Şimdi Ara

SAMSUNG E490 incelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
20.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle çok güzel bir tercih yapmıştınız.e900 almasaydım kesinlikle bu telefonu alacaktım.bunu belirttikten sonra;
    samsunglar genel olarak 1gb.kadar hafıza kartını destekler.ama bellek yükseldikçe hafıza kartında yavaşlama olacaktır.Bunu göz önünde bulundurmalısınız.eğer mevcut hafıza size yeterli gelmiyor ise hafızayı yükseltiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

öncelikle çok güzel bir tercih yapmıştınız.e900 almasaydım kesinlikle bu telefonu alacaktım.bunu belirttikten sonra;
    samsunglar genel olarak 1gb.kadar hafıza kartını destekler.ama bellek yükseldikçe hafıza kartında yavaşlama olacaktır.Bunu göz önünde bulundurmalısınız.eğer mevcut hafıza size yeterli gelmiyor ise hafızayı yükseltiniz.

teşekkürler ederim...
  • Ya bu kapanma sorunu benimle birlikte bir akrabamın daha basına geldi. Üstte bir arkadas da yazmıs. Ben servise verdim biraz düzeldi gibi ama gecen gün yine arama yapamadım. Telefonun kapanma veya arama alamama/yapamama gibi bir sorun yasayan baska kullanıcılar da var mı?
  • valla bende öyle bir sorun yok
  • arkdaşlar iyi akşamlar.sizlerden çok rica ediyorum cevaplarsanız memnun kalırım.1 dosya halinde 150 adet şarkı yükledim bunu dosya yöneticisinden çalıştırıp dinliyorum fakat Mp^3 modundan çalıştırdığım zaman seçeneklerden hafıza kartını seçiyom Mp^3 dosyası boş diyor.ne yapmalıyım? sony ericsson W700i modelimde 2 dosya iç içe yapıp şarkıları öyle atıyordum ve direkt Mp^3 modundan çalma yapıyordu.yardımcı olursanız çok memnun kalırım saygılarımla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: allüş76

arkdaşlar iyi akşamlar.sizlerden çok rica ediyorum cevaplarsanız memnun kalırım.1 dosya halinde 150 adet şarkı yükledim bunu dosya yöneticisinden çalıştırıp dinliyorum fakat Mp^3 modundan çalıştırdığım zaman seçeneklerden hafıza kartını seçiyom Mp^3 dosyası boş diyor.ne yapmalıyım? sony ericsson W700i modelimde 2 dosya iç içe yapıp şarkıları öyle atıyordum ve direkt Mp^3 modundan çalma yapıyordu.yardımcı olursanız çok memnun kalırım saygılarımla.

sanırım bu telefonda öyle bir özellik yok. yani müzik dosyalarınız kesinlikle müzik klasörünün içinde bulunması gerek.ve ayrıca mp3 player ile an fazla 100 şarkı açabiliyorsunuz...100 den fazla çalabiliyorsunuz ama mp3 player sizin seçtiğiniz en fazla 100 şarkıyı açıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

arkdaşlar iyi akşamlar.sizlerden çok rica ediyorum cevaplarsanız memnun kalırım.1 dosya halinde 150 adet şarkı yükledim bunu dosya yöneticisinden çalıştırıp dinliyorum fakat Mp^3 modundan çalıştırdığım zaman seçeneklerden hafıza kartını seçiyom Mp^3 dosyası boş diyor.ne yapmalıyım? sony ericsson W700i modelimde 2 dosya iç içe yapıp şarkıları öyle atıyordum ve direkt Mp^3 modundan çalma yapıyordu.yardımcı olursanız çok memnun kalırım saygılarımla.

sanırım bu telefonda öyle bir özellik yok. yani müzik dosyalarınız kesinlikle müzik klasörünün içinde bulunması gerek.ve ayrıca mp3 player ile an fazla 100 şarkı açabiliyorsunuz...100 den fazla çalabiliyorsunuz ama mp3 player sizin seçtiğiniz en fazla 100 şarkıyı açıyor.

bilgileriniz için teşekkür ederim.dediğiniz gibi 100 adet şarkıyı açıyor diğerlerini tanımıyor.100 şarkıyı aşmanın başka yolu yokmu? bende 1gb'lık microSD kart aldım boşuna 10ytl fazla para ödedim.sanırım boş kalan hafızaya video klip ekleyecem.

