Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kare tuşuna uzun bastığım halde bende ekran bölünmüyor önceki uygulamalar görünüyor, sebebi ney olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Fin

kare tuşuna uzun bastığım halde bende ekran bölünmüyor önceki uygulamalar görünüyor, sebebi ney olabilir ?

Ayarlarda o özellik kapalı olduğu içindir.

Ayarlara girin, sağ yukarıdaki arama simgesine dokunun, "Bölünmüş ekran görünümü işlevi" diye yazın zaten yazarken çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni telefon almışım gibi oldu la

• aynen ınstagram bende kitlenmeye başladı android 6 böyle olmuyordu ama genel olarak telefonun çehresi değişti
  • flatron58 kullanıcısına yanıt
    Telefon üzerinden mi güncellediniz cihazı? Bir de fabrika ayarlarına sıfırladınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lymph

Yeni telefon almışım gibi oldu la

Bende de aynen öğle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 25 Aralık 2017; 21:3:15 >
  • Beyler bende güncelleştirmeyi yeni yaptım fakat hızlı şarz özelliğini bulamadım yardım edermisiniz acil

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Telefon üzerinden güncelledim de fabrıka ayarlarına dönmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: flatron58

Ben Smart Switch üzerinden güncelleyip bir de format attım, cihazda kasma donma sorunu yok. Yüksek ihtimal bir önceki sürümden kalan cache dosyaları yüzünden İnstagram'da sorun yaşıyorsunuz.

Bi format öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: tutkurq

Beyler bende güncelleştirmeyi yeni yaptım fakat hızlı şarz özelliğini bulamadım yardım edermisiniz acil

Ayarlar - Cihaz bakımı - Pil - (Sağ yukarıdaki üç noktaya baş) Gelişmiş ayarlar - Hızlı kablolu şarj

• RefLections kullanıcısına yanıt
    bunu bende merak edıyorum çoğu yerde geldi deniyor ama ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_CooL

Gelmedi ama sonradan yüklenebiliyor. Buradan indirip kurabilirsiniz:https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/root-display-samsung-device-running-t3691231
  • android 6 ya gore hizlanma var. Bazi eksiklikler vardi onlarda nougat ile giderildi.

Yalniz benim anlamadigim konu samsung gibi bir markanin general monbile den geri kalmasi. gm ye android 8 geldi. biz daha yeni nougat guncellemesi aliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

quote:

Gelmedi ama sonradan yüklenebiliyor. Buradan indirip kurabilirsiniz:https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/root-display-samsung-device-running-t3691231

Siz yüklediniz mi? Batarya tüketimi nasıl acaba?

• quote:

quote:

Ben Smart Switch üzerinden güncelleyip bir de format attım, cihazda kasma donma sorunu yok. Yüksek ihtimal bir önceki sürümden kalan cache dosyaları yüzünden İnstagram'da sorun yaşıyorsunuz.

Bi format öneririm.

Instagram 1 haftadır çöküyor, sürüm yükseltme veya kaşeyle ilgisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ridanx

quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

Arkadaşlar yanlış mı gozlemledim bilmiyorum ama android 7 geldiğinden beri şarj olma suresi biraz kısaldı gibi.

Bende 7 yi yeni yüklediğimde şaşırmıştım. Ama şunu farkettim. Hızlı şarj kapalı olduğu halde, şarjı hızlı yapıyordu. Hızlı şarjı açtım, sonra tekrar kapattım. Böyle yapınca normal şarj yapmaya başladı.

Arkadaşlar hızlı şarj konusu şöyle. Bu özellik bazı telefonlarda var.

Eğer şarjınız %10 veya 15 in (tam emin değilim) altına düştüyse ve pil uyarısı veriyor ise telefonu şarja taktığınız anda "hızlı şarj özelliği" kapalı olsa dahi telefon otomatik olarak hızlı şarja geçiyor ve %20 den sonra hızlı şarjı otomatik olarak kapatıyor normal şarja devam ediyor. Bunu acil kullanım için getirmişler. Aslında mantıklı. Önemli bir görüşme yapıyorsunuz ve telefonun şarjı sıfırlandı ve kapandı. Açılması için beklemeniz gerekmiyor, hemen hızlı şarja geçip %5 %10 seviyesine kısa sürede getirerek acil olarak işinizi görmeye yarıyor.

Buradaki kullanıcılar "şarj olma hızı artmış" derken, aslında telefonun normal şarj olma süresinde bir değişiklik yok. %20'e kadar hızlı şarj modunda şarj ediyor (özellik kapalı olsa dahi). O yüzden tam şarj olma süresi hızlanmış gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 26 Aralık 2017; 14:35:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Siz yüklediniz mi? Batarya tüketimi nasıl acaba?

Çok çok daha iyi.

• quote:

quote:

quote:

Bi format öneririm.

Bende çökme, kasma sorunu yok. Belki yeni sürüm kaynaklıdır (gerçi bende güncel ama deneme yapıyor olabilir İnstagram).

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bi format öneririm.

Bende çökme, kasma sorunu yok. Belki yeni sürüm kaynaklıdır (gerçi bende güncel ama deneme yapıyor olabilir İnstagram).

Hocam takip ettiğim diğer başlıklarda da instagram çöküyor diye yorumlar okuyorum.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, deneyelim bakalım.

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.