Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, c7 telefona Always on display yüklenebiliyor mu? Verimli çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Çok teşekkürler hocam
    Halledebildiniz mi hocam. Galiba google drive link kırık. İsterseniz upload edeyim.

• atilgan1 kullanıcısına yanıt
    Şu an şehir dışında olduğumdan bakamadım da link kiriksa upload ederseniz cok memnun olurum

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Cevabınız için teşekkür ederim, forumu sık kullanmadığım için yeni giriş yaptım. Samsung C7 cihazımı sattım, satış zor olsa çok fazla beklememe rağmen sonunda satabildim. Fakat C7 kaliteli bir cihaz, Marshmallow sürümünü her zaman daha çok beğenmişimdir. Nougat sürümüne düşürünce o anlık telefonun tamamen Türkçe olması Nougat sürümüne karşı olumlu bakabildim ama C7 bence Marshmallow ile daha iyi. Hali hazırda kuzenim Marshmallow sürümünde kullanıyor herhangi bir sorun yok şimdilik. Güncellemedi hiç.

Odin ile sürüm düşürme beni korkutmuştu, çünkü olası bir hata da servis ile uğraşmak istemezdim ve istemem. Lakin çok kolay oldu, keşke satmadan önce Marshmallow sürümüne düşürmeyi deneseydim, gerçi bu mesajınızı satmadan önce okusaydım çekinip sürüm düşürmeyebilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Şu an şehir dışında olduğumdan bakamadım da link kiriksa upload ederseniz cok memnun olurum
    https://drive.google.com/file/d/1wLw1KmumAZlQiJZntc5iaE-eWJtOk6TC/view?usp=drivesdk

Buyrun hocam linki. İsminin C5 pro olduğu sizi yanıltmasın.c7 içinde geçerli. Kolay gelsin

• 1) Bu alette mikrosd kart yuvası yok mu?
    2) c7 nin üstündeki delik nedir? sim kart çıkartma iğnesini oraya bastırdım. Acaba bir zarar geldi mi?
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    1) Var ve 2. bir Sim kart ta takabilirsiniz.
    2) Üst taraftaki delik video kaydederken kullanılan mikrofon diye biliyorum , video kaydı yaparak zarar gelip gelmediğini anlayabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom32

1) Var ve 2. bir Sim kart ta takabilirsiniz.
    2) Üst taraftaki delik video kaydederken kullanılan mikrofon diye biliyorum , video kaydı yaparak zarar gelip gelmediğini anlayabilirsiniz.
    1) Ben hafıza kartı dedim çift sim kart takılıyor onu biliyorum.
    2) Sağ olun şimdi denedim videoda ses kaydı yapıyor. Ama gözüm tam görmedi orayı sd kart girişi zannedip epey bastırdım. Kırt diye bir ses geldi.
  • nefes19 N kullanıcısına yanıt
    Aynen işe yaradı üsdeik downgrade yaptım çünkü güncelleme sonrası türkçe menü yok oldu gibi birşey, şuan sorun yok, teşekkürler..
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Çift sim ile hafıza kartı yeri aynı. Biri düz, diğeri yan yerleştiriliyor. Birisini taktığınızda diğeri takılamıyor. Dolayısıyla birisini seçmek zorundasınız.

• yanlişlıkla 8 yükledim yarı ing oldu.

7 ye döneceğim temiz kurulum yapacağım her şey gidecek.

uzun süredir 8 günceleme yazısına sonra diyip geçiyordum. birçok program ile kapatmayı denedım yapamadım.

bunun önüne geçebilen var mı ?
  • asadas74 kullanıcısına yanıt
    Eşimin C7 sinde bunun önüne geçtim hocam, Yazılım güncelleme uugulamasının içini boşalttım,

"pm uninstall"
    "adb shell"

bunları google'da araştırın ilgili yönteme ulaşırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Eşimin C7 sinde bunun önüne geçtim hocam, Yazılım güncelleme uugulamasının içini boşalttım,

"pm uninstall"
    "adb shell"

bunları google'da araştırın ilgili yönteme ulaşırsınız.
    Çok mu zor hocam yapmak root mu gerekli bulamadım gerekli bilgi

• asadas74 kullanıcısına yanıt
    Root gerekmiyor. Adb ile uygulama kaldırma, diye internette ararsanız çıkar yöntem. Kullanmadığım, gereksiz bulduğum tüm uygulamaları (kaldırılması riskli olmayan) kaldırdım bu yöntemle. Yazılım güncelleme sistem uygulamasını da kaldırabilirsiniz.

• arkadaşlar tefeonunun içinde orjinal yüklenmiş olarak gelen not uygulamasındaki kaydettiğim 16 tane notumun hepsi silinmiş biri kalmış geriye.ben hiç bir şey yapmadım. telefondan anlamayan biri de değilim. olan işe bakın ya hu?

• quote:

Orijinalden alıntı: J.MOURINHO

arkadaşlar tefeonunun içinde orjinal yüklenmiş olarak gelen not uygulamasındaki kaydettiğim 16 tane notumun hepsi silinmiş biri kalmış geriye.ben hiç bir şey yapmadım. telefondan anlamayan biri de değilim. olan işe bakın ya hu?
    Smart Switch ile yedekleme yapmamış mıydınız? Eğer yaptıysanız oradan geri yükleyebilirsiniz.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    yapmamıştım 😥

şimdi baktım diger notlar kendiliğinden geri gelmiş. çok ilginç 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: J.MOURINHO

yapmamıştım 😥
    Neyse ki kurtarmışsınız ancak sizin gibi bu işten anlayan biri Smart Switch'i nasıl atlar?
    aynen hocam iyi kurtuldum . üşengeçlik ama yedekledim şimdi her şeyi 😁 ilginiz için saolun

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.