Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seriyye

Değerli arkadaşlar, tüm android ve ios telefonlarda kullandığım bir özelliği bizim çocuğa aldığımız A51 de kullanamıyoruz. Mesaj yazarken klavyedeki (sağ taraftaki değil, tuşların arasındaki) mikrofona bir kez tıklayınca; konuşmalarınızı metne çeviriyor. Siz konuşuyorsunuz cihaz yazıyor ve gönder tuşuna basıyorsunuz gidiyor.

A51 De sadece ingilizce olarak çalışıyor.

(iphone 6S, Note 7FE, Samsungn M31 var evde kullandığımız hepsinde de

kullanabiliyoruz. 10 yıl önceki htc desire, 14 yıl önceki HP514'te bile kullanmıştım bu özelliği. Galaxy A51 de niye yok acaba. Bir yolunu bilen var mı)

Arkadaşım sorunu halletiniz mi diye merak etim. etmediyseniz yardımcı olmak isterim

• Aynı sorun bende de mevcut, nasıl çözebiliriz acaba? Yardımcı olabilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam herkese. Kardeşime yeni aldık sıfır cihaz. Ekranı döndürürken çoğu zaman takılıyor ve sonra kafayı yiyor telefon. Ne yapmamız lazım yardımcı olur musunuz?

• Arkadaslar merhaba,

Samsung tr garantili A51 cihazim var. Cihazimda hicbir sorun yokken, 1 mayis 2021 guncellemesini yukledim. Guncelleme sonrasi, cihaz resetlenmekten calisamaz hale geldi

Birkac kez formatlamama (soft ve hard reset) ragmen, resetler kesilmedi. Ben de kizip iphone.a dondum

Su an A51.i satmayi dusunuyorum. Nasil satmam etik olur, servise gondersem duzeltebilirler mi. Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autindustry -- 24 Mayıs 2021; 5:21:16 >
  • autindustry A kullanıcısına yanıt

Garantisi devam ediyorsa ve sizin bir müdahaleniz olmadan normal bir şekilde güncelleme yaparken hata aldıysanız neden servise götürmüyorsunuz telefonu?Mutlaka tamir etmek zorundalar

• quote:

Orijinalden alıntı: omerr89

Garantisi devam ediyorsa ve sizin bir müdahaleniz olmadan normal bir şekilde güncelleme yaparken hata aldıysanız neden servise götürmüyorsunuz telefonu?Mutlaka tamir etmek zorundalar

Ben de oyle dusunuyorum hocam ama servisten gelince deneme sansim olmayacak. Umarim layikiyla onarimi yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: erbayer

Aynı sorun bende de mevcut, nasıl çözebiliriz acaba? Yardımcı olabilir misiniz.

Şöyle bi yol izlemeniz lazım. Ayarlar-Genel yönetim-Klavye listesi ve varsayılan a gelin burda samsung sesli girişi kapatın. üstündeki google sesle yazmayı açın.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt

alınır eşim kullanıyor 1 yıldan fazla oldu kronik sorun yok

m31s modeli de var hemen hemen aynı cihaz pili daha büyük onu da düşünebilirsin

a51'in avantajı 3 büyük android güncellemesi alacak android 10 ile başladı 11,12 ve 13 alacak

• 2500 TL ye alacağım. Yorumların çoğunu okudum. Orta seviye idare edilebilecek bir telefon diye düşünüyorum . İnşallah sorun yaşamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

2500 TL ye alacağım. Yorumların çoğunu okudum. Orta seviye idare edilebilecek bir telefon diye düşünüyorum . İnşallah sorun yaşamayız.

Nerede 2500 TLye ben de bakıyorum ama denk gelemedim

• Arkadaşlar a51 cihazımın ahizesinden telefon görüsmelerinde hafif cızırtılı ses geliyor. Normalmidir. Herhangi bir sorunu varmı. Böyle birşeyle karşılaşan oldumu.

• Telefon ile görüşme yaparken , konuştuğum kişinin konuşmaları dışarıdan çok net duyuluyor.

Her görüşme esnasında yanımdaki kişi konuşmaları duyduğunu söylüyor.

Bunu nasıl engelleyebilirim?

• omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Engelleme yapamazsınız da Samsung telefonların genel olarak sesleri çok fazla görüşme ses ayarını 2-3 dış kısıp devam ederseniz sorununuz büyük ölçüde çözülecektir.

• Telefonu alalı 1.5 sene oluyor,herhangibir cızırtı olmadı.gorusme yaparken son ses kullanıyorum hafif gürültülü ortamda yanımdakiler duyamıyor büyük ihtimal hoparlör açık kalmıştır.

• Whatsapptan gönderilen pdfleri açamıyorum dünden beri.

Var mı aynı sıkınıtıyı yaşayan?

Çözümünü bilen?

• Arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim ama ustunde jelatin yoktu ekran kisminda telefonu cevreleyen saran samsung o dislplay jelatini vardi ama ekranda yoktu vietnam yapimi telefon samsung turkiye garantili jelatin olmamasi normal mi lutfen cevaplarsaniz sevinirim acilen bandrol kapaliydi phoneinfodan baktigimda 2021 subat uretim diyor ve tamir edilme denetiminde telefonunuz orjinal diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa346 -- 22 Haziran 2021; 20:20:46 >
  • Bluetooth ses kopukluğu yaşıyorum çözebilen oldu mu.Telefon en güncel sürümde sıfırlama da yaptım problem devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.