T

Binbaşı
02 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sabit diskimi bölemiyorum (vista home premium) kendisi 15000mb diyor küçül diyorum daha sonra disk veya disklerde bu işlemi yapacak boş yer yok diyor
15000 10000 e düşürüyorum aynı uyarı tekrarlıyor neyi yanlış yapıyorum lütfen yardım C de 68 GB boş yer var.
şimdiden teşekkürler.
meşhur Gözcü filitreleme programını kurdum çalışıyor fakat; görev yöneticisini devre dışı bırakıyor,
bilgisayar görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diyor
regeditden disabletaskmgr arattırıp bulup siliyorum sorun ortada kalkıyor
fakat gözcüyü aktif yapınca sildiğim yere tekrar disabletaskmgr yazıp görev yöneticisini kapatıyor
arkadaşlar mehaba sagem yeni ürünleri ile piyasaya girdi şimdiye kadar sagem ile ilgili bu formda yazılar yazıldı üçbeş kişi benim bir takım çağrılarım boş kaldı sagemi olupda formla ilgisi olanlar olmadığı için olacak ki ilgi görmedi diğer arkadaşlar sağolsun ilgilendiler sorularıma sorunlarımıza ilgi gösterip cevapladılar. telefonumabak'ın katkılarına teşekkürler ve diğer arkadaşlara da bir ara cantürk vardı myx6-2 hakkında paylaşımlarda bulunmuştu, ayrıca MSN üstadı sergen baba yada teşekürler. Ve diğer arkadaşlara
yeni ürünler ile formlarda paylaşımda bulunacakların çoğalacağı ümidi ile yeni bir başlıkta sagemcilere çağrıda bulunmak istedim
bakalım nasıl olacak
www.newsmobile.it/recensioni/sagem/my700x/121.htm
buradaki my700x incelemesi çok hoş eğer o fotolor o cihazla çekildi ise gayet iyi
arkadaşlar biliyorsunuz sagem telefonlarına karşı bir merakım var; o yüzden de bir myx6-2 sahibiyim Sagemin Türkiye deki durumunuda biliyorsunuz sebebi her ne ise pek fazla tanınmadı fabrikada bir model çıkıyor bize bir yıl sonra geliyor veya gelmiyor.
altı aydır myx6-2 sahibiyim ve de çok memnunum bir mp3 ve mpeg4 çalar gibi kullanıyorum 1,3MP kamerasıda çok iyi;
Fakat sıkıntım (belki de benim beceriksizliğimden kaynaklayordur) java uygulamalarında oyunlarda sıkıntı yok fakat uygulamaları çalıştırmayı beceremedim örneğin msn örneğin email mig33 msn yi çalıştırmak istetdim beceremedim.
Opera mini yi bile kullanamıyorum operatörüm turkcell
sagem telefonların özellikle myx6-2 nin turkcell internet ayarları nelerdir.
Teşekkürler
yukarıda yazılı olanları araştırdım fakat tam bir şeyler bulamadım cep telefonlarınada (yeni nesil 3g veya edge) yeni bir platform enerji tasarrufu sağlayan telefon imalat fiyatlarını düşüren bir bir chip den bahsediyor ben bir soru ile paylaşım başlatayım dedim nedir bilenlerden yardım
arkadaşlar turkcel messenger de sagem ibulamıyorum her telefonun ayarı ayrımıdır.
merhaba telefonum sagem myx6-2 fakat java konusundaki geniş bilgi ve uygulamaları burda bulduğum için yazıyorum ilgilerinize şimdiden teşekkürler.
opera mini yi kurdum şimdi de güvenlik sorunu var ayarları kontrol edin diyor
Sagem mys-7 almak istesek bulabilirmiyiz fiyatı nereleri bulur yurt dışından gurbetcilerden gelirken istesek olurmu kaydı mümkünmüdür
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.440
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 28.685 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.