Şimdi Ara

Samsung Galaxy (ACE-GİO)(Gio Oyun Video incelemem)Uygulama ve Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.567
Cevap
15
Favori
150.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy (ACE-GİO)(Gio Oyun Video incelemem)Uygulama ve Oyunlar

Samsung Galaxy Gio S5660 Genel Özellikleri:

Galaxy Gio Sar Değeri:0.791W/Kg
    Genel: Quad-band GSM ve çift bant 3G desteği.
    HSDPA: 7.2 Mbps hızında HSDPA desteği.
    Ekran: HVGA 3.2 "16M renkli TFT dokunmatik ekran (320 x 480 piksel) çözünürlük, çoklu-dokumatik.
    Donanımlar: 800MHz ARM 11 işlemci, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 yongaseti; 278MB RAMİN 150 MB si kullanıcı içindir
    İşletim Sistemi: TouchWiz 3.0 kullanıcı arayüzü ile Android 2.2.1 (Froyo). (2,3 GELİYOR :D)
    Kablosuz Ağ: Wi-Fi 802.11 b,n,g Mobil Bağlantı Noktası işlevselliği. wifi spot özelliği ile wifi modem olarak kullanma.
    Harita: A-GPS bağlantısı ile GPS, Dijital pusula.
    Kamera: geo-tagging ve yüz algılama ile 3.2 MP otofokus kamera.flaş yok
    Kamera Kaydı: QVGA @ 15fps video çekimi. (lgcamerapro ile 640x480 hd gibi kayıt yapıyor bilginize)
    microUSB portu (şarj) ve stereo Bluetooth v2.1
    (Kutu içinde 2GB, 32GB en fazla) microSD yuvası.
    Standart 3.5 mm kulaklık girişi.
    Ivmeölçer ve yakınlık sensörü.
    DNSe ses geliştirme.
    RDS ile Stereo FM radyo.
    Belge görüntüleyici. (office ve pdf )
    Akıllı arama.
    Swype metin girişi.
    Samsung Apps ücretsiz bir kaç güzel uygulamalar getiriyor.
    --------------------------------------------------------------------------------------

Uygulamalar ve oyunlar için ARTIK YOK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 18 Haziran 2019; 8:29:8 >

• uygulama paylaşımlarınıda bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 12 Mayıs 2011; 12:24:23 >
  • Uygulamalar eklenmiştir
  • Teşekkurler Pazar Günü Alacagım Bende Telefonu Aldıktan Sonra Sorum Olursa Pm Atarım =)
  • Hayalci. bu telfonda cektıgımız resımlere arka plan ekleme programı varmı. hani resımlere golge verıyoruz sıyah beyaz ya da farklı renk tonlarına gore secıyoruz..
  • Evet var adıda ADOBE PHOTOSHOP EXPRESS applanete gir indir çok güzel bir resim uygulaması
  • teşekkür:)
  • Eline sağlık Hayalci.
  • sand storm çok sağlam oyun :)
  • Keşke türkçe olsaydı, hiç olmazsa anlardık, çünkü çok konuşma var oyunda
  • 2 oyun eklendi, devamı gelecek
  • internet tarayıcı olarak opera mini de kullanabilirsiniz .. opera mobile arkadaşın dediği gibi gereksiz yer kaplıyor
  • yaşı küçük ama aklı büyük kardeşim Teşekkürler...
  • Yaşım 27 kardeşş sağol yinede,
  • Eline sağlık ..

internet kullanımını yani ne kadar kaldığını gösteren bir pro varmı..
  • Buldum kardeş

Android Kota Takip Programı

Mobil internet paketlerinin hem kotalı, hem de pahalı olduğunu düşünürsek mecburen bir kota takip programı kullanmak zorundayız. Bu konuda basit ve sade bir kullanıma sahip olan 3G Watchdog uygulamasını kullanıyorum. Türkçe desteği bulunması, eklenti (widget) özelliği olması, kolay ayarlanabilmesi ve ücretsiz olması bu uygulamayı güzel kılan özelliklerden.
    Samsung Galaxy (ACE-GİO)(Gio Oyun Video incelemem)Uygulama ve Oyunlar

3G Watchdog Pro

inndir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 13 Mayıs 2011; 23:54:57 >

• Sağ ol dostum Hızır gibisin Maaş Allah..)
  • arkadaşlar bu programları yükledikten sonra amaç sd karta atmak değilmi ? biz bunları direk marketten indirsek direk sd karta atıyor daha pratik olmaz mı ?
  • @Hayalci tebrik ederim ıvır zıvır programlar yerine iş gören programları paylaşıyorsun
  • Şu iphonelarda oynadığımız cut the rope oyununu bilen varmı arkadaşlar? ben bi kaç tanesini indirdim 4.0 olanları hepsi login istiyor. iphonelarda boyle bi login olma istemiyor diye biliyorum...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.