Şimdi Ara

Samsung Galaxy (ACE-GİO)(Gio Oyun Video incelemem)Uygulama ve Oyunlar (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.566
Cevap
15
Favori
150.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk sayfadaki 2.3.4 rootu geri alma (unroot) mümkün mü?
  • hayalci wifi sorunu neden kaynaklanıyo biliyor musun ?
  • üstatlar neredesiniz başlık hep yukarıda olurdu....
    hangi gps sizce aura mı igo mu
    birde bunları tele nasıl yükleriz.
  • Kardeş diversion apk paylaşır mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toros71

üstatlar neredesiniz başlık hep yukarıda olurdu....

Benim galaxy gioda 3 tane navigasyon programı yüklü şuan. Hangisi iyi sorusuna verilecek tek bir cevap yok maalesef. Bir navigasyon hızlı tepki verirken diğer navigasyonun poi seçeneğinde daha fazla yer bulunuyor olması bir diğerinin arayüzünün güzel olması arasında seçim yapmak sana kalmış ama ben her üçünüde kullanıyorum birinde bulamadığım yeri diğerinde bulabiliyorum vs.. iGO teli kasmayan hızlı tepki veren navigasyon diğer ikisi iGO kadar hızlı tepki vermiyor. Ama NDrive in mapı ve poi özellikleri çok iyi. Bu ikisini daha çok kullanıyorum. Aurayı kullanmamı gerektirecek bu ikisinin dışında bir artısını keşfedemediğim için aura en az kullandığım navigasyon. Bu durumda sizde 3 programı kurup en çok işinize yarayanı kullanabilirsiniz.

• Root yapmak için şu siteye bir bakın arkadaşlar;

http://birtakimolaylar.wordpress.com/2011/06/13/galaxy-fit-2-3-4-gingerbread-root-islemi/

Root u kaldırmak için de aynı işlemleri Unroot.zip dosyası ile tekrar yapıyoruz

Bu da Unroot dosyası;

http://www.mediafire.com/?tvv92cxo2s2emzk

Not: Dosyayı zipten çıkarmayın sıkıştırılmış halde atın Sd karta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 1 Ağustos 2011; 13:01:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: toros71

üstatlar neredesiniz başlık hep yukarıda olurdu....

Tele yükleme işi kolay. Programların dosyalarını hafıza kartına kopyalıyorsun. Programı indirdigin sitelerde yazar zaten klasör adının ne olması gerektigi falan. Kopyaladıktan sonra apk dosyasını kuruyorsun. Sonra kurulumda bir hata yapmadıysan programı çalıştırıyorsun. Sitelerde anlatılanları düzgün uygularsan sorun yaşamazsın. Şimdiye kadar bir defada kurupta çalıştıramadığım bir program olmadı. Yeterki anlatılanları anlayıp öyle kurmaya kalkışın.
  • Arkadaşlar benim sorunum rehberden yana. Facebook ile senk. yaptım tabii herkesin numarası facebook a yazmıyor. Fakat facebook profilleri tel rehberinde olduğu zaman gmail logosu var ise o kişiyi düzenleyip telefon numarası ekleyebilioruz ama bu gmail logusu olan kişileri nasıl yapıcamızı bulamadım. Birde şu var sim kartımdaki kişi isimleri vs facebook profillinki gişbi olsa bu ikisini birleştirebilme sanırım söz konusu değil doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Root yapmak için şu siteye bir bakın arkadaşlar;

http://birtakimolaylar.wordpress.com/2011/06/13/galaxy-fit-2-3-4-gingerbread-root-islemi/

Root u kaldırmak için de aynı işlemleri Unroot.zip dosyası ile tekrar yapıyoruz

Bu da Unroot dosyası;

http://www.mediafire.com/?tvv92cxo2s2emzk

Not: Dosyayı zipten çıkarmayın sıkıştırılmış halde atın Sd karta.

Teşekkürler

• Root yapınca garanti gidiyor peki unroot yapınca garanti devam ediyormu
  • Oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

Arkadaşlar benim sorunum rehberden yana. Facebook ile senk. yaptım tabii herkesin numarası facebook a yazmıyor. Fakat facebook profilleri tel rehberinde olduğu zaman gmail logosu var ise o kişiyi düzenleyip telefon numarası ekleyebilioruz ama bu gmail logusu olan kişileri nasıl yapıcamızı bulamadım. Birde şu var sim kartımdaki kişi isimleri vs facebook profillinki gişbi olsa bu ikisini birleştirebilme sanırım söz konusu değil doğru mudur?

Hocam rehberdeki kişilerle facebook'u birleştirmek için.önce facebook hesabındaki arkadaşına git menüye bas kişiyi kat de daha sonra numarayı aktar.
  • Paper camera programı, ilk mesajdada link mevcuttur

Mutlaka deneyin..

İndirin >>>burdan
  • Hayalci kardeşim Jet Car Stunts 'un bizim telefon için olanı var mı bi bulabilirmisin?
  • kardeşim olmuyor öyle facebook profili rehberde olan kişiyi açıp kişi kat dediğin zaman sim kartımdaki numaralar gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer25

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

hayalci galaxy mini yi overclock la 825 mhz oluyor gio yu yapa biliyoz mu yaparsak bi sorun çıkarmı mesala aşırı ısınma gibi bide tahminen kaç mhz olur veya ghz olur.

---Hayalci bu telefonu daha alamadım işim çıktı da bi şey soracam konuşurken telefonda cızıltı oluyomu ses anlaşılır geliyor mu - gidiyor mu ?

Konuşurken cızırtı felan yok, şu oluyor bende mesela oyun oynadım yardım saat 1 saate yakın, hemen ardından konuşursanız, ses kesik kesik ve bazen hiç gitmez, nedeni ise, ısındığından dolayı makine işlevini tam yerine getiremez, siz bir bilgisayarda mesela, full oyun oynarken hiç farkettiinizmi bilmiyorum, kasanın içi sahuna gibi olur tabi kasa kapalı olduğu için farkına bile varamazsınız o nedenle pc windowsa döndüğünde kasıla kasıla döner ve yavaşlar, aynı gio da böyledir, o yüzden biraz soğumasını bekleyin derim.

ömer25, adb yi telefonda hiçbişey yüklemeden önce yapman gerek, sonra yaparsan, sd karta taşırsan bile yine telefonda daha fazla kalıntı kalır, adb işlemini tel sıfır hiçbişey yokken yap, sonra istediğin uygulamayı yükle zaten sd karta yükleyecektir.

hayalci adb yi telefon hafızasında mı bırakcayız yoksa sd karta mı taşıcagız.

hayalci cevaplasana

ne biçim bi üslup bu ya. hayalci senin babanın oğlu mu yoksa uşağın mı? insan ol rica etmesini öğren önce. adam şu başlıkta herkese elinden geldiğince çok ve olabiliğince çabuk cevap veriyo sen kalkmışsın bir de yapıyorsun. her dakka senin bir sorun var diye bakacak mı sanıyorsun. önce insanlık sonra telefonun soru(n)ları

• hayalci son eklediğin sketch programının linki patlamış mı yoksa ben mi download butonunu göremedim. bir bakar mısın?
  • online briç???
  • quote:

Orijinalden alıntı: couldi

hayalci son eklediğin sketch programının linki patlamış mı yoksa ben mi download butonunu göremedim. bir bakar mısın?

sketch diye oyun yokki kardeş, tam olarak ismini yazarsan linki yenilerim
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.