Şimdi Ara

SAMSUNG E490 incelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
20.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİRDE SAMSUNG E840 MODELİ VAR ONU TAVSİYE EDERMİSNİZ BİRAZ DAHA PAHALI AMA E490MI DERSİNİZ YOKSA SAYGILAR...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre000

ARKADAŞLAR ARABA MERAKIMDAN SONRA ŞİMDİDE BUGÜN TELEFON MERAKI SARDI VE BAYİİ SAMSUNG E490 TAVSİYE ETTİ NOKİA 6131 İLE ARASIND AKALDIM ANCAK 6131 ŞİKAYETLE ROLDUKCA FAZLA SAMSUNG E490 ARAŞTIRDIM ŞARZI ORTALAMA 5 GÜN GİDİYORMUŞ VE BAŞKA SİTELERDEDE YORUMLARI OKUDUM HERKEZ MEMNUN GENELDE ERKEKLER EŞLERİNE YADA KIZ ARKADAŞLARINA BU TELEFONU ALIYOIRMUŞ HEDİYE OLARAK BİTUHAF OLDUM ONU OKUYUNCA NACAK KUTUDA BAKTIM AYRIYETTEN LACİVERT GÜMÜŞ GRİ VEDE BEJ RENKTE 3 ADET KAPAK HEDİYE EDİYORLAR 355YTL 12AY TAKSİT FİYATI ALDIM GENELDE MESAJ SESLERİNDEN MEMNUN DEİLLER 4ADET SESİ VARMIŞ HEPSİDE GICIKMIŞ AMA GENEL OLARAK İYİ KISA SÜREDE ALICAM İNŞ..ARTIK BU TEKNOLOJİK ÜRÜNLERDE ACELE AETMEMEK LAZIM ASLINDA GEÇEN SENE CANON MİNİ DV KAMERA ALDIM 1700YTL PARA VERDİM ŞİMDİ 1MİLYARA ALMIYANI DÖVÜYORLAR:))NEYSE BU TELEFONDA İLK ÇIKTIGINDA 600YTL CİVARIND AOLDUNU DUYDUM BUNDAN BARİ KAZIK YEMİCEMİ ANLIYARAK ALMAK ÇOK İYİ BİR DUYGU MESELA NOKİA 6131 650YTL DEN 390 YTL İNDİ ŞUANKİ FİYATI

ARKADAŞLAR BU YORUMUM ARKA SAYFADA KALDI BURAYA ALDIM CVP VEİRSENİZ SEVİNİRİM SAYGILAR...

• burada hangi model/tarz kullanmak istiyorsunuz o önemli.Kapaklı istiyorsanız e490 alın derim ben ama tasarımı benim hoşuma gitmedi vb.düşünürseniz e840 veya e900 önerebilirim.Ben e900 kullanıyorum ve çok memnunum e840 dan 2 şey eksik:
    1.Hafıza kartına direk olarak kayıt uapmıyor ve
    2.Radyo yok.
    bunu dışında dış yüzeyindeki tuşlar dokunmatik ve menüsü kullanışlı araştırmanızı tavsiye ederim.
  • EWT ARKADAŞLAR E490 SAHİPLERİ YORUMLARINIZ NEREDE
  • Diger dedigin telefonu bilmiyorum ama ben E490dan gayet memnunum. Tabii bu senin beklentilerine göre degisir. Ben pek fonksiyonlu birsey istemedigimden gayet memnun bir sekilde kullanıyorum. Gümüs gri kapagı ilk defa senden duydum. Ona bir bakacam bulabilirim insallah. Ben telefon ilk cıktıgında almısdım 400 YTL peşin verdim 600 falan degildi. Ama fiyat bayagı düsmüs daha düser mi bilemem.
  • EWT ARKADAŞIM DÜN BAKTIM E490 ABEYENDİM GERÇEKTEN KUTUDAN 3 TANE KAPAK ÇIKARTILAR HEDİYE OLARAK BEJ LACİVERT VEDE GÜMÜŞ GRİ TAM NET BAKMADIM AMA GRİ OLMASI GEREK BAKALIM TERCİHİM 2YE İNDİ YA E490 YADA E250 OLUCAK İNŞ...ŞUANDA E490 355YTL 12AY TAKSİTLE DAHA DÜŞER TABİ İLERKİ AYLARDA TAHMİNİM 250YTL KADAR DÜŞER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riazor Blues -- 24 Temmuz 2007; 16:45:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre000

