Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A9 KULLANICILARI (ANA KONU)!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
7
Favori
32.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: derin07

quote:

Orijinalden alıntı: prenss1907

bende bazen a9 mu alsam diorum ama sırf 1000mah artı pil kapasitesi yüzünden hep bekle diyorum kendime.

Bekliyoruz....Bekleyeceğiz gaza gelmeyin..1 gb ramı var ilerde lazım olacak uygulama büyüklükleri devamlı artıyor...

Son cumlenizi anlamadim. 1 gb rami var derken?

3+1:4GB ram demek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar a9 ne zaman çıkıcak ya ses seda yok hani 6 inç ve tasarım ben burdayım diyor ne kadar olur tr fiyatı nedir gelişmelere yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: soner23

A9 Pro resmi olarak ülkemize gelmeyebilir arkadaşlar .

http://www.sammobile.com/2016/07/14/samsung-galaxy-a9-pro-is-likely-to-be-limited-to-asian-markets/

Alıntıladığım mesaja bakın resmi olarak gelmeyebilir paralel ithalat getirirler bazı asya ülkelerinde satışa çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: derin07

quote:

Orijinalden alıntı: prenss1907

bende bazen a9 mu alsam diorum ama sırf 1000mah artı pil kapasitesi yüzünden hep bekle diyorum kendime.

Bekliyoruz....Bekleyeceğiz gaza gelmeyin..1 gb ramı var ilerde lazım olacak uygulama büyüklükleri devamlı artıyor...

Son cumlenizi anlamadim. 1 gb rami var derken?

Tercümesi aşağıda olmuş arkadaş yazarken + çıkmamış,birde 13 mb yerine 16 mb kamera varmış A9 ile fark fark olarak...
  • quote:

quote:

A9 Pro resmi olarak ülkemize gelmeyebilir arkadaşlar .

http://www.sammobile.com/2016/07/14/samsung-galaxy-a9-pro-is-likely-to-be-limited-to-asian-markets/

Alıntıladığım mesaja bakın resmi olarak gelmeyebilir paralel ithalat getirirler bazı asya ülkelerinde satışa çıktı.

hoca halen ses yok napalım bekliyelimmi ya, alınır bu telde stoklara girmiyor etmiyor

• bu telefonu nasıl satın alabiliriz acaba? gördüğüm kadarıyla ülkemizde satışı yok,yurtdışından getirip satan birileri varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

bu telefonu nasıl satın alabiliriz acaba? gördüğüm kadarıyla ülkemizde satışı yok,yurtdışından getirip satan birileri varmıdır?

illaki gelecektir bir şekil de burası Türkiye doğubank civarına bakın bence.Ben beklemedeyim bir şekilde A9 pro veya A9 olarak almayı düşünüyorum.
  • Samsung Türkiye olmasa da ithalatçı garantili olarak satılıyor A9. Bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum memnunum. Almak isteyen arkadaşlar ya şimdi alsınlar ya da başka modellere baksınlar. Note 7 ile birlikte piyasa epey bir hareketlendi. Çift hat benim için önemli olmasa note 7 yi alırdım bütçem de uygunsa. Daha fazla beklenmez bu cihaz.

• http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-a9-pro-5000-mah-sifir-carsi-iletisimden-326286758/detay

5000 mah pil gerçek 6 inç ekrandan çalan sanal tuş yok.4gb ram 652 enerji tasarruflu ve üst seviye işlemci ben bekliorum ama çin versiyon değil sm a910f global versiyon satan biri olduğu an yada getirtebilirsem alacam hemen.lazada.my malezya sitesinde satışı var biraz araştırdım ama henüz oradan sipariş getiren birine ulaşamadım bakacaz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

Samsung Türkiye olmasa da ithalatçı garantili olarak satılıyor A9. Bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum memnunum. Almak isteyen arkadaşlar ya şimdi alsınlar ya da başka modellere baksınlar. Note 7 ile birlikte piyasa epey bir hareketlendi. Çift hat benim için önemli olmasa note 7 yi alırdım bütçem de uygunsa. Daha fazla beklenmez bu cihaz.

hocam az anlatırmısın nerden aldın memnunmusun nasıl performans ekran super amoled renkler özellikle beyaz nasıl pil nasıl kamera felan gerçi kamera çokta önemli d3ğil benim bekliyelimmi ne edelim
  • Hepsiburada üzerinden satın aldım. Daha önce note 2 ve LG g3 kullandım. Bu telefondan çok memnunum. Tüm ihtiyacımı karşıladı. Kamerası g3ün kamerasından bence daha iyi özellikle Selfie kamerası. Kullanım olarak note 2 yada note ailesine yakın. Bir yabancılık çekmedim. Pili çok iyi. Ekran amoled olduğu için lg kadar beyaz değil ama daha doygun renkler ile oyunlar ve uygulamalar çok daha hoş gözüküyor. Parlaklık çok yüksek. Direkt Güneş ışığında bile çok net kullanılıyor. En az 1.5 günü çıkartıyor pili yoğun kullanımda. Benim tüm ihtiyacımı karşılıyor. Daha fazlası için astronomik fiyatlar vermeye gerek yok bence.

• Arkadaşlar!
    4 Ekim 2016 itibariyle galaxy A9 TGY romu yüklü telefonlara 6.0.1 güncellemesi OTA ile gelmiştir.Tüm arkadaşlara hayırlı olsun.

• İlk izlenimlerim:
    Uygulamaların,telefondaki tüm bilgilere erişimi artık kullanıcı iznine bırakılmış.Güvenlik için iyi olabilir.
    Telefondaki akıcılık,Android 5.1.1 'e göre biraz yavaşladı.Şimdilik bu kadar..
    Smart Manager hata veriyordu. SmartSwitch ile yedekleme yaptım, recovery ' den wipe işlemlerini yaptım,telefon sıfırlandı, tekrar SmartSwitch ile yedekleri geri yükledim,herşey yerine geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 5 Ekim 2016; 11:00:46 >
  • Samsung A9 pro almak istemiştim koruyucu kılıf ve çiftli ekrarn koruyucu camını USA dan getirttirdim ama telefonu alamadım A9 veya A9 pro ile uyumlu isteyen olursa amazondan aldığım fiyata alabilir.
  • Sonunda Android 6 gelebildi... Benim şansıma, Android ya da WP hangi telefonu veya tableti aldıysam güncelleme sıkıntısı yaşadım...

Ekran koruyucu ekrana tam oturuyorsa ben alabilirim. Benim piyasada bulduğum ekran koruyucular kenarlardan 2-3 mm boşluk bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 5 Ekim 2016; 7:43:59 >
  • Kapaklı kılıf kullanıyorum,ekran koruyucuya ihtiyaç duymuyorum.

• Ben kılıf kullanmadığım için ekran koruyucu kullanıyorum.
  • Android 6.01 güncellemesinden sonra doğrudan parmak iziyle açılış özelliği gitti.Sizlerde böyle bir durum var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: feyzim19

Android 6.01 güncellemesinden sonra doğrudan parmak iziyle açılış özelliği gitti.Sizlerde böyle bir durum var mı?

nasıl yani ? 5.1 de home tuşuna bastıktan sonra açılıyor biraz parmağımızı üzerinde tutunca da açıyor parmak izi okuyucusu. 6.0 da nasıl olmuş?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.