Şimdi Ara

Samsung Galaxy (ACE-GİO)(Gio Oyun Video incelemem)Uygulama ve Oyunlar (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.567
Cevap
15
Favori
150.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lütfen yardım edin..arkadaşlar..bi sorum var..samsung gio telefonumdan bazı sitelere giremiyorum..wifi bağlantısıyla bazı sitelere giriyor (sahibinden.com,,) gibi fakat mesela milliyet.com sitesine girmiyor girerken aniden kopuyor ve ana sayfaya dönüyor..hem telefonun tarayıcısından denedim hemde sizin önerdiğiniz tarayıcılardan ama nafile..eşimin telefonu htc desire s heryere rahat rahat giriyor..benim ayarlarımda mı bi sorun var yoksa telefonun genel bir özelliğimi anlayamadım..bi yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekkürler
  • Gio için kusursuz bir müzik çalıcı mevcut mu acaba?

Aslında dahili çalıcısı çalma ve kaldığı yerden devam etme konusunda iyi ama klasörleri tuhaf bir şekilde gösteriyor. Bir klasör açıp oraya attığınız dosyaları düzenli göstermiyor, bu çok çok kötü. Uber Music diye bir player yükledim. Klasörleri çok düzgün gösterse de karışık çalıyor şarkıları, her seferinde girip bunu düzeltmek gerekiyor ve en kötüsü kaldığınız yerden devam edemiyorsunuz.

Hepsini sorunsuz yapan güzel etkili bir müzik çalar var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguarzon

Gio için kusursuz bir müzik çalıcı mevcut mu acaba?

Aslında dahili çalıcısı çalma ve kaldığı yerden devam etme konusunda iyi ama klasörleri tuhaf bir şekilde gösteriyor. Bir klasör açıp oraya attığınız dosyaları düzenli göstermiyor, bu çok çok kötü. Uber Music diye bir player yükledim. Klasörleri çok düzgün gösterse de karışık çalıyor şarkıları, her seferinde girip bunu düzeltmek gerekiyor ve en kötüsü kaldığınız yerden devam edemiyorsunuz.

Hepsini sorunsuz yapan güzel etkili bir müzik çalar var mı??

İlk mesajımda nrg player var onu deneyebilirsin, bügün ben toplama yapayım, mp3 çalar ne varsa toplayıp upload edim, kendiniz hepsini denersiniz, saygılarımla

firstman41 kardeş flash player yüklediysen kaldır. bende öyle bir sorun yok, tarayıcı olarak, opera mini, skyfire,dolphing hd, bunlardan birini deneyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 4 Ağustos 2011; 11:36:54 >

• yardımmmmmmmmmmmmmmmmmm :D

rehbere giriyorum ve facedeki arkadaşlarım gözüküyor :D

telefonda mesaj çekerken normal rehber ama direk rehbere tıkladıgım zaman facedeki arkadaş listem çıkıor acillllll :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: exdadi

yardımmmmmmmmmmmmmmmmmm :D

rehbere giriyorum ve facedeki arkadaşlarım gözüküyor :D

telefonda mesaj çekerken normal rehber ama direk rehbere tıkladıgım zaman facedeki arkadaş listem çıkıor acillllll :D

Rehber'e gelin seçenek tuşu ve "Diğer" oradan "Ekran Ayarları" menüsünden görüntülenecek kişileri seçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstman41

lütfen yardım edin..arkadaşlar..bi sorum var..samsung gio telefonumdan bazı sitelere giremiyorum..wifi bağlantısıyla bazı sitelere giriyor (sahibinden.com,,) gibi fakat mesela milliyet.com sitesine girmiyor girerken aniden kopuyor ve ana sayfaya dönüyor..hem telefonun tarayıcısından denedim hemde sizin önerdiğiniz tarayıcılardan ama nafile..eşimin telefonu htc desire s heryere rahat rahat giriyor..benim ayarlarımda mı bi sorun var yoksa telefonun genel bir özelliğimi anlayamadım..bi yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekkürler

