Yüzbaşı
19 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba.

3 kişinin hissesi olan bir ev sahibiyiz. Bu ev mirastır.%65 benim %25 bir kişide diğe1r kişi de %10'a sahip.

Bu evin satışını emlakçı aracılığıyla yapmak istiyoruz. Fakat uzun sürmesini istemiyoruz. Satış ederi ne ise ona yapılsın ve ortaklık bitsin istiyoruz.

Diğer 2 hissedar evin satışı ile ilgili problem çıkartıyor gibi bir durum söz konusu. Piyasa ederinin çok üzerinde para istiyorlar ve bu yüzden satış konusunda gecikme yaşanıyor.

Bu durum karşısında neler yapabiliriz? Hissenin çoğunluğu bende olduğu için bir avantajım olur mu? Eğer bu kişiler evin satışını kendi istedikleri fiyat dışında kabul etmezler ise ne yapabiliriz?

Teşekkür ederim.
Arkadaşlar bu tabletten var bir arkadaşımızda açılmıyor dedi, uzun zamandır kullanılmıyormuş. Bataryası ölmüş ya da anakartında sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Herhangi bir masraf yapmaya değecek bir tablet mi acaba?

Kullanırsa netflixten dizi film izlemek tek amacı olacak.

Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
5 aylık aracımın arka tamponunda bozuk para boyutlarında boya atması mevcut. Boyanın kalktığı yer beyaz görünüyor ve boya sanki kaplamaymış gibi. Kalkan yerin altına doğruda balon yapmış durumda.

Garanti kapsamında bu işlemi yapmayan Yetkili Ford Bayiilerine ve Otosan ın müşteriye tutumunu tebrik ediyorum. Otosandan gelen cevap "Boyanın atması fabrikasyon üretim hatası değildir." oldu.

Sıkıntı şudur ki, boyanın düştüğü bölgede hatta ve hatta arabada 1 tane çizik dahi bulunmamaktadır. Hiçbir şekilde bizim ya da başkası tarafından o bölgeye gelmiş bir darbe çizik vs bulunmamaktadır. Fakat gelin görün ki Ford Türkiye, tahminlerime göre aracın plastik aksamından oluşan bu sıkıntıyı maliyet olarak görüp garanti kapsamında onarım yapmıyor.

Aldığımız Ford Bayi ise 200-300 liralık bu işlemi müşterisini kazanmak için ki daha önce ordan başka araçlarda almış olmamıza rağmen bunu teklif etmiyor ve bu duruma yanaşmıyor. Durum budur arkadaşlar. Başına veya çevresinde bir kişinin başına böyle bi durum gelmiş birileri var ise ve yasal yollara başvuranlar var ise lütfen yorum olarak yazınız.

Teşekkürler. İyi akşamlar.
Arkadaşlar Tourneo Courier 2019 Titanium Plus araç sahibiyim. Sync 3.2 yüklü şuan ve Android Auto kullanıyordum. Taki Android Auto yu multimedya sisteminden silinene kadar. Başına böyle bir şey gelen var mı? Şuan AA ya hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Apple Car play de sıkıntı yok.

ASF Terazidere servisine gittim ve işlemi yapabilecek 1 tane elemanları olduğunu anladım ama "nasıl yapılacak ve ücretli mi olacak" sorularıma cevap vermekten sanırım kaçındılar. Neden böyle bir durum yaşattıklarını da anlayabilmiş değilim. Israrlıca sormama rağmen çalışana sormayıp, yarına randevu alıp gelin dediler.

Eğer multimedya sistemine kendimiz yükleyebiliyorsak yardım edebilecek varsa çok sevinirim.

Birde öğrenmek istediğim hali hazırda Android Auto yu CarStream veya AAMirror vs. birlikte kullanan var mı ve nasıl kullanıyorsunuz? Telefonum rootlu değil bunu da dipnot olarak belirteyim.

Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir teyp aldık ve az bucuk bilgimle bütün satı siyah kırmızı mavi ve hopörlör kablolarını bağladım ve kullanım kılavuzundaki gibi iso soketinde ayarladım.

Fakat alete elektrik geliyor ama çalışmıyor. Ekran yanıyor ama hiçbir işlem yapılmıyor.

Nerde yanlış yapmış olabilirim yardımcı olur musunuz?

Görüldüğü üzere benim bilgisayarın yüzeyi bu durumda. Bu konuda şikayeti olan arkadaşlar var ise buyursunlar konu altına yazsınlar.

Benim arzum Monster Yetkilerinden bu malzemeli ürünlerden vazgeçmesi yönünde.

Ayrıca yetkili servis müdürü ve çalışanı da bu ürünün nasıl temizleneceğini ve bakımını bilmiyor. Hatta ürünün ne olduğunu dahi bilmiyor. Bir satıcı ve servisi bilmediği bir ürünü nasıl satabilir anlayabilmiş değilim.

Diyebilirsiniz ki biz bu kadar sıkıntı yaşamıyoruz. Doğrudur olabilir. Ben ilk 10 ay her hafta sildim ettim bu laptopu ama artık görmek dahi istemiyordum ve temizlemeyi bıraktım. Çünkü temizleyince de iz bırakıyor.

Kauçuk sektöründe üretim yapan ve bu iş dalında bilgi sahibi bir aile üyesiyim. Fakat bu malzemeyi temizleyecek bir ilaç bulamadık.

Herkese iyi günler.
Arkadaşlar n bitlik seri toplama devresinin kapasitesini n+1 e çıkarmak için hangi devrenin eklenmesi gerekir? Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.
ŞARKIDA TAKIM ELBİSELİ BİR ADAM ŞARKI SÖYLÜYORDU.

SÖZLERİ LOO LOO LOO LOOO ARADA HAA HAAA HAHAHHA DİYE SESLER ÇIKARTIYORDU. HEP BU TARZ BİR ŞEYLER SÖYLÜYORDU.

HATIRLAYANLAR LİNK ATABİLİR Mİ?

TROLOLO dan bahsediodum hatırladım.
...
Arkadaşlar elimde bazı test kitapları var bunları internetten satıyorum. Alıcılara kargoyla kapıda ödeme şeklinde yolluyorum. Merak ettiğim bir şey var. Bu şekilde yaptığım satışlarda. 3 ve 3 ten fazla olunca vergi alınıyor mu?

Teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Deveden büyük fil var.
Forum İkinci El İmzası:
Önemli olan niyet...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.399
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 70.536 (Bu ay: 807)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 213 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.