Şimdi Ara

Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
20
Favori
42.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sertaga

İndirip kurdum ama 7 günlük test süresi var diyor. Bu da sürekli kullanıma uygun değil gözüküyor

Alıntıları Göster
    ücretini ödeyip sınırsız kullanabilirsiniz :) Ben öyle yaptım ve kullanıyorum. Bu program için ödenen para helali hoş olsun.
  • römercan kullanıcısına yanıt
    Evet bu soruyu ben de merak ediyorum. Bir de 7440 ile arasında 500-600 lira fiyat farkı var. Sadece renk için mi o fiyat farkı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

bir kac saat oynadim yigenimde var . fena değil tv uzun test imkanım olmadi siz aldınız mı bende ps4 için özellikle bakiyom
    Merhaba. Ben henuz almadim hala bakiyorum. Nette vs incelemeler var ama hep yabancilarin videolari. Ratings den bakiyorum hdr game , video game puanlari guzel. 100 hz alin diyorlar ama 100 hz tvlerin fiyati cok ucuk benim icin. Tek eksigi sanirsam 60 hz olmasi.1-2 hafta daha bakacagim alirsam sizi haberdar ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pulzr4 kullanıcısına yanıt
    50 inç aldı yigenimde ps4 oynadim 60 fps video oynattim akici köşelerde karelenme olmadı maa yandan bakınca biraz beyazlık görüyorsun ekranda

• Merhaba
    2 gün önce aldım 50 inç olanını dlna üzerinden video izlerken alt yazı dosyasını görmüyor, alt yazı dosyasını illaki videoya mı gömmemiz gerekiyor? Önceki televizyonum rahatlıkla görüyordu.(video ismiyle alt yazı ismi birebir aynı)
    Özel indiriminiz mi var hocam?

• mamifan M kullanıcısına yanıt
    O günlerde 5000 üzerine 1000 kuponu vermişti samsung shop ama bütçe yükseltip 7400tlye 55q80r aldım n11den 11.11 de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Samsung shop dediğiniz n11 üzerindeki hesap mı?
  • 50ru7400 ekran ayarları nasıl olmalı çok beyazlıl çıkıyor bende

• Merhaba,

1 hafta önce 50RU7400 tv aldım. Bir problem mi yoksa ayarlardan düzeltilecek bir şey mi bilmiyorum ama şöyle bir sorunum var.

Kanal değiştirirken ekran anlık siyah oluyor ya o sırada ekranın sağında kanal ismi beyaz font ile gözüküyor hani tam bu durumda,parlaklık %10-15 azalıyor. yeni kanal açılınca herhangi bir sıkıntı yok.

Aynı sorun şöyle de karşıma çıktı; bir filmin başlangıç yazısında arka plan siyah ortada filmin ismi yazıyor beyaz fontla burada da bi parlaklık azlıyor gibi. Bunun sebebi nedir. Ayarlardan düzelticek bir şey bulamadım.

-----
    2. olarak; arada bir kanal değiştirmiyor bazen her tuş çalışıyor ama ileri geri kanal değiştirme tuşu çalışmıyor. Yeni bir tane muadil kumanda aldım aynı sorun ondada var ve sanırım yazılımsal bir sorun. Tv'yi kapatıp açınca veya guide ile kanal değiştirince tuş tekrar aktif oluyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba?

Aynı model tv ye sahip veya aynı serinin farklı inc modeline sahip arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

• barca9999 B kullanıcısına yanıt
    Kablo TV ile kullanıyorum televizyonu bu nedenle tv kanal geçişleri nasıl denemedim. Sizdeki sorun ekran parlaklık ayarları ile ilgili sanırım. Tv deki görüntü seçeneklerinde dinamik seçenek ayarlı olduğunda parlaklık görüntüye göre değişiyor. Onu standart olarak değiştirirseniz düzelir tahminim. Tv başında değilim o yüzden menü de tam nerede nasıl geçiyor bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertaga -- 23 Kasım 2019; 13:24:38 >
  • sertaga kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Yok hocam standartta da aynı durum var. TV Edge led ve bölgesel karartma olmadığı için oluyormuş herhalde.Ben acaba diğer kullanıcılarda da aynı durum mu var o yüzden merak ettim.

kanal değiştirme sorununu şimdi gördüm konunun ilk sayfasında paylaşılmış hbb tv ayarını kapatınca düzeldi. Bu özelliği hiç kullanmayacağız anlaşılan.
  • Bugün hepsiburada dan 4678 TL ye 55RU7400 siparişi verdim.en uygun burdaydı. Bu arada Satıcı hb,30 kasım kargoya verilecek tahmini teslim 6 Aralık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Güzel televizyon. Bende de aynısı var. Görüntü kalitesi güzel. Memnunum. Eski televizyonuma göre bayağı farketmisti kalite.

• 43ru7400 modeli yeni aldım renklerde beyaz renk çok önde bir ayarı varmı acaba sizdede aynımı

• Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt
    Renk ayarından standart-mavi gibi seçenekler var. Standardı seçince düzeliyor

• Castieello kullanıcısına yanıt
    Standart da zaten

• Eski samsung serilerinde filme altyazi ekleyince goruntu yanip sonuyordu bu RU modelinde de mevcut mu bu sorun ?

• Merhabalar. 55Ru7400 televizyonunu aldım. Genel olarak memnunum 2 gündür kullanıyorum. Görüntü falan iyi. Siyah performansı iyi. Yalnız bugün bi internet sayfasından maç yayını açayım dedim ''Bellek hatası'' verdi. Bunun nedeni nedir? Çözümünü bilen var mı? 2 günlük televizyon herhangi bir şey de yüklenmedi daha. Youtube da öyle bir hata yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.