ARKADAŞLAR ARABA MERAKIMDAN SONRA ŞİMDİDE BUGÜN TELEFON MERAKI SARDI VE BAYİİ SAMSUNG E490 TAVSİYE ETTİ NOKİA 6131 İLE ARASIND AKALDIM ANCAK 6131 ŞİKAYETLE ROLDUKCA FAZLA SAMSUNG E490 ARAŞTIRDIM ŞARZI ORTALAMA 5 GÜN GİDİYORMUŞ VE BAŞKA SİTELERDEDE YORUMLARI OKUDUM HERKEZ MEMNUN GENELDE ERKEKLER EŞLERİNE YADA KIZ ARKADAŞLARINA BU TELEFONU ALIYOIRMUŞ HEDİYE OLARAK BİTUHAF OLDUM ONU OKUYUNCA NACAK KUTUDA BAKTIM AYRIYETTEN LACİVERT GÜMÜŞ GRİ VEDE BEJ RENKTE 3 ADET KAPAK HEDİYE EDİYORLAR 355YTL 12AY TAKSİT FİYATI ALDIM GENELDE MESAJ SESLERİNDEN MEMNUN DEİLLER 4ADET SESİ VARMIŞ HEPSİDE GICIKMIŞ AMA GENEL OLARAK İYİ KISA SÜREDE ALICAM İNŞ..ARTIK BU TEKNOLOJİK ÜRÜNLERDE ACELE AETMEMEK LAZIM ASLINDA GEÇEN SENE CANON MİNİ DV KAMERA ALDIM 1700YTL PARA VERDİM ŞİMDİ 1MİLYARA ALMIYANI DÖVÜYORLAR:))NEYSE BU TELEFONDA İLK ÇIKTIGINDA 600YTL CİVARIND AOLDUNU DUYDUM BUNDAN BARİ KAZIK YEMİCEMİ ANLIYARAK ALMAK ÇOK İYİ BİR DUYGU MESELA NOKİA 6131 650YTL DEN 390 YTL İNDİ ŞUANKİ FİYATI

-ben ilk çıktığında aldım 400 ytl idi fiyatı.
    -ben kırmızı kapağını kullanıyorum ve memnunum.kapaklı kullanmayı seviyorsan piyasadaki çoğu modelden kesinlikle daha kullanışlı.
    -şarjı bana 2,5-3 gün gidiyor.
    -iki farklı kutusu var ve herbirinin içinde 3 farklı kapak çıkıyor.incelemede de yazmıştım.

• Slm DH'nin Samsung Ahalisi;

Bi arkadaşım bu telefondan almış...Ancak herşeyi yapmasına rağmen PC ile senkronizasyonu gerçekleştirememiş...Telefonu harici olarak görmüormuş bilgisayar...MSN'den bana sordu ancak sorunu çözemedik ....Ne yapması gerekiyor dostlar ???

Saygılarımla DH Topic Hortlatma Timi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 8 Eylül 2007; 0:47:28 >
  • Arkadaşlar bende eşime bir Samsung e490 aldım. yaklaşık 1,5 ay oluyor. ik etapta şarjı 1 gün dayanıyordu. biz de sürekli 6-8 saat arası şar ettik her gün. daha sonra şarj süresi geçenlerde 3 güne çıktı. yalnız ne olduysa bi kaç gündür yine e490 nın şarjı süresi 1 güne düştü. bu nasıl iştir cevap veren olursa sevinirim.
  • ilk aldıgınız gün yaklasşık olarak 24 saat sarjda takılı olması gerekiyor ,siz 24 saat sajda tuttunuzmu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: burhaniko

ilk aldıgınız gün yaklasşık olarak 24 saat sarjda takılı olması gerekiyor ,siz 24 saat sajda tuttunuzmu ?

