Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A9 KULLANICILARI (ANA KONU)!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
7
Favori
32.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salsakingss

quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral

quote:

Orijinalden alıntı: parooksetin

Arkadaşlar bende almayı dusunuyorum,note 5 ile A9 arasında kaldım.Ekran büyüklüğü ve çift hattan dolayı A9a daha yakınım ama ağır bir telefon olması düsündüruyor beni.Buyuk genis bir tel olması sorun degil,elim baya buyuktür,ağır olması sorun mu,eldeki ağırlığı hissettiriyor mu?

Samsung alacaksanız Note5 varken s7edge bile alınmaz. Yazık edersiniz paranıza benden söylemesi.

Herkesin ihtiyacını belirlemesi çok önemli. Biz yazık mı ettik paramıza A9 alarak.

A9 almak isteyenler Dikkat!
    Çift hat ihtiyacınız varsa
    Fazla batarya ömrü istiyorsanız
    Geniş ekran tercihiniz ise
    SD kart desteği sizin için önemli ise
    Premium görünümlü bir telefon istiyorsanız

A9 ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Note 5 ile karşılaştırmalı videoları var YouTube da. Performans olarak arada uçurum yok. Hitap ettiği kesim farklı A9un

Note5 amerikanın en begenilen telefonu seçildi. Arkasindan iPhone 6s Plus ve sonra üçüncülüğü de Galaxy Note 4 almış. Bunlar tesadüf değil. Note4 ile Note5 arasında bir dolu samsung modeli var.

Bence note4 bile çok daha iyi a9 dan. A8 aldığıma pişman oldum, benim parama bir kere yazık oldu. Uyarmakta vazifem. Samsung alacaksanız ara model almayın.

Bu arada unutmadan haberin ilgili bağlantısıhttp://www.chip.com.tr/haber/galaxy-note-5-abdnin-favori-telefonu-secildi_63227.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parooksetin

Arkadaşlar bende almayı dusunuyorum,note 5 ile A9 arasında kaldım.Ekran büyüklüğü ve çift hattan dolayı A9a daha yakınım ama ağır bir telefon olması düsündüruyor beni.Buyuk genis bir tel olması sorun degil,elim baya buyuktür,ağır olması sorun mu,eldeki ağırlığı hissettiriyor mu?

Samsung alacaksanız Note5 varken s7edge bile alınmaz. Yazık edersiniz paranıza benden söylemesi.

Herkesin ihtiyacını belirlemesi çok önemli. Biz yazık mı ettik paramıza A9 alarak.

A9 almak isteyenler Dikkat!
    Çift hat ihtiyacınız varsa
    Fazla batarya ömrü istiyorsanız
    Geniş ekran tercihiniz ise
    SD kart desteği sizin için önemli ise
    Premium görünümlü bir telefon istiyorsanız

A9 ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Note 5 ile karşılaştırmalı videoları var YouTube da. Performans olarak arada uçurum yok. Hitap ettiği kesim farklı A9un

Note5 amerikanın en begenilen telefonu seçildi. Arkasindan iPhone 6s Plus ve sonra üçüncülüğü de Galaxy Note 4 almış. Bunlar tesadüf değil. Note4 ile Note5 arasında bir dolu samsung modeli var.

Bence note4 bile çok daha iyi a9 dan. A8 aldığıma pişman oldum, benim parama bir kere yazık oldu. Uyarmakta vazifem. Samsung alacaksanız ara model almayın.

