Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu ölmüş gerçekten. Artık kimse c7 kullanmıyor. Ben de en kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum. Ara sıra kasmaya başladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M540

Konu ölmüş gerçekten. Artık kimse c7 kullanmıyor. Ben de en kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum. Ara sıra kasmaya başladı
    Eşim 2 seneden fazladır sıkıntısız kullanıyor. Tüm gün dışarıda olmasına rağmen 2 günde bir kere şarj ediyor. Bu süre içinde format dahi atmadım.

Sizin telefon kasıyorsa format atın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 21 Kasim 2016 dan beri 3 senedir yoğun bir şekilde kullanıyorum. Hiç sorun yok, bataryası bile gayet iyi ve android güncellemesi de yapmadım. Çevremde bir çok kişi telefonlarını yenilemesine rağmen halen ben çok memnunum. 32 gb lık mini sd kart ile gayet kifayetli, daha ne olsun...

• Evet çoğu kişi değiştirdi telefonunu.. Ama Aralık 2016'dan bu yana hiçbir sorun yaşamadım. 32 gb kart takılı, yetiyor.

Türkçe sorunu yaşayanlar linkteki dosyayı indirin, tarif edildiği şekilde kurarsanız %99 türkçe oluyor.
    Eğer olmuyorsa eski türkçe yamayı silin, tekrar kurun.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-c7-pro-ana-konu--125603894-27
    https://drive.google.com/file/d/1wLw1KmumAZlQiJZntc5iaE-eWJtOk6TC/view

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridanx -- 13 Kasım 2019; 10:17:31 >

• Eşime aldık geçen kış, telefon çok güzel taş gibi, forumda kimse mesaj yazmıyor diye telefon değiştirmekte nedir, tabiki tercih meselesi ama bir wipe işlemi ile telefon fabrika stabilliğine döner.

Telefon çok çok güzel, ince zarif ekranı kaliteli ve donanımı uzun süre kasmayacak şekilde yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 21 Kasım 2019; 16:19:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Eşime aldık geçen kış, telefon çok güzel taş gibi, forumda kimse mesaj yazmıyor diye telefon değiştirmekte nedir, tabiki tercih meselesi ama bir wipe işlemi ile telefon fabrika stabilliğine döner.

Telefon çok çok güzel, ince zarif ekranı kaliteli ve donanımı uzun süre kasmayacak şekilde yeterli.
    Bende eşime almıştım 2 seneden fazla oldu sanırım. Hiç bir sorun, takılma, kasma veya donma yok. Tek şarjla, neredeyse tamamı mobil veri kullanımı olmak üzere 2 gün gidiyor.

Son büyük güncellemeyi bilerek yapmadım ve bu yüzden wipe data yapmıyorum ama buna rağmen telefon halen çok akıcı. Kusur arıyorsanız kamerasını öne sürebilirsiniz ama bunun dışında mükemmel bir telefon.

Tek pişmanlığım PRO modelinin bizim aldığımız tarihte satışa çıkmamış olmasıdır. (PRO modelinde AOD var)

2012 yılında satın aldığım Note 2'yi kayınvalideye vermiştim, halen çatır çatır kullanıyor (sadece batarya değiştim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 13 Kasım 2019; 11:23:21 >

• celebic kullanıcısına yanıt
    Evet aynen de çatır çatır kullanılacak telefon, piyasaya tonla telefon sürdü Samsung ama bu cihazla gerçekten tasarım olarak çok iyi iş çıkarmış.

Kamera odaklaması sorunu için 8.1 sürüme güncelledim o sorun ortadan kalktı Türkçe yama için linki de kaydettim.

8.1 İle bakalım nasıl bir kullanımı olacak cihazın.

Huawei bir cihaz almıştım ismini unuttum, ekranı çok dandik idi, ve kağıt üzerinde büyük olan ekrana bir türlü alışamadı, sağolsun bir telefoncu arkadaş sıfır C7 ile takas yapıverdi.

