Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarı ing sorunu sanırım herkeste mevcut
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    196. sayfada türkçeleştirme için bir link paylaşılmış.. Ben oradan yükledim ve tamamen türkçe oldu.

Hatta yeniden başlatma veya tema değiştirme durumlarında yine ingilizceye dönüyor diye yazanlar var.. Fakat benim telefonda bunların hiçbiri olmadı.
    Yeniden başlattım, tema değiştirdim, birkaç launcher yükledim, ingilizceye dönmedi.
  • ridanx R kullanıcısına yanıt
    uygulayacağım hocam bakalım
  • Tr yama sorun cıkarıyor mu. Durum nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asadas74 kullanıcısına yanıt
    Birkaç aydır kullanıyorum.. Bir sorun görmedim.
  • Arkadaşlar, telefonunuza iyi bakın. Satıcı çılgın bir fiyat çekmiş.. 2.799.tl
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-c7.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridanx -- 4 Ağustos 2019; 16:42:29 >
  • ridanx R kullanıcısına yanıt
    Genellikle kalmadığı zaman kimse almasın diye yapılan bir şey bu. Zaten kullanan da kullanmayan da herkes cihazın bu fiyatı hak etmediğini biliyordur.

• Orjinal ekran için güvenilir bir satıcı var mı GG veya n11de bildiğiniz?
  • Komple uyguna lcd ekran yapılacak yer var mı ist da? Güvenilir.

• Arkadaslar c7 pro ya haziran 2019 da galiba guncelleme gelmis bu guncelleme c7 yede olmuyormu deneyen oldumu hic nasil birsey diye orjinal turkce destegi varmidir

• Yabanci_esk Y kullanıcısına yanıt
    Olmaz, kurulamaz; kurulursa cihazın yazılımı çökebilir. C7 için tüm destek bitti, boşuna resmi bir çözüm beklemeyin. Dili Türkçe yapmak için resmi olmayan bir çözüm var, geçmiş sayfalarda bulabilirsiniz çözümü.

• 3 gündür C7'nin yanında Redmi Note 6 Pro kullanıyorum, C7'den soğudum. Sanırım en kısa zamanda emekliye ayıracağım C7'yi. Sağ olsun, iyi dayandı ama baya geride kaldı.

• Arkadaşlar zaten türkçe desteği bittiğinden beri soğuduğum ama diğer özellikleri hızında vs sorun olmayan telefonumu düşürdüm.

Şu an mobil veriye bağlanma sorunu yaşıyor çok yavaş baglanıyor , wifi geçişi yavaş , normal hat arada cekmemeye başladı, tam vericinin üzerine düştü sanırım..

Tamir olur mu? Verim alabilir miyim ? Tel mi değiştirmem gerek?

Bir de teli ne zamandır kullandığımı içinde bir yerlerde bulabilir miyim ?
  • umudumsun U kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal şişme var gibi görünüyor. Telefonu sıfırlamanızı veya yazılımını tekrardan kurmanızı tavsiye ederim. Ben de son sürüm kullanıyorum ama cihazın akıcılığı gayet iyi, hızında da sorun yok.

• C7 için Verilen linkteki gibi yükledim fakat halen ingilizce heryer, nedir sorun ?

Edit: Sorunsuzca yükleyip hala telefon dili İngilizce kalanlar için şu adımları uygularsanız telefon tamamen Türkçe oluyor

@Raci87 İlk uygulamam neticesinde telefon kapanıp açıldıktan sonra Dil ayarlarından Dil ekleye girdiğimde Türkçe seçeneğini bulamadım. Olmadığını düşünerek telefonu tekrar restart yaparak tekrar uygulamayı yaptım. Yine dil ayarlarına baktığımda yine Türkçe yoktu. Tam olmayacağını düşündüğümde Telefonun sağ üst köşesindeki 3 Noktaya tıkladım ve "Tüm Diller"e tıkladığımda sayfa yenilendi ve Türkçe dahil bir çok dil geldi. Tüm bunları W10 da sorunsuzca uyguladım.

Bu arkadaşa teşekkürü borç bilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomicrosoft -- 5 Eylül 2019; 23:10:44 >
  • Dil sorunu çözüldümü yani.

• Arkadaşlar annemin telefonunda whatsapp da görüntülü arama yaparken karşı tarafa ses gitmiyor. Sesli aramada veya normal telefonla konuşurken hiç sorun yok,sadece whatsapp görüntülü aramada karşıya ses gitmiyor. Nedir bunun çözümü?

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    WhatsApp'ı silip geri kurun, belki düzelir.

Bende herhangi bir sorun yok. Yüksek ihtimalle WhatsApp arada böyle sorunları çıkartıyor durduk yere.

• quote:

Orijinalden alıntı: nomicrosoft

C7 için Verilen linkteki gibi yükledim fakat halen ingilizce heryer, nedir sorun ?

Edit: Sorunsuzca yükleyip hala telefon dili İngilizce kalanlar için şu adımları uygularsanız telefon tamamen Türkçe oluyor

@Raci87 İlk uygulamam neticesinde telefon kapanıp açıldıktan sonra Dil ayarlarından Dil ekleye girdiğimde Türkçe seçeneğini bulamadım. Olmadığını düşünerek telefonu tekrar restart yaparak tekrar uygulamayı yaptım. Yine dil ayarlarına baktığımda yine Türkçe yoktu. Tam olmayacağını düşündüğümde Telefonun sağ üst köşesindeki 3 Noktaya tıkladım ve "Tüm Diller"e tıkladığımda sayfa yenilendi ve Türkçe dahil bir çok dil geldi. Tüm bunları W10 da sorunsuzca uyguladım.

Bu arkadaşa teşekkürü borç bilirim...
    Dil olayı çözüldüyse bir anlatabilir misiniz geçmiş sayfalarda tam anlayamadım çözümü

bir çok kişiye faydası olacaktır

• yamayı yükledim oldu ama anlamadığım bir şey var.

telefon kilidi parmak izi hızlandı eskiden yarı ingilizce yarı türkçe
    iken parmak izi okumada takılı kalıyor izi okumuyordu.
    telefon bile hızlandı yamayı veren eden yardım eden arkadaşlar teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.