Şimdi Ara

SAMSUNG E490 incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
20.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sungur 13

hepinize teşekkürler mesajıma verdiğiniz yanıt için.benim için kamera fazla önemli değil telefonun kapaklı ve pil performansının iyi olması çok çok önemlidir. E dizaynıda güzel pek emin değilim ama kapağıda değişiyormuş.O zaman al ve senelerce tepe tepe kullan.

dizaynının güzel olduğunu anlatmak abes kaçıyor tabi.telefoncuda eline alıp bakmalısın.kapaklı seviyorsan hoşuna gidecektir bence.
  • kapaklı telefon yapmak samsungun işi zaten ön yüzünde ekran olası gayet güzel .Kullanan arkadaşlar gule gule kullansın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

kapaklı telefon yapmak samsungun işi zaten ön yüzünde ekran olası gayet güzel .Kullanan arkadaşlar gule gule kullansın.

teşekkürler.
    daha iyi bir seçeneğin yoksa tekrar tavsiye ederim.
  • Ellerine sağlık, telefonu güle güle kullan.
  • Qui¢K_Mυяdє®

teşekkürler
  • nokianın 6131 i var sızden rıca etsem 2 telefonu karşılaştırabilir misiniz?6131 16 milyon renk ancak pil ömrü yeterli değil.
  • Arkadaslar selamlar

SGH-E490 telefonu yeni aldım. Icınden cd cıktı PC ye yukledim. Telefonun data kablosunda PC ye hemen takmayın diyor. Data kablosunu PC ye takmam icin ne yapmamı bekliyor olabilir.

Bu konularda pek bilgi yok. Simdiye kadar mobili sadece telefon olarak kullandım. Kameralı mp3 lü telefona ilk kez sahip oluyorum.

Bir de bu telofonla 45 dakika suren kamera cekimi yapılabilr mis. Ancak program yuklemek lazım. Bunu nasıl yapabilirm bilgisi olan arkadaslardan destek bekliyorum.
  • sungur 13

6131 in şöyle bir incelemesi var.bir bak istersen.
    şarj konusunda biraz problemli olduğunu biliyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_6358213/mpage_1/key_6131//tm.htm#6358213
  • teşekkür.
  • Arkadaşlar er olduğum icin mi soruma cevap verilmiyor. Terfi edeyim
  • bu forumdaki hiyerarsi gostermeliktir.Hepimiz sonucta belli bir konuyu yada sorunlarimizi paylasiyoruz.Bu noktada asil amac sorun cozmek iken er olmanin yuzbasi ya da binbasi olmanin hicbir ehemmiyeti yoktur.
    soruna gelince cevabini bilmiyorum ancak bilen birileri varsa elbet paylasacaklardir.
    sunuda ekliyeyim telefon gayet guzel ve Bir telefonda bulunmasi gereken 3 temel ozelligi barindiriyor:
    1.konusmak mesajlasmak gibi telefonu telefon yapan temel ozellikleri gayet basarili bir sekilde yerine getiriyor.
    2.sinyal gucu ve sesi oldukca yuksek(herne kadar bazilarina yeterli gelmesede)
    3.pilin dayanma suresi gercekten cok iyi.
    bundan sonraki diger ozellikleride okudugum kadariyla yeteri derecede yerine getiriyor.
    Bu telefonu henuz kullanmiyorum.Yukarida yazdiklarim internetten arastirmalarim sonucunda olusmus fikirlerdir.Yukaridaki 3 kriter benim telefon secmemdeki en onemli kriterlerdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaren186

Arkadaslar selamlar

SGH-E490 telefonu yeni aldım. Icınden cd cıktı PC ye yukledim. Telefonun data kablosunda PC ye hemen takmayın diyor. Data kablosunu PC ye takmam icin ne yapmamı bekliyor olabilir.

Bu konularda pek bilgi yok. Simdiye kadar mobili sadece telefon olarak kullandım. Kameralı mp3 lü telefona ilk kez sahip oluyorum.

Bir de bu telofonla 45 dakika suren kamera cekimi yapılabilr mis. Ancak program yuklemek lazım. Bunu nasıl yapabilirm bilgisi olan arkadaslardan destek bekliyorum.

er olman ile alakası yok cd yi yüklerken kabloyu ne zaman takacağını söylüyor.çünkü program yüklenmeden kabloyu takarsan tanımaz telefonu.

program var diye duydum ama araştırmadım özel olarak.arattırırsan google dan ya da forumdan bulursun sanırım

• birde bu telefon bayanlar için dizayn edilmiş gibi bir yaklaşım var ki bence bu çok yanlış.Uygun renkleer seçildiği takdirde erkeklerde gönül rahatlığı ile bu telefonu kullanabilirler.Son günlerde çok karşılaştım bu konuyla ilgili ve görüş bildireyim dedim.Bu arada youtube da çok güzel bir incelemesi var telefonun.Bakmanızı öneririm.
    ayrıca bir soru:nokia 6085 mi yoksa samsung e 490 mı?
    cevaplarsanız sevinirim. iyi forumlar.
  • http://www.genpatech.com/_urun_karsilastirma?productid1=601%7E60101%7E004%7E6085&ekpid=MPT1RTjRBak4rUkRNdzRYTXdFRE0yNFhNd1l6TVA%3D&productid2=601%7E60101%7E037%7ESGH-E490&productid3=0&x=37&y=13

şöyle bir karşılaştırmasına bakabilirsin.
    kalınlık kapaklı telefonlar için bence en önemli özelliklerden biri ve yukarıda da görebileceğin gibi e490 daha ince.dizaynı daha güzel.en azından bence öyle bu telefonları kamera içn mi alıorsun bilmiyorum ama 6085 vga , e490 1.3 mp.

renk konusunda ise açıkcası ben kırmızı rengini kullanıyorum.ve gayet memnunum.

• teşekkür ederim arkadaşım mesajıma cevap verdiğin gibi.Evet samsungun pil süresi daha uzun ve daha fazla özelliği var.Kullananlarda memnun olduğuna göre gerçekten iyi bir telefon.
  • güzel telefon, kardeşimde var. siyah kapak takınca çok karizmatik duruyor sanırım eksikleri, çekilen resme yakınlaşarak bakılamaması ve zil sesi olarak mp3 kullanılmak istendiğinde telefon hafızasından mp3 seçtirmesi(hafıza kartındaki mp3 ü zil sesi yapmak için mecburen telefon hafızasına atmak zorundasınız)
  • e490la cekilmis bir foto koyabilir misiniz?
  • Arkadaşlar bu telefon 3G değil !

Yakında çıkacak olan benzeri, (ama Türkiye'ye gelir mi bilmem !?) çift kameralısı Z240, 3G.

Kolay gelsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chandler B.

Arkadaşlar bu telefon 3G değil !

Yakında çıkacak olan benzeri, (ama Türkiye'ye gelir mi bilmem !?) çift kameralısı Z240, 3G.

Kolay gelsin..

niye böyle birşey yazma ihtiyacında hissettin kendini anlamadım.
    3g olmadığını incelemeyi okuyarak anlayabilirsin.
    ayrıca 3g olan bir sürü model bulabilirsin.yazdığın dışında.
  • shadow_unfelix bu telefon ile çekilmiş bir resim koyabilir misin ? Kamerası 1.3 megapiksel olmasına rağmen kalitesi fena değil diye duymuştumda..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.