İkisi de 1400 lira civarındaydı, C7 pro 2000 bandında idi, bir iki kullanmayacağı özellik için fazla para vermeden aynı cihazı almış olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 21 Kasım 2019; 16:20:55 >
  • Arkadaşlar bir konuda yardımınızı rica edeceğim. Hala C7'yi android 6 ile kullanıyorum, dil sorunu sebebiyle android 8e yükseltmedi ancak google play store'da henüz ön kayıtta olan DIABLO IMMORTAL adlı bir oyun var şu anda bu oyun ben de uyumsuz gözüküyor ancak acaba android versiyonundan mıdır diye aklıma takıldı oyun daha çıkmadığı için de sadece bunu kontrol etmek için androidi yükseltmek istemiyorum :)

Hala c7'yi kullanan ve android 8 kurmuş olan bir arkadaş 2 dakika zamanını ayırıp play store'dan diablo immortal oyununa bakarak "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" gibi bir uyarı alıyor mu diye kontrol edip burdan dönüş yapabilir mi lütfen?
  • legionaire471 L kullanıcısına yanıt

• Çok teşekkürler hocam android sürümünden dolayi bende uyumsuz gözüküyormuş o zaman oyun çıkınca güncellemek farz oldu

• Arkadaslar merhaba bir sey sormak istiyorum.bu telefon ekranin daki cember de yer alan siyah leke gibi olan sey ekran koruyucudaki bie kir mi yoksa ekran daki bir hata mi sizce arada kaldim bilemedim ?

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Geç oldu ama ekranda oluşan bir hata gibi görünüyor. Darbe almış olabilir oradan.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Resmi çeken telefondan kaynaklı imiş sorun yok. Teşekkürler :)

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Değişik bir şey olmuş desenize.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Telefon elimde şuan ekranda sorun yok şükür :) o gün baya endişe etmiştim

• 2016 yılından beri kullanıyordum, değiştirmeme sebep olan ise ekranın amoled yanığı olması. Şarjı bile hala iyi gidiyor.
  • C7 telefonun su geçirmez özelliği yok ama eşimin C7 telefonu içi su dolu kovaya düşmesine rağmen ufak bir mikrofon sorunu dışında sıkıntı olmadı. Dün gece pirinç kavanozunda beklettik sabah o sorun da geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 7 Aralık 2019; 14:41:5 >
  • Merhaba, annem bu telefonu kullanıyor. Sistem uygulamaları harici bir yerden bildirim geldiğinde ekran uyanmıyor. Örneğin bir SMS geldiğinde cihaz titriyor ses çıkarıyor hem de ekranı uyandırıyor fakat Whatsapp'dan mesaj geldiğinde ekran uyanmıyor. Bu durumu yaşayan ve çözüm bulabilen var mı? Cihazın hemen hemen tamamı İngilizce olmuş bu arada, bunun da çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Whatsapp bazen bildirim konusunda sıkıntı çıkarıyor, lakin sizin daha farklı bir sorun var, cihaz sanırım geceden işlemsiz kalmış ve Android 8.0'a güncellenmiş, tr dil kolay fakat sizin önce şundan emiin olmanız gerekiyor, cihaz bu sorunlardan önce Android 7.0 ile mi çalışıyordu, eğer öyle ise veriler yedeklenip wipe işlemleri uygulanmalı ki sistem stabil çalışsın.

Tr dil için bir video vardı konuda, bulamazsanız C7 türkçe dil yazarsanız ilgili videoya ulaşabilirsini, c5 pro'nun dosyasını c7 ye atarak dil sorununu çözebilirsiniz, bizzat eşimin telefonunda denedim.

Denediğiniz zaman yazabikirsiniz yardımcı oluruz.

• Merhabalar dostlar, C7 cihazı Android 7ö0 veya 6.0.1'e düşürebilen var mı ciddi batarya sorunları var, geceden sabaha %40 şarj bitiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 31 Aralık 2019; 9:34:6 >
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.