Şimdi Ara

SAMSUNG E490 incelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
20.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk mesajında, en üstte, 3G var diye yazmışsın da...ben mi yanlış gördüm veya anladım acaba ?

Yanlış anladıysam kusura bakma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

shadow_unfelix bu telefon ile çekilmiş bir resim koyabilir misin ? Kamerası 1.3 megapiksel olmasına rağmen kalitesi fena değil diye duymuştumda..

SAMSUNG E490 incelemesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chandler B.

Şunun için yazdım :

İlk mesajında, en üstte, 3G var diye yazmışsın da...ben mi yanlış gördüm veya anladım acaba ?

Yanlış anladıysam kusura bakma.

yeni farkettim.düzelttim.uyardığın için teşekkürler..
  • Sorun değil

Kolay gelsin...
  • resim kalitesi beklediğimden iyi yavv.!! görüntü gayet net ve resimde oynama yok.Tuttum ben bu telefonu
    quote:

Orjinalden alıntı: shadow_unfelix

quote:

shadow_unfelix bu telefon ile çekilmiş bir resim koyabilir misin ? Kamerası 1.3 megapiksel olmasına rağmen kalitesi fena değil diye duymuştumda..

SAMSUNG E490 incelemesi

• arkadaşlar merhaba..bende bi samsung kullancısıyım..d-520 kullanıyorum yaklaşık 6 aydır.
    arkadaşımada yine bir samsung modeli e-490 aldık.bunla ilgili ufak bir yorum yazdıktan sonra sorularıma geçmek istiyorum...telefonun foto çekimi gerçekten cok hoş.ancak video cekimi bence berbat
    ayrıca resimlere zoom olayının olmayışı bi eksiklik.bu ikisinin dışında telefonu bende tutttum..örneğin d-520 de mesaj yazmak için ananızız ağlaması lazımken :D e-490da cok kolay yazabiliyoruz.tuş takımı cok hoş..ekranda geniş ve yazılar büyük özellikle hanımlar kaçırmasınn..beyaz tam süper oldu bu telefona.
    şimdi sorularım..
    1)ekranda ki "vadafone" yazsını bir türlü kaldıramadık hücre mesajlarının alımını kapatmamıza rağmen(ilgisi var mı bilmiyorum) bu yazı duruyor..ve cook sinir bozucu.duvar kağıdını mahfediyor..bunla ilgili bi çözüm söyleyebilirseniz cok sevinirim..
    2)cektiğimiz resimleri direk hafıza kartına kayıt edemiyormuyuz?çünkü çekilen resimleri direk tel hafızasına kaydediyor şuan..ve ordan karta taşıyoruz.bunun bi çözümü var mı ki..
    tüm e-490 kullanıcılırına selamlar..yaşasınn samsung..

• 1 sornunuzu bilmiyorum telsim in bi dayatması olaiblir biz vodafone uz diye:) ama cidden bilmiyorum

2 sorunuzda hayır ilk önce tel sonra hafıza kartı:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: gencgsli

arkadaşlar merhaba..bende bi samsung kullancısıyım..d-520 kullanıyorum yaklaşık 6 aydır.
    arkadaşımada yine bir samsung modeli e-490 aldık.bunla ilgili ufak bir yorum yazdıktan sonra sorularıma geçmek istiyorum...telefonun foto çekimi gerçekten cok hoş.ancak video cekimi bence berbat
    ayrıca resimlere zoom olayının olmayışı bi eksiklik.bu ikisinin dışında telefonu bende tutttum..örneğin d-520 de mesaj yazmak için ananızız ağlaması lazımken :D e-490da cok kolay yazabiliyoruz.tuş takımı cok hoş..ekranda geniş ve yazılar büyük özellikle hanımlar kaçırmasınn..beyaz tam süper oldu bu telefona.
    şimdi sorularım..
    1)ekranda ki "vadafone" yazsını bir türlü kaldıramadık hücre mesajlarının alımını kapatmamıza rağmen(ilgisi var mı bilmiyorum) bu yazı duruyor..ve cook sinir bozucu.duvar kağıdını mahfediyor..bunla ilgili bi çözüm söyleyebilirseniz cok sevinirim..
    2)cektiğimiz resimleri direk hafıza kartına kayıt edemiyormuyuz?çünkü çekilen resimleri direk tel hafızasına kaydediyor şuan..ve ordan karta taşıyoruz.bunun bi çözümü var mı ki..
    tüm e-490 kullanıcılırına selamlar..yaşasınn samsung..

1-ayarlar-ekran ayarları-duvar kağıdı ndan metin konumu kapalı seçersen gider.
    2-maalesef dediğiniz gibi kopyalamak zorundasınız.

• Beelzebub!!! ve shadow_unfelix çok teşekkürler..
    en kısa zaamanda duvar kağıdı işini arkadaşıma söyleyip "vadafone" yazısından kurtulmasını sağlıycam
  • quote:

resim kalitesi beklediğimden iyi yavv.!! görüntü gayet net ve resimde oynama yok.Tuttum ben bu telefonu
    quote:

quote:

SAMSUNG E490 incelemesi

resimin orijinali 1280*1024 dü.resim yüklemek için boyutu büyük geliyordu.ben 860*688 yaptım.yani gördüğün resim orijinalinden daha az kaliteli.