• arkadaşlar selamlar.samsung e490 almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım.bi tel.de aradığım özellikler:mp3,foto kalitesi,şarj süresi ve de kullanım rahatlığı.tasarımı çok hoşuma gitti ama özellikleri bana uygunmu bilmiyorum.kulanan arkadaşlar mesajıma cevap verirse çok dua ederim onun için:-):-)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

bilgileriniz için teşekkür ederim.dediğiniz gibi 100 adet şarkıyı açıyor diğerlerini tanımıyor.100 şarkıyı aşmanın başka yolu yokmu? bende 1gb'lık microSD kart aldım boşuna 10ytl fazla para ödedim.sanırım boş kalan hafızaya video klip ekleyecem.

istedğin kadar müzik koyabilirsin tabi ama mp3 player da çalmayınca olmuyo yoksa öbür türlü kapağı kapatınca müzik duruyor.

quote:

Orjinalden alıntı: #8364;bruli

arkadaşlar selamlar.samsung e490 almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım.bi tel.de aradığım özellikler:mp3,foto kalitesi,şarj süresi ve de kullanım rahatlığı.tasarımı çok hoşuma gitti ama özellikleri bana uygunmu bilmiyorum.kulanan arkadaşlar mesajıma cevap verirse çok dua ederim onun için:-):-)

mp3 player ı var.çalma listesine en fazla 100 şarkı eklyebiliyorsun.ama istediğin kadar şarkı atp 100 tane seçebiliyorsun yani.fotoğraf standart tel kamerası 1.3 megapixel ek bi özllik yok ışık iyi ise görüntü iyi tabikide.şarj 2-3 gün gidiyor.çok konuşmuyorsan 3 gün gider.mp3 ve konuşkansan 2 gün rahat gider

• teşekkürler uzil.bi sorum daha olacak ya.samsung d900i mi yoksa e490 mı desem???
  • quote:

Orjinalden alıntı: #8364;bruli

teşekkürler uzil.bi sorum daha olacak ya.samsung d900i mi yoksa e490 mı desem???

sonuçta özellikleri ve kamerası vb. bir çok avantajıyla d900i.hem oda en ince kayar kapaklardan.ama şekil olarak.e490 daha güzel bence.hem ucuz.benim için özellik hiç önemli değil ucuz kaliteli sadece konuşmak için ayrıca şekil bi telefonum olsun istiyorum dersen e490.geri kalan herşey için d900i
  • aslında ben d900i almayı düşünüyordum ama bi arkadasta gördüme490ı tasarımı çok hoşuma gitti o yüzden çok kararsızım fiyatı hakkında bi bilgin varmı???
  • şuan ki fiyatı hakkımda bilgim yok maalesef.
  • teşekkür ederim yine de yardımların için....
  • @ uzil verdiğin bilgiler için teşekkür ederim sana.sağlıcakla kal.
  • quote:

@ uzil verdiğin bilgiler için teşekkür ederim sana.sağlıcakla kal.

• benimkide e490 ve kapanıyor 10 dakkada bir deli olcam ne yapmam lazım acaba=*
  • yha bu telefonda bi numarayı engellemişim yanlışlıkla o numaradan mesaj alamıorum onu nasıl kaldıracagım lütfen yardım edin acillllllllll lazımmmmmmmmmmmmm pleaseeeeeeeeeee mesaj engeli nasıl kaldırılıo lütfennn
  • ben bu sorunu yaşamamıştım.ama forumlarda yaşayanları gördüm.
    sanırım servise gitmeniz en doğrusu.
  • tema değiştirme yokmu bu modelde?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.