011; 14:15:56 >
  • Arkadaşlar androidte bir uygulamayi kapattığımızda asla plan da çalışmaya devam ediyor ve bu şarjı götürüyor ya dün ayarlar-uygulamalar-uygulamalari yönet-çalışıyor kısmından var olan programları tek tek durmaya zorla dedim biraz uzun bir iş ama dunden beri kullanmadığım o programlar hiç çalışmadı(teli kapatıp açıncaya kadar) şarj da daha iyi gitmeye başladı
  • quote:

ıphone 3g alsaydım keşke 2.el

Kardeş aLacaksan aL ama insanları yanLış yonlerdirme. Ayrıca Gio İphome 3G den daha iyi bir telefon.
  • tek soru.. siyah mı beyaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smmmburak -- 3 Ağustos 2011; 14:49:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

quote:

@Sah!n'in de dediği gibi çoğu akıllı telefon böyle yani Gio'ya özgü bir sorun değil bu.

Katılıyorum.
  • Modernwar
    dostum duyduğuma göre iphoneda da sarj sorunu varmis bi gün gidiyor diyorlardı te benim telin şarjı düne kadar berbatti bugün yukarda yazdığımdan sonra biraz daha iyi çoğu kez günde iki kez sarja koyuyordum ama dert etmiyorum bu fiyata en iyi tel elimde senin de iki gün gidiyormuş bence dert etme biraz daha dikkatli kullan keyfini çıkar :):)
  • quote:

ıphone 3g alsaydım keşke 2.el

Bak dostum telefonunu satıyosan sat.Buraya yazıp durma.Bi kere Iphonerın şarjı Android'ten daha kötüdür.Dokunmatik ekranını da kullanamıyosan cihaza suc atma.
  • samsung star vardı onda çok rahat mesaj yazıyodum bunda takılı tuslar bi harfe basıyon 4-5 kez aynı şeyi yazıyo
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.