Bu arada unutmadan haberin ilgili bağlantısıhttp://www.chip.com.tr/haber/galaxy-note-5-abdnin-favori-telefonu-secildi_63227.html

Bu modellerden hangisini alırsam alayım 2. Bir telefon taşımak zorundayım. Ayrıca pil performansı olarak hiçbiri A9 a yaklaşamaz. 2k ekranla ne kadar batarya süresi alacaksınız. Note 5 amiral gemisi model ama benim ve benim gibi düşünen kişilerin ihtiyacını karşılamıyor. A9 performansı ortada. A9 konusuna girip bu telefonu almayın derken geçerli sebepleriniz olmalı. Burada A9 en iyi telefon demiyoruz. Artıları kadar eksileri de var. İlk mesajda ekleyeceğim. Ama siz hiç kullanmamışken sadece ordan burdan duyduklarınızla yorum yapıyorsunuz.
    Bu telefonu tanımak artı ve eksiklerini öğrenmek isteyen kişilerin aklına bu telefonu almak pişmanlıktır vb. gibi aslı astarı olmayan fikirler aşılamaya çalışıyorsunuz. A8 Konusunda da çoğu kişi memnun telefonundan. Snapdragon 652 işlemci ile hangi işte takılacaksınız ki?? Antutu ve geekbench sonuçları ortada. Bir amiral gemisi olmayabilir belki ama pişman olunacak bir cihaz değil

• salsakingss S kullanıcısına yanıt
    Sen tartışmak için sebep mi arıyorsun. Ben düşüncemi söyledim sen de söyledin ne ısrarla olayı tartışmaya çekmeye çalışıyorsun.

Satin almışsın hayirli uğurlu olsun. Burada kararsızım diyene de tavsiye etmişsin ne güzel.

Ben de tavsiye etmiyorum. Gerekçeli sebeplerimi de sunuyorum. Sana ne birader.

Benden alıntı yapma artık. Ben sana yazmadım zaten note5 ile arasında kararsız kalan vatandaşa yorum yaptım.

• Tamam kardeşim note 5 harika cihaz. Sen daha iyi biliyorsun. Biz de boşuna açmışız konuyu zaten. Samsung da hata etmiş zaten üretmekle.

Alacak kişi çift hat yüzünden yakınım diyor sen gerekçeli sebeplerimi de sunuyorum diyorsun. Neye göre gerekçeli bak ben yazdım A9 çift hat + SD kart destekli. Daha iyi batarya ömrü sunuyor. Performansı kötü değil.

Sen tutturmuşsun note 5 diye. Ağustosta note 6 çıkacak ama o da benim ve benim gibi düşünenlerin ihtiyacını karşılaşmayacak.

Senin üslubuna takıldığım kısım A9 alanların yada alacakların pişman olacağını iddia etmen. Yok öyle birşey...

• GALAXY A9 almaktaki en önemli tercihim,6" Süper Amoled Ekrandır.Eğer,S7 plus 6" çıksaydı,onu alırdım.

• Yukarıdaki tartışma saçma olmuş, benim de Note 5/7 veya S7 Edge alacak halim vaktim çok şükür var ancak A9 Pro bekliyorum. Kesinlikle kullanım alanları farklı, ancak A9/A9 Pro gerçekten çok başarılı cihazlar, özellikle 6inç Full HD Super Amoled ekranın yanına 4000/5000mah batarya mükemmel. Bence şu teknoloji ve şu ekran boyutları için Full HD'den fazlası gereksiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 19 Haziran 2016; 0:18:58 >
  • ++1 @berkan 197

• Arkadaslar note 4 ile a9 arasında kaldım..note 4 eskidi ama yinede Samsungun amiral gemisi telefonuydu A serisine yeteri kadar önem vermiyor Samsung sizce hangisini tercih etmeliyim?A9 un batarya performansı falan hoşuna gitti tabi alana kadar çıkarsa proda tercih edebilirim sizce hangisi daha iyi olur note4 mü a9 mu? Kamera konusunda proya göre önde gibi note 4 şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: MicroFiba

Arkadaslar note 4 ile a9 arasında kaldım..note 4 eskidi ama yinede Samsungun amiral gemisi telefonuydu A serisine yeteri kadar önem vermiyor Samsung sizce hangisini tercih etmeliyim?A9 un batarya performansı falan hoşuna gitti tabi alana kadar çıkarsa proda tercih edebilirim sizce hangisi daha iyi olur note4 mü a9 mu? Kamera konusunda proya göre önde gibi note 4 şimdiden teşekkürler

