Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
56
Favori
173.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkürler hocam. Ben AVM'deki Turkcell mağazasından doğrudan fiziksel olarak aldım, mağazadaki satış danışmanı tablet üzerinden arkadaşımın hattına bazı tanımlamalar yaptı ve sonrasında kendi kredi kartım ile POS cihazından ödemeyi gerçekleştirdim. Emin olmamakla birlikte Turkcell Pasaj'da da benzer şekilde yapıldığını düşünüyorum.

• Bugün teslim aldık, tam 5 bin tl turkcell üzerinden almıştık, ancak garanti'nin kampanyası varmış 150 tl bonus yatırılacak, kısacası 4850 tl'ye geldi hiç fena bir fiyat değil.

İlk izlenimlerimiz harika. 120 hz olayını fark etmemek mümkün değil. Ekran kalitesi de çok iyi. Ses yeteri kadar yüksek, en yüksek moda getirdiğinizde bile ses kalitesi bozulmuyor ( hoparlörü kastediyorum )

Daha 1 senelik a71 telefonumla hız konusunda yarıştıramadım bile, hayret ettim.

Wifi konusunda a71 ile bir fark hissedemedim, benzer modemler vardır sanırım.

6.7 inç olsa iyi olur muydu ? Evet. Ama eşim kullandığı için o çok memnun, benim telefonumla kiyasladığında.

Kısacası bu fiyat gurubunda en alınası telefonlardan biri. Bizim gibi samsung ya da apple dışında asla telefon almayanlar için ise ya bu ya da m52 5g alınabilirdi, bunu tercih ettik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepNote kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam, memnun kalmanıza sevindim. Size gelen telefon da Genpa garantili miydi, jelatinin üzerinde etiketi var mıydı?

• sarppy kullanıcısına yanıt

Selamlar, sağolun. Bizim telefonun kutusunda kvk yazıyor hocam. Bir fark yaratmayacağını düşünüyorum ama siz sorduğunuza göre genpa ya da kvk olmasının bir önemi var herhalde.

• DeepNote kullanıcısına yanıt

Satın aldığım Turkcell bayisi sattıkları ürünlerin Genpa ve KVK garantili olduğunu söylemişti, A52s 5G'lerin hepsi tek bir yerden mi garantili geldi diye merak etmiştim aslında. Umarım ki hiçbir zaman garanti ile ilgili tecrübe yaşayacağımız durumlarla karşılaşmayız.

• Epey ve Gsmarena daki bu telefon kodları neden farklı acaba.
    Epey sitesinde : (SM-A528B/DS) yazıyor.
    Gsmarena sitesinde : SM7325 yazıyor.
    Bir fark varmıdır acaba?
    Sizlerin telefonda ne yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint Ralph -- 24 Ekim 2021; 9:39:13 >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt

SM-A528B/DS telefonun model kodu, SM7325 ise telefonda yer alan chipsetin model kodu. GSMArena'da A52s 5G'nin model kodlarına bakarsanız SM-A528B/DS'nin yer aldığını görebilirsiniz.

Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU]
  • Ürünü satın alan arkadaşlar, kutudan çıkan şarj aleti 25W mı 15W mı?

• 15W

Teşekkürler.

• 2.el ile uğraşamayacak olanlara gidebilir ama amiral gemi keyfi varken bunların alayın koca bir çöp maalesef, Premium takıntısı olanlar bellllki fiyattan dolayı gözü kayabilir ama aman diyeyim mutlaka kısılmış yerleri olacak, kamerası kötü olacak, ekranın amoled kalitesi bile amiralle aynı olmayacak, hesapta olmayan saçma sorunlar çıkacak, umalım ki kronik sorun çıkmasın :)

5bin+ orta sınıf bir telefon... teşekkürler YENİ TÜRKİYE'yi inşa eden arkadaşlar, bu versiyonda paranın dağılımını hep kendinize gelecek şekilde ayarlamışsınız, amiral gemi hayal olmuş orta sınıfı bile alırken kırk kere düşünür olmuşuz, ben ESKİ TÜRKİYE'yi istiyorum, o zaman amiral gemiyi rahatça alabiliyorduk, tez zamanda inş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Ekim 2021; 4:4:5 >
    Ben trendyolda bir satıcıdan aldım geçen hafta Samsung garantili yazıyor. Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kutunun üzerinde bende de aynı Samsung etiketi var. Genpa etiketi kutunun üstündeki jelatinde ayrıca vardı, sanıyorum sizde öyle bir etiket yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 26 Ekim 2021; 13:28:31 >
  • Arkadaşlar bizim telefonun şarjı biraz fazla hızlı tükeniyor gibi geldi. Ekran parlaklığını azalttık, açık uygulamaları kapattık ama yine de pek hoş değil bu pil kapasitesi.

Yazılım güncellemesi de yaptı aslında. Bir de lüzumsuz uygulamalar var mı ona bakacağım, eğer o da kar etmezse sanırım pilinde bir problem var.

• Herşeyintürevinialanadam kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Hoşgeldiniz.

• siyahtanbeyaza S kullanıcısına yanıt

Telefona sahip değilim ama kamera olarak üzeceğini sanmam. Nomal kullanıcı için gayet yeterli donanıma sahip.

Katılıyorum. Hele ki bazı kullanıcılar için 3.5MM jack inanılmaz önem arz ediyor.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güle güle kullanın

• Telefonu tam şarj edin. Kabloyu çıkarmadan reset atın. Telfon açılsın. Kilit ekranını da geçin ana ekrana gelin. 10 dakika daha bekleyin. Sonra şarjdan çekin ve %20 olan kadar kullandıktan sonra pil kullanım ekranının görüntüsünü alıp buraya atın bir bakalım.

• Konu @sarppy üstada devredildi. Bilgilerinize...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.