Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ugurel Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.525
Cevap
53
Favori
177.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim aklına takılan olursa yaz yardımcı olurum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Emre7492 E kullanıcısına yanıt

Tamam sorarım  

• @Emre7492 kanka bu oyunda fps gösterme şeyini nasıl açıcaz biliyor musun

• Taha1651 T kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamadığım için bilmiyorum ki 🤔

Tamam başka bi yerden bulayım o zaman  

Peki

Samsung'un oyun eklentileri uygulamasını indirirseniz detaylı olarak istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt

geliştirici seçeneklerinde vardı bir şey ondan baktım

• Beyler ben de aranıza katıldım. Telefonu 1.5 haftadır kullanıyorum. Görüşlerime gelirsek telefon dedikleri kadar iyi. Galaxy A2 core cihazından buna geçtim. Telefon bana baya iyi geldi. Ben alt segmentin alt segmentinden buna geçtim. Onun için siz daha önceden de orta segment telefon kullandıysanız bunu alınca belki çok bir şey değişmeyebilir sizin için. Şarjı iyi gidiyor. 60hz'de, mobil veri açık, diğerleri kapalı şekilde 8 - 8.30 civari ekran süresi alıyorum, bir haftadır (ara sıra güç tasarrufunu açarak kullandım, sadece şarj %30'un altına inmeye başladığı zaman. Biraz daha uzun gitsin diye). Oyun yüklemeden bunu elde ettim, yakın zamanda 500 mb - 3 Gb arası oyunlar yükleyeceğim. Ondan sonra da oyun performansıyla birlikte oyun sonrası ekran süresini, oyundan sonra yüzde kaç şarj gidiyor vs. söylerim. Ses kalitesi gayet iyi geldi bana. Dolby Atmosu açınca daha iyi oluyor. Dolby Atmosu açınca ses seviyesi biraz daha yükseliyor, bunu beklemiyordum. Sadece ses daha iyi oluyor filan deniyordu. Kasa esnemesi var mı diyecekler için, kasada bir oynama göremedim, sanırım yok. Telefonu hafif sallayınca kameradan bir ses geliyor ancak bu önemli değilmiş. İçindeki bir parçadan dolayı (ois mi neydi) ondan geliyormuş. Telefon Ocak-Şubat üretimi, Android 12, One UI 4.0 ile geldi. Belki yeni üretim olduğundan kasa esnemesi yok. Ekran sarımsı mı derseniz, ekran modunu doğal yapınca sarımsı oluyor ancak canlı yapınca gidiyor. Yine de biraz sarımsılık var gibi ama öyle aman aman değil. Zaten doğal galiba bu. Amoled ekranlar zaten beyazı tam gösteremiyormuş. Telefon genel kullanımda hafif de olsa ısınıyor. Google Haritalarda gezince ısı artıyor. Şikayetçi olduğum konular sanırım yok. Yani aklıma gelmiyor. Göze çok çarpacak bir şikayetim yok diyebilirim şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sigunyula -- 17 Ağustos 2022; 14:37:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sigunyula kullanıcısına yanıt

Bende kötü cihazdan geçtim daha bugün elime geldi telefon şuanlık bi sıkıntı yok bendede şimdilik iyiki almışım diyorum :d

• pubg de sabit 60fps aldım merak eden varsa

Demiştim 🙂

Telefon güzelmiş gerçekten kasaya plastik cart curt diyorlar ama hissetmedim eski telefonuda kılıfla kullandığım için ve güneşe çıktım ekranı gayet güzel okunuyor

Biran önce ekran koruyucu ve kılıf al 🙂

eve gittikten sonra direkt almaya gideceğim bide şu ekrana jelatin gibi bir şey yapıyorlar anlamışsındır o tarz birşey yaptırmayı düşünüyorum ön tarafa fiyat konusunda bilgin var mı

Nano ekran koruyucu diyorsun onu yaptır hele birde lensun marka bulursan tadından yenmez şekilde güzel olur fiyatlar kaliteye göre değişir 15₺ başlar 100₺ kadar gider

bilmiyorum ondan mı bahsediyorum gidip sorucam telefoncuya uygunsa yaptırırım onu

• şarj %80 den sonra daha mı yavaş doluyor

Evet pil ayarlarında pil korur ayarı açıksa kapat o %85te durmasını sağlıyor gereksiz ayar ben kullanmıyorum

pil ayarlarına bakmadım ama en son %80 de bakmıştım şarjına doldu diye baktım 94 olmuş  

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.