Kardeş!
    Note 4 arka kamera 16mp,ön 3.7mp.
    A9 arka kamera 13mp,ön 8mp
    A9 pro arka kamera 16mp,ön 8mp
    RAM KAPASİTELERİ:
    NOTE 4 3gb
    A9 3gb
    A9 Pro 4gb
    Modem categorileri:
    A9 cat7
    A9 pro cat7
    Note4 cat4
    Ram hızları:
    Note 4 825mhz
    A9 ve a9 pro 933mhz
    Pil:
    Note 4 3220 mah
    A9 4000 mah
    A9 pro 5000 mah
    A9 AÇIK ARA önde,eğer bekleyebilirseniz,A9 pro daha üstün görüldüğü gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 23 Haziran 2016; 11:56:27 >

• feyzim19 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için.

• Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum cihaz çok iyi. Gerek pil ömrü gerekse de performans olarak hiç üzmedi.

• ilk mesaja batarya kullanımı ile ilgili resimler eklenmiştir..
  • Galaxy A9 yeni alan arkadaşların değerli gözlemlerini bekliyoruz.

• Kendi şarj aleti ile şarj ettiğimde telefon aşırı derecede ısınıyor, el yakacak seviyede. Normal şarj aletinde (5v2a) sorun yok. Sizde durum nasıl? @feyzim19

• quote:

Kendi şarj aleti ile şarj ettiğimde telefon aşırı derecede ısınıyor, el yakacak seviyede. Normal şarj aletinde (5v2a) sorun yok. Sizde durum nasıl? @feyzim19

Benim cihazda normal bir sıcaklık var.El yakacak gibi değil.Hızlı şarj özelliğinden olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: feyzim19

quote:

Kendi şarj aleti ile şarj ettiğimde telefon aşırı derecede ısınıyor, el yakacak seviyede. Normal şarj aletinde (5v2a) sorun yok. Sizde durum nasıl? @feyzim19

Benim cihazda normal bir sıcaklık var.El yakacak gibi değil.Hızlı şarj özelliğinden olabilir.

Kendi şarj aletinde şarj ederken hızlı şarj yazısı çıkıyor bekleme ekranında. 9v ile şarj ediyor sanırsam ama çok ısınıyor o zaman

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feyzim19

quote:

Kendi şarj aletinde şarj ederken hızlı şarj yazısı çıkıyor bekleme ekranında. 9v ile şarj ediyor sanırsam ama çok ısınıyor o zaman

Şimdi aklıma geldi.Benim cihaz şarj olurken,şarj adaptörü biraz fazla ısınıyor.Şarjın sonuna doğru,soğumaya başlıyor.Ayrıca ,cihaz hakkında menüsünden,pil bilgisine tıklayınca ,RATED kısmında,DC 9V,1.67 A yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 27 Haziran 2016; 1:27:18 >

• A9 PRO SM-A910F için rom yayınlandı şimdilik Malezya ve Vietnam için görünüyor bu listeye Türkiye romuda dahil olursa resmi olarak ülkemize gelecek demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner23 -- 27 Haziran 2016; 11:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soner23

A9 PRO SM-A910F için rom yayınlandı şimdilik Malezya ve Vietnam için görünüyor bu listeye Türkiye romuda dahil olursa resmi olarak ülkemize gelecek demektir.

Merakla bekliyoruz. Bu arada A9 larımızdan son derece memnunuz ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soner23

A9 PRO SM-A910F için rom yayınlandı şimdilik Malezya ve Vietnam için görünüyor bu listeye Türkiye romuda dahil olursa resmi olarak ülkemize gelecek demektir.

Merakla bekliyoruz. Bu arada A9 larımızdan son derece memnunuz ;)

Zaten A9 ve A9 pro kardeş sayılabilir.Pro biraz daha şişman,hafızası daha güçlü ve gözleri daha keskin.Fakat akılları aynı seviyede...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.