Şimdi Ara

Samsung 7 Chronos (i7-2675QM - HD 6750M) [Oyun Testleri Eklendi] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
958
Cevap
9
Favori
70.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chronos 7 'ye SSd takan var ise tecrübelerini paylaşabilir mi ?
  • Ben de katıldım kervana.

Samsung 7 Chronos (i7-2675QM - HD 6750M) [Oyun Testleri Eklendi]

• quote:

Orijinalden alıntı: 2fast4u

Chronos 7 'ye SSd takan var ise tecrübelerini paylaşabilir mi ?

SSD taktığımız zaman 1tb diski sökecek miyiz yoksa 500 gb + ssd mi olacak bunu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah345

quote:

Orijinalden alıntı: 2fast4u

Chronos 7 'ye SSd takan var ise tecrübelerini paylaşabilir mi ?

SSD taktığımız zaman 1tb diski sökecek miyiz yoksa 500 gb + ssd mi olacak bunu merak ediyorum.

Ocz agility 3 aldim taktim ama yuklemede sorunlar yasiyorum bilgi vericem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben de katıldım kervana.

Merhabalar,

Nereden aldınız acaba? İnternette bulamadım da satan bir yer...

• Vatan'dan aldım. Topkapı'da ellerinde sonuncu kalmıştı.
  • Samsung Chronos NP700Z5A-S04TR

bu modelde turbo boost özelligi varmı
  • bimekste 2091 tl alacağım fakat mağazaya özel kampanya sadece buyaka varmış ama adamlar telefonlarını açmıyolar kaç aradığımı bilmiyorum...teşhir malımı değilmi öğrenmem lazım,kutusunda sıfır ürünse gidip alacaz da öğrenemiyoruz ki...
  • Merhaba, full hd 17 inç chronos 7 serisi laptop gelecek mi haberi bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf1907

bimekste 2091 tl alacağım fakat mağazaya özel kampanya sadece buyaka varmış ama adamlar telefonlarını açmıyolar kaç aradığımı bilmiyorum...teşhir malımı değilmi öğrenmem lazım,kutusunda sıfır ürünse gidip alacaz da öğrenemiyoruz ki...

ben daha önce aramıştım ellerindeki malların tamamı teşir ürün bu markanın sıfır sanırım kalmamış
    internette var ama 3milyar civarı fiyat görünüyor
    bu ayarda başka makina önerecek biri varmı 2700tl civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

quote:

Orijinalden alıntı: wolf1907

bimekste 2091 tl alacağım fakat mağazaya özel kampanya sadece buyaka varmış ama adamlar telefonlarını açmıyolar kaç aradığımı bilmiyorum...teşhir malımı değilmi öğrenmem lazım,kutusunda sıfır ürünse gidip alacaz da öğrenemiyoruz ki...

ben daha önce aramıştım ellerindeki malların tamamı teşir ürün bu markanın sıfır sanırım kalmamış
    internette var ama 3milyar civarı fiyat görünüyor
    bu ayarda başka makina önerecek biri varmı 2700tl civarı

yeni modeli vatanda indirimde 2580 e düşmüştü onu bekle istersen...
  • bende bu ürünü yni aldım bişey dikkatimi çekti program ekle kaldıra girdim ve program kurulm tarihlerini görünce şaşırdım
    sizdede bu şekildemi ilk aldıgınızda

• quote:

bende bu ürünü yni aldım bişey dikkatimi çekti program ekle kaldıra girdim ve program kurulm tarihlerini görünce şaşırdım
    sizdede bu şekildemi ilk aldıgınızda

Kurulumu aldığınız yerde mi yaptırdınız?
  • kendim evde kurdum actgımda windaos urlum sayfası geldi
    teşir olabilirmi diye şüpelenmye başladım şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revix -- 5 Eylül 2012; 15:14:12 >
  • samsung eco modd %87 dolu 2 saat 16dk yazıyor normallmi
    şimdi baktım süredegişmiş neden oluoyr bu %70 3 saat 45 dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revix -- 6 Eylül 2012; 15:33:28 >
  • Arkadaslar bu kasanın ivy bridge işlemcili olan versiyonu icin bir arkadasla anlaştım. Üründen memnunmusunuz? Genel olarak kasa ses ekran yönünden şikayetiniz varmı? Kullanım sureleriniz nasıl?
    Kullanıcı arkadaslar yorumlarlarsa bizde ne aldığımızın farkına varmış oluruz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bilgisayar şarjdayken bileklerim sağ ve sol köşeye değdiğinde canımı acıtacak kadar elektrik çarpıyor. Sizde de var mı bu problem. Genelde harici klavye ile kullandığımdan problem etmiyorum ama yine de can sıkıcı bir durum. Blgisayarı aldıktan sonra aslında biraz pişman oldum. Bu kadar parayı dizüstüne yatırana kadar aynı performansta bir masaüstü bir de ufak dizüstü alabilirdim. Alacak arkadaşlara
  • quote:

kendim evde kurdum actgımda windaos urlum sayfası geldi
    teşir olabilirmi diye şüpelenmye başladım şimdi

siz söyledikten sonra ben de baktım. bilgisayarı 2009'da almıştım. Toplamda 4 kez format attım. En son temiz kurulumu ayrı satılan CD ile (bilgisayarı aldığım zaman vista ile gelmişti ben win7 kurdum) geçen sene yapmıştım. Dolayısıyla 2011'den önce kuruldu olarak gösterilen tek bir program yok.

Fakat kurulumu bilgisayar yeni alınınca harddiskin bölümünden yapıldığı zaman ne olduğunu tam bilemiyorum.
  • quote:

Arkadaşlar bilgisayar şarjdayken bileklerim sağ ve sol köşeye değdiğinde canımı acıtacak kadar elektrik çarpıyor. Sizde de var mı bu problem. Genelde harici klavye ile kullandığımdan problem etmiyorum ama yine de can sıkıcı bir durum. Blgisayarı aldıktan sonra aslında biraz pişman oldum. Bu kadar parayı dizüstüne yatırana kadar aynı performansta bir masaüstü bir de ufak dizüstü alabilirdim. Alacak arkadaşlara

ilk aldığım 1 2 ay bendede vardı aynı sorun,çarpıyor sonra usb vb donanım takıp çıkarmış gibi ses geliyordu sistemden.artık yapmıyor alalı 8 ay oldu
  • Şu an benimkinde de kalmadı sorun. Kendinden mi geçiyor nedir bilemiyorum artık.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.