• evet bu resim bile böyle olduktan sonra daha üst çözünürlük kim bilir nasıldır!!!
  • Arkadaşlar bende dün bu telefondan aldım fakat video olayını çözemedim çok kısa kayıt yapıyor,direk karta çekmiyor. Siz kaç dakika çekiyorsunuz ben ayarlarıyla oynamama rağmen 1 dk. bile kayıt yapamadım.
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • samsungların büyük çoğunluğunda bulunan bir sorun bu.sanırım sebebi de (çekilen fotoğraflarda olduğu gibi) hafıza kartına değil de telefona kaydetmeye çalışması.

başka modeller için bu süreyi uzatmaya yarayan programların olduğunu formda görmüştüm.biraz araştırman gerekecek
  • Merhaba;

Bu telefonun sahipleri, acaba kutudan hangi renk kapakların çıktığını yazabilirler mi? Her telefonda farklı kapaklar mı, yoksa standart olarak hep aynı renkler mi çıkıyor, ayrıca kapağı açarken W710 veya W300 deki gibi bir çıt sesi duyuluyor mu...

Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Da®ksiDe©

Merhaba;

Bu telefonun sahipleri, acaba kutudan hangi renk kapakların çıktığını yazabilirler mi? Her telefonda farklı kapaklar mı, yoksa standart olarak hep aynı renkler mi çıkıyor, ayrıca kapağı açarken W710 veya W300 deki gibi bir çıt sesi duyuluyor mu...

Teşekkürler...

Kapagı acarken bir ses yok. Benim bildigim kadarıyla 2 cesit kutu var. Birinden kırmızı,pembe, beyaz digerinden siyah, altın sarısı bir de kırmızı olması lazım kapaklar cıkıyor. ben aldıgımdan siyah kapaklı olanından isteyecektim söylemeyi unutmusum ne yazıkki pembe kapaklı olan geldi Ama baska kutu secenekleri cıkmıs olabilir bilemiyorum daha sonra takip etmedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: @pi

quote:

Merhaba;

Teşekkürler...

Kapagı acarken bir ses yok. Benim bildigim kadarıyla 2 cesit kutu var. Birinden kırmızı,pembe, beyaz digerinden siyah, altın sarısı bir de kırmızı olması lazım kapaklar cıkıyor. ben aldıgımdan siyah kapaklı olanından isteyecektim söylemeyi unutmusum ne yazıkki pembe kapaklı olan geldi Ama baska kutu secenekleri cıkmıs olabilir bilemiyorum daha sonra takip etmedim.

SİYAH DEĞİL DE KOYU MAVİ ÇIKIYOR.SİYAH OLSA DAHA KARİZMATİK GÖZKÜRDÜ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba;

Teşekkürler...

SİYAH DEĞİL DE KOYU MAVİ ÇIKIYOR.SİYAH OLSA DAHA KARİZMATİK GÖZKÜRDÜ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Benim bir göz doktoruna gitmem lazım o zaman acilen

• Acaba kapaklar ayrı olarak satılmaya baslandı mı haberi olan var mı bundan?
  • quote:

Acaba kapaklar ayrı olarak satılmaya baslandı mı haberi olan var mı bundan?

ben biraz bakmıştım.sahteleri var.ama aynı renkler.yani herhengi bir kutuyu alıp da diğer kutudakileri almak isteyenler için yapmışlar.farklı renkler yoktu.
  • ARKADAŞLAR ARABA MERAKIMDAN SONRA ŞİMDİDE BUGÜN TELEFON MERAKI SARDI VE BAYİİ SAMSUNG E490 TAVSİYE ETTİ NOKİA 6131 İLE ARASIND AKALDIM ANCAK 6131 ŞİKAYETLE ROLDUKCA FAZLA SAMSUNG E490 ARAŞTIRDIM ŞARZI ORTALAMA 5 GÜN GİDİYORMUŞ VE BAŞKA SİTELERDEDE YORUMLARI OKUDUM HERKEZ MEMNUN GENELDE ERKEKLER EŞLERİNE YADA KIZ ARKADAŞLARINA BU TELEFONU ALIYOIRMUŞ HEDİYE OLARAK BİTUHAF OLDUM ONU OKUYUNCA NACAK KUTUDA BAKTIM AYRIYETTEN LACİVERT GÜMÜŞ GRİ VEDE BEJ RENKTE 3 ADET KAPAK HEDİYE EDİYORLAR 355YTL 12AY TAKSİT FİYATI ALDIM GENELDE MESAJ SESLERİNDEN MEMNUN DEİLLER 4ADET SESİ VARMIŞ HEPSİDE GICIKMIŞ AMA GENEL OLARAK İYİ KISA SÜREDE ALICAM İNŞ..ARTIK BU TEKNOLOJİK ÜRÜNLERDE ACELE AETMEMEK LAZIM ASLINDA GEÇEN SENE CANON MİNİ DV KAMERA ALDIM 1700YTL PARA VERDİM ŞİMDİ 1MİLYARA ALMIYANI DÖVÜYORLAR:))NEYSE BU TELEFONDA İLK ÇIKTIGINDA 600YTL CİVARIND AOLDUNU DUYDUM BUNDAN BARİ KAZIK YEMİCEMİ ANLIYARAK ALMAK ÇOK İYİ BİR DUYGU MESELA NOKİA 6131 650YTL DEN 390 YTL İNDİ ŞUANKİ FİYATI

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.