Şimdi Ara

Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
20
Favori
42.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HbbTVnin ne olduğunu merak edenler için:

HbbTV (Hibrit Yayın Genişbant TV), bir TV kanalı yayını tarafından iletilen süper teletext tipi hizmetlerin, internete bağlı bir Smart TV'ye genişbant üzerinden iletilen çevrimiçi hizmetlere entegre edilmesini veya bağlanmasını sağlayan yeni bir yayın standardıdır.
  • Bende de aynı sorun vardı sayenizde düzeldi. Çok teşekkürler
  • Ru serisi yeni Tv lerde Wifi bağlantısı Tv kapanırken kopma problemi yaşayan varmı

Tv kapandığında wifi bağlantısı kopuyor. Tv açıldığında hemen bağlanmıyor. Bağlanmak için power tusuna basılı tutarak yeniden başlattığımda wifi bağlantısı otomatik oluyor. Bazen bu yöntemde işe yaramıyor. Elle görünen wifi ağlarından seçeyim diyorum ,sokak başındaki wifi ağını gören Tv evdeki Wifi yi görmüyor.

Yapılanlar, Tv yanında sinyal ölçüldü %80 , Wifi kanalı değişti , Tv fabrika ayarına döndü , Modem fabrika ayarına döndü,

Halen sorun devam ediyor. Tv kapandığında bağlantı neden kopar ve açıldığında otomatik bağlanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrealay

Merhaba. Ayarlar > Yayın > Uzman Ayarları > HbbTV Ayarları kısmından HbbTV özelliğini kapatırsanız muhtemelen sorununuz çözülecektir :)
    teşekkürler şu an sorunum çözülüş gibi görünüyor.

Ben aldığımdan beri hiç wifi kopma sorunu yaşamadım.modem wifi ayarlarından da olabilir sorununuz
  • 50Ru7400 almayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında nasıldır 4100 en uygun bulabildiğim rakam daha uygun bir yer var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iyi akşamlar arkadaşlar 55RU7400 tv almayı düşünüyorum burda baya alan arkadaş var kanal geçiş süresi ortalama kaç sn sürüyor tv yi daha çok normal kanallar ve netflix için kullanacağım smartı zaten iyidir ancak bu bilgiye ulaşamadım. Ayrıca edge led olması sebebiyle sormak istiyorum köşelerde ışık sızması var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv hemen açılıp youtube uygulamasına girmek istendiğinde ağ bağlantısı olmadığı belli oluyor. Ancak 1 dk beklenirse ağa bağlanıyor.
  • Bende 65ru7400 almayı düşünüyorum, inşallah pişman olmam. Sony alacaktım ama fiyat yüksek geldi.

• 50ru7400ü vatanbilgisayardan aldım.Yaklaşık olarak 2-3 aydır kullanıyorum.Tek eksi yanı internet tarayıcısının biraz yavaş hareket etmesi.Onun dışındaki smart özellikleri youtube, netflix felan çok hızlı gerçekten. 4k, Hd yayın performansıda güzel bence. Ölü pixel, ışık sızması, bulutlanma vs hiç rastlamadım. Tarayıcı dışında Samsung geri ödemeyle 3.790 tlye alınabilecek güzel bir tv gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamifan -- 29 Eylül 2019; 14:55:6 >
  • Beyler iptv olayını bu tv’de yapabiliyor muyuz? Mağazada birkaç iptv uygulaması var ama hangisini indirmek gerekiyor? Yada dışardan başka apk yüklemek mi gerek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFSANEBRAD

Beyler iptv olayını bu tv’de yapabiliyor muyuz? Mağazada birkaç iptv uygulaması var ama hangisini indirmek gerekiyor? Yada dışardan başka apk yüklemek mi gerek?
    Bende merak ediyorum bu sorunun cevabını.

• EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    setip tv var kendi marketinde. onu indirip kurdum sorunsuz kullanıyorum. (55RU7400)
  • Bende de 50RU7400 var, görüntü ayarlarınızı nasıl kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 18 Ekim 2019; 23:56:44 >
  • Arkadaşlar internette gezinirken kullanmak için sanal klavyesi var mı bu tv lerin ?

• Beyler playstation ile kullanan var mi ru7400 u ? Nette video bulamadim henuz. Kullananlar,deneyenler bilgilendirebilirse cok guzel olur. Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: EFSANEBRAD

Beyler iptv olayını bu tv’de yapabiliyor muyuz? Mağazada birkaç iptv uygulaması var ama hangisini indirmek gerekiyor? Yada dışardan başka apk yüklemek mi gerek?
    siptv yi kendi sitesinden indirip kurabilirsiniz. En başarılı iptv uygulamasıdır.
    usb ye atın dosyayı tv ye takın direkt kendisi kuruluyor.
    https://vizyoniptvserver.com/samsung-smart-tvlerde-manuel-smart-iptv-kurulumu/

• quote:

Orijinalden alıntı: investing

siptv yi kendi sitesinden indirip kurabilirsiniz. En başarılı iptv uygulamasıdır.
    usb ye atın dosyayı tv ye takın direkt kendisi kuruluyor.
    https://vizyoniptvserver.com/samsung-smart-tvlerde-manuel-smart-iptv-kurulumu/

Alıntıları Göster
    İndirip kurdum ama 7 günlük test süresi var diyor. Bu da sürekli kullanıma uygun değil gözüküyor

• 55ru7400 ü samsung shoptan 4650 tlye alabiliyorum. Tavsiye eder misiniz ?

• Pulzr4 kullanıcısına yanıt
    bir kac saat oynadim yigenimde var . fena değil tv uzun test imkanım olmadi siz aldınız mı bende ps4 için özellikle bakiyom

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.