neden

• nedenmi ? bunu bilmiyor olmanız çok garip ,çünkü kullanım kılavuzunda bile yazıyor sanırım ki genelde ilk alınan yerdeki görevliler bunu genelde hatırlatırlar ,araştırma yaparsanız haklı oldugumu göreceksiniz
  • quote:

nedenmi ? bunu bilmiyor olmanız çok garip ,çünkü kullanım kılavuzunda bile yazıyor sanırım ki genelde ilk alınan yerdeki görevliler bunu genelde hatırlatırlar ,araştırma yaparsanız haklı oldugumu göreceksiniz

bunlar eski tip pillerden kalan alışkanlıklar
    yeni nesil pillerde böyle bir olay söz konusu değildir
    takarsınız pili dolunca çıkarırsınız zaten dolunca akım kesiliyor
    tampon şarz olayı yok yeni nesil pillerde
  • olabilir ,bende biraz önce arastırma yaptım yine,kimileri tavsiye ediyor kimileri etmiyor .
    ama ben aldıgım telefonlarımı her zaman ilk sarjını 24 saatta bıraktım hiç bir telefonumda sıkıntı yasamadım açıkçası
  • quote:

olabilir ,bende biraz önce arastırma yaptım yine,kimileri tavsiye ediyor kimileri etmiyor .
    ama ben aldıgım telefonlarımı her zaman ilk sarjını 24 saatta bıraktım hiç bir telefonumda sıkıntı yasamadım açıkçası

sonuçta 24 saat şarj yapmanın zararı yok
    24 saat yapılmalı diye bir olayda yok
    ama bende telefonumu şarzı bitmeden kesinlikle şarza takmam
    zararı yok deseler bile alışkanlık olmuş
    sendede bu ilk şarzı uzun tutmak alışkanlık olmuş
    herkesin fikrine saygı duymak lazım
    iyi akşamlar
  • merhaba arkadaşlar. telefonu alalı 1,5 ay kadar oldu.10 gündür telefonumda bir sorun var. telefon kendiliğinden kapanıyor. bir arkadaşım garantisini bozdurmadan format attır dedi.sizce doğru mu bu? böyle bir olayla karşılaşan arkadaşlarımız varmı?
  • merhaba arkadaşlar bu e490 nın video kayıt süresini uzatmayı araştırıyorum ama bir şey bulamadım.bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen? teşekkürler.
  • ilk gün 24 saat şarj etmedik. fakat 16-17 saat şarjdaydı. daha sonraları da 8-9 saatten az şarjda kalmadı. bayiye sordum 1 - 1,5 ay kapalı konumda uzun uzun şarj et dedi. söylediğini uyguladım. dediği gibi telefon artık 3-4 gün dayanıyordu. ama ne olduysa geçenlerde tekrar 1 gün dayanmaya başladı? bi hatamız telefonu bir keresinde tam şarj olmadan şarjdan çekmemizdi. bu olay bunu ne kadar etkilerki??
  • şarj konusu daha önce de tüm telefonlar için tartışma konusu olmuştu.

öncelikle 16-18 saaat şarj süresi eski piller için gerekli idi.
    yeni çıkan telefnlarda ilk aldığınızda sarjı tamamen bittikten sonra tamamen dolayısa kadar sarj edin.tamamen baoşaltıp dldurmayı ilk 3-4 sarj da yapın.sonrasında normal kullanıma dönebilirsiniz.

sarj konusunda kullanım sıklığı da çok büyük etkendir.3-4 gün sarj giderken günde 10 ar dakika konuşuyor olabilirsiniz.

ama bu konuşma süresini 1 saate çıkarınca haliyle 1 gün iden biraz fazla sarjı gidebilir.

sarj gitme sürelerini karşılaştırıken kullanım sürelerini de göz önünde bulundurun.

eğer hala bir problem olduğunu düşünüyorsanız servise danışabilirsiniz.
  • arkadaşlar bende bu telden aldım çok hoşuma gitti.bide hafıza kartını büyütsem mi diyorum bunun için kaç mb/gb a kadar destekliyor bir bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.