Her yerde bu soru. Bilseler cevap verirler herhalde 8 mesajın var eminim 8 ide budur. Bu kadar da olmaz.
  • kemalwebnet kardeş, flash player yüklediysen kaldır telefondan. öyle bir sorun ilk defa karşılaşıyorum. wifi çekim gücü, 1 kademeyse bu bağlantı sorunlarını yapar merak etme telefonda sorun olacağını sanmıyorum. olmazsa fabrika ayarlarına dönder, düzelmesi gerek,
  • telefonun dahili hafızası nerdeyse doldu diyor öyle çok bişeyde yüklemedim. uygulamalardan sd karta taşı secenegide kalmadı ne yapmama lazım demekki 8 gb alsak telefon hafızası hemen dolucak ?
  • hayalci kardeş bu dungeon hunteri kurdum dosyaları da dediğin dizine attım ama ekran büyük geliyor ve data dosyalarını indirmemi istiyor aspalth 5i de kurdum böyle bir sorun çıkmamıştı bi yardım edersen sevinirim...
  • Sevgili hayalci arkadasim. Bilirsin bazi Nokia telefonlarda arayan kisinin ismini soyleme ozelligi var, Bu ozellik android telefonlarda yazilim ile mumkunmu ?
  • Hayalci kardeşim sık sorulan konuları maddeler halinde ilk mesajında bir yere örn en başa eklersen soru soran arkadaşlar daha kolay ulaşır,sorunların çözümleri var ama biri başta biri sonda karışık olmuş,müsait bir zamanın düzenlersen minnettar oluruz,aslında bunların diğer ana konuya eklenmesi gerekir ama o konuyu açan arkadaş aktif değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

Hayalci kardeşim sık sorulan konuları maddeler halinde ilk mesajında bir yere örn en başa eklersen soru soran arkadaşlar daha kolay ulaşır,sorunların çözümleri var ama biri başta biri sonda karışık olmuş,müsait bir zamanın düzenlersen minnettar oluruz,aslında bunların diğer ana konuya eklenmesi gerekir ama o konuyu açan arkadaş aktif değil.

Haklısın kardeş, yarın yapmayı düşünüyorum, inşallah bir sorun olmazsa yarın paylaşmayı düşünüyorum. aklıma gelenleri sırayla yazacağım sık sorun sorular diye
  • Yeni oyunlar eklenmiştir
  • puffin çalışıor mu arkadaşlar siz de?
  • puffin bende çalışıyor,
  • telefonu bilgisayara bağladım, kies güncellemesi varmış onu yaptm, markette güncellemelr çıktı onları falan yptım sonra baktm puffin bağlanmıyor, connecting yazısı çıkıyo sonra kapanıyor. Puffin experience diye program girmiş markete ama demo gibi indirmeyn sakın. Sonra sildim puffin browserı tekrar kurdum yok, telefonu kapadım açtm yok. sonra sildim tekrar, kendi linkimden tekrar indirdim setup ı, kurdum programı bu sefer çalıştı.

Güncelleme muhabbeti bozdu heralde
  • Hayalci sence neden yapmış olabilir bunu? Ben memnunum baya puffinden kaybetmek istemiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: acakir24

Hayalci sence neden yapmış olabilir bunu? Ben memnunum baya puffinden kaybetmek istemiyorum :)

Programdan kaynaklanabilir, eski update açık sürümleri yükleyip yenisini yüklersen çalışmayabilir, bende zor buldum, sağolsun bu sitede biri paylaştı kullanıyorum sorun yok şimdi :D Yeni link ekledim onu dene, bendeki çalışan puffini upload ettim. ilk mesajda arat puffin diye, yeni linki indir
    ve yada uğraşma buyur link

http://www.mediafire.com/?yynyqx674bu37xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 7 Ağustos 2011; 14:53:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Hayalci sence neden yapmış olabilir bunu? Ben memnunum baya puffinden kaybetmek istemiyorum :)

Programdan kaynaklanabilir, eski update açık sürümleri yükleyip yenisini yüklersen çalışmayabilir, bende zor buldum, sağolsun bu sitede biri paylaştı kullanıyorum sorun yok şimdi :D Yeni link ekledim onu dene, bendeki çalışan puffini upload ettim. ilk mesajda arat puffin diye, yeni linki indir

saol kardeşim benim siteye koyduğum linkten tekrar indirdim çalıştı, zaten sendeki de benim program değil mi aynıdır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

saol kardeşim benim siteye koyduğum linkten tekrar indirdim çalıştı, zaten sendeki de benim program değil mi aynıdır

Teşekkürler çalıştıysa sevindim

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.