Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A9 KULLANICILARI (ANA KONU)!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
7
Favori
32.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kafam karıştı. Internette a9 ve a9 pro daha çıkmadı diyor. 2 farkli a9 mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Yukarıdaki tartışma saçma olmuş, benim de Note 5/7 veya S7 Edge alacak halim vaktim çok şükür var ancak A9 Pro bekliyorum. Kesinlikle kullanım alanları farklı, ancak A9/A9 Pro gerçekten çok başarılı cihazlar, özellikle 6inç Full HD Super Amoled ekranın yanına 4000/5000mah batarya mükemmel. Bence şu teknoloji ve şu ekran boyutları için Full HD'den fazlası gereksiz..

A9 pro efsane bir cihaz olur. Yalnız samsungu aradım çıkış tarihini sordum pro nun. Ne zaman çıkacağından onlarında haberi yok.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    İlk çinde çıkmıştı, yakın zaman önce malezyada da çıkınca avrupa pazarına yayılacak diye dedikodular döndü yalnız samsung herhangi bir resmi açıklama yapmadı bildiğim kadarıyla bu konuda. Malezya'da satışa başladığı için herkes çok umutlu şuan A9 Pro gelecek diye, bende o kişilerden biriyim zira telefonum perte çıkacak neredeyse ve bu cihazı bekliyorum telefon almak için. Samsung Türkiye getirmesi de çok umurumda değil daha fazla beklemek istemiyorum, ithalatçı garantili olsun yine alırım ama oda yok maalesef. Tahminim bu telefonun Türkiye'ye gelmesi bir kaç ayı bulur...
  • A9 PRO SM-A910F için daha önceden Malezya ve Vietnam rom yayınlanmıştı bugünde Kolombiya için yayınlandı bakalım listeye biz eklenecek miyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

İlk çinde çıkmıştı, yakın zaman önce malezyada da çıkınca avrupa pazarına yayılacak diye dedikodular döndü yalnız samsung herhangi bir resmi açıklama yapmadı bildiğim kadarıyla bu konuda. Malezya'da satışa başladığı için herkes çok umutlu şuan A9 Pro gelecek diye, bende o kişilerden biriyim zira telefonum perte çıkacak neredeyse ve bu cihazı bekliyorum telefon almak için. Samsung Türkiye getirmesi de çok umurumda değil daha fazla beklemek istemiyorum, ithalatçı garantili olsun yine alırım ama oda yok maalesef. Tahminim bu telefonun Türkiye'ye gelmesi bir kaç ayı bulur...

Dostum 2 hafta icinde filipinlere gitmeyi planlıyorumda oraya kadar gitmişken hong kong a gideyim diyorum hem vizesiz hemde alır gelirim? Bir sıkıntı olur mu ki imei filan? Biraz yabanciyim yurtdisindan telefon alma konusuna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pasaportunuza kayıt edersiniz sıkıntı olmaz ama siz hangi modeli istiyorsunuz Pro olan Hong Kong da yok yanlış bilmiyorsam Pro olmayan üründe Türkiye de zaten satılıyor dışarıdan almaya değermi bilmiyorum.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Kardeş!
    1.5 aydır A9 hong kong romlu kullanıyorum.Bu versiyon global
    ,yani çoklu dil desteği var.A9 pro çoklu dil desteği versiyonu henüz çıkmadı biliyorum.Soner kardeş 3 farklı rom çıktı diye haber vermiş.Türkiye romu yok,henüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: soner23

Pasaportunuza kayıt edersiniz sıkıntı olmaz ama siz hangi modeli istiyorsunuz Pro olan Hong Kong da yok yanlış bilmiyorsam Pro olmayan üründe Türkiye de zaten satılıyor dışarıdan almaya değermi bilmiyorum.

Pro nun 5000 mah olması buyuk fark yaratıyor bence. Başka önemli farkları var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: feyzim19

Kardeş!
    1.5 aydır A9 hong kong romlu kullanıyorum.Bu versiyon global
    ,yani çoklu dil desteği var.A9 pro çoklu dil desteği versiyonu henüz çıkmadı biliyorum.Soner kardeş 3 farklı rom çıktı diye haber vermiş.Türkiye romu yok,henüz.

Anladım kardeş teşekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Pasaportunuza kayıt edersiniz sıkıntı olmaz ama siz hangi modeli istiyorsunuz Pro olan Hong Kong da yok yanlış bilmiyorsam Pro olmayan üründe Türkiye de zaten satılıyor dışarıdan almaya değermi bilmiyorum.

Pro nun 5000 mah olması buyuk fark yaratıyor bence. Başka önemli farkları var mı?

Batarya haricinde kamera farkında var hocam.

• quote:

quote:

quote:

Sahibinden.com da da yurtdışından alıp getiren yok proları. Aslında biz alıp gelsek fena para kırabiliriz:)

• quote:

quote:

quote:

A9 pro artıları:
    Pil,ram,arka kamera,10 gr ağır

• A9 PRO SM-A910F için daha önceden Malezya, Vietnam ve Kolombiya için rom yayınlanmıştı bugünde listeye Tayland eklendi.
  • quote:

A9 PRO SM-A910F için daha önceden Malezya, Vietnam ve Kolombiya için rom yayınlanmıştı bugünde listeye Tayland eklendi.

Soner Kardeş!
    Link verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: feyzim19

quote:

A9 PRO SM-A910F için daha önceden Malezya, Vietnam ve Kolombiya için rom yayınlanmıştı bugünde listeye Tayland eklendi.

Soner Kardeş!
    Link verebilir misiniz?

Buyur kardeşim

http://samsung-updates.com/device/?id=SM-A910F&details=Galaxy_A9_PRO

• pro bekleyenlerdenim.ithalat olsun farketmez çıktığı gibi avantajlı bi çek puan kampanyası denk getirip almayı planlıyorum.bence pro 4x4 lük olmuş.batarya ekran işlemci gücü ekrandan çalmayan fiziksel tuşlar.sanal tuşlara uyuz oluyorum.bu telefonu 4 gözle bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: prenss1907

pro bekleyenlerdenim.ithalat olsun farketmez çıktığı gibi avantajlı bi çek puan kampanyası denk getirip almayı planlıyorum.bence pro 4x4 lük olmuş.batarya ekran işlemci gücü ekrandan çalmayan fiziksel tuşlar.sanal tuşlara uyuz oluyorum.bu telefonu 4 gözle bekliyorum

Doğrusu kardeş,en iyisi A9 Pro,fakat beklemekten bıkıp,A9 aldık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 11 Temmuz 2016; 23:17:01 >
  • feyzim19 F kullanıcısına yanıt
    bende bazen a9 mu alsam diorum ama sırf 1000mah artı pil kapasitesi yüzünden hep bekle diyorum kendime.

• quote:

bende bazen a9 mu alsam diorum ama sırf 1000mah artı pil kapasitesi yüzünden hep bekle diyorum kendime.

Bekliyoruz....Bekleyeceğiz gaza gelmeyin..1 gb ramı var ilerde lazım olacak uygulama büyüklükleri devamlı artıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin07

quote:

Bekliyoruz....Bekleyeceğiz gaza gelmeyin..1 gb ramı var ilerde lazım olacak uygulama büyüklükleri devamlı artıyor...

Son cumlenizi anlamadim. 1 gb rami var derken?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.