M

Teğmen
07 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ankastre set alacam fakat çok çeşit var tavsiyeleriniz ve tecrübelerinizi öğrenebilirmiyim arkadaşlar?
Arkadaşlar eniştem pcnin şfresini unutmuş. ophcrack programı sayesinde usb bellekten bootla programı açıp şifreyi öğrenecektim ama karşıma olağanın dışında boot ekranı çıkıyor. Daha önce hiç karşılaşan oldu mu? buradan komut sistemine girincede farklı bir komut sistemi çıkıyor grup ile başlayan. biostan usb ile boot eti açmama rağmen pcyi yeniden açmama rağmen tanımıyor. sorum şu bu boot ekranından usb yi çalıştırabilirmiyim? veya başka türlü nasıl usb ile boot edebilirim? Birde bu menüler tam olarak ne işe yarıyor acaba?
Arkadaşlar ne yaptıysam icloud üzerinde kayıtlı notlarımı dışa aktaramadım. bunun yolunu bilen var mı? telefon iphone 5
Arkadaşlar burada Sony 55xg9505 modeliyle ilgili olarak hertürlü tecrübe, öneri, şikayet ve bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Arkadaşlar megane 2 için yaptırdığınız navigasyon resmini ve ücretini burada paylaşıp araç sahiplerine yardımcı olabilirsiniz.Örnek paylaşım aşağıdadır.

Arkadaşlar youtubeta şöyle bir tablet tutucu gördüm ama hangi marka olduğunu nerede satıldığını bulamadım. Kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

https://www.youtube.com/watch?v=WkDGgaP3qcE&app=desktop

55 inç QLED 8K TV ile Visual Display serisi duyuruldu
Samsung’un geçen sene QLED 8K televizyonu lanse etmesinden bu yana tüketicilerin QLED TV alımı yıldan yıla yüzde 200 arttı. QLED televizyonların böyle hızlı bir şekilde benimsenmesi ve bu yılın ilk yarısında dünya genelinde iki milyondan fazla satılması, yüksek kaliteli geniş ekranlı televizyonlara yönelik tüketici iştahını da besliyor. Ürün yelpazesini daha da genişletme hedefiyle 55 inç QLED 8K, Samsung’un QLED serisinde mevcut 65, 75, 82 ve 98 inç versiyonların yanında yer alacak.

55 inç QLED 8K televizyon, eylül ayından itibaren dünya çapında satışa sunulacak. Samsung bu yeni ilaveyle farklı evlere uyacak çeşitli boyutlarda televizyonlar sunarak tüketicilerin daha fazla seçenek talebine yanıt veriyor. Yeni 55 inç model, QLED 8K TV serisinin sürekli derinlik ve detay açısından üstün görüntü kalitesi, yüzde 100 renk hacmi ve çığır açan AI görüntü yükseltme teknolojisi gibi premium özelliklere sahip. Tüketici ister internet üzerinden ister dekoder ile HDMI, USB ve hatta mobil yansıtma yoluyla içerik izliyor olsun, Quantum İşlemci 8K, düşük çözünürlüklü içeriği algılıyor ve net 8K kalitesine yükseltiyor.
Samsung 55Ru7400 - 50ru7400 - 43ru7400 tvlerine sahip olanlar avantaj, dezavantaj ve tecrübelerini bu konu altında paylaşabilirler.

Arkadaşlar Vatan Bilgisayarın gece saat 22 den sonra bazı ürünlerde indirimleri oluyor bu ürünler teşhir mi? Veya alıpta sorun yaşayan oldu mu?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 271
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 39.597 (Bu ay: 958)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.