Şimdi Ara

Şampiyonluğa inananlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 maç eksik 12 puan geride olmamıza rağmen takıma güvenim sonsuz bu takım bu sene 4. yıldızı takacak sezon sonu hortlatmak dileğiyle..
    Var mı başka şampiyon olacağız diyen?

Şampiyonluğa inananlar..

• Hocam bende şöyle düşünüyorum.
    ŞL'de nasıl bitik durumdan gruptan çıktıysak.
    Lig'dede aynı şeyi yapacagız ve şampiyon olacagız.
    Devre arasındaki Türk transferler gelince herşey eşitlenecek.
  • Ya sampiyon yada ikinci olalim cok mohim degil. Ama sampiyon olacagiz. Mancini affetmezz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ki bir Juve'yi eledik. Bir hafta önce açılsa şu konu eyvallah derdim.Bizden şampiyon falan olmaz bu sene.Şimdilik bizimkiler hırslandı falan ama 2-3 maçtan söner bu hırs.Kalitemizin olmadığından değil ama ligte hırs,motivasyonumuz olmadığından şampiyon olamayacağız.
  • Fenerliliğimle alakası yok,

Geçen sene Real Madrid maçındaki Sneijder'in muthis katkısını, bu seneki Juventusa attığı golle saf dışı edişindeki performansı hangi lig maçlarında gördün hocam? Hadi 3 5 maç gördün diyelim ama lig 34 maçlık bir maraton. Ve malesef bazı yıldız oyuncular maç seçiyor. Buna en güzel örnek Sneijder'in geçen gün "Fenerbahçe lig takımı biz Avrupa takımıyız" demesiydi. Önemsemiyor bazı futbolcular bizim ligi
  • Şampiyon oluruz olamayız ona bir şey demiyorum ama Mancini bu takıma çok daha iyi futbol oynatacaktır. Sene sonu hortlatırsınız. Adam takımı egosu ve inadıyla değil aklıyla yönetiyor. Diziliş gibi bir takıntısı yok. Sezon sonu farkı göreceksiniz.
  • Bence okadarda emin olmıyalım arkadaşlar çünkü kadrosu geniş ve tek kulvarda yarışan bir rakibimiz var zor olucak yarış
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Fenerliliğimle alakası yok,

Geçen sene Real Madrid maçındaki Sneijder'in muthis katkısını, bu seneki Juventusa attığı golle saf dışı edişindeki performansı hangi lig maçlarında gördün hocam? Hadi 3 5 maç gördün diyelim ama lig 34 maçlık bir maraton. Ve malesef bazı yıldız oyuncular maç seçiyor. Buna en güzel örnek Sneijder'in geçen gün "Fenerbahçe lig takımı biz Avrupa takımıyız" demesiydi. Önemsemiyor bazı futbolcular bizim ligi

O lafı öyle yorumluyorsan ben sana daha ne diyeyim ki Sneijder karabük'te maçı alan adamdı formuna girdi adam sakatlanmadan öncede her maç müthiş oynuyordu aynı zamanda her maç da gol atıyordu geçiniz efenim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanae0

quote:

O lafı öyle yorumluyorsan ben sana daha ne diyeyim ki Sneijder karabük'te maçı alan adamdı formuna girdi adam sakatlanmadan öncede her maç müthiş oynuyordu aynı zamanda her maç da gol atıyordu geçiniz efenim.

iyi görürüz bundan sonra sneijderi

• Ya tmm bende şampiyon olmamızı isterim fakat şöyle bir durum var . Fenerbahçe çok formda ve arada 9 puan fark var ayrıca biz 2. olsak bile şlye gidiyoruz. Bu sene 2.olursak ve türkiye kupasını alır + şlde çeyrek oynarsak iyi iş çıkarmış oluruz .
  • 3 kulvarda yarışan Galatasaray ile tek kulvarda yarışan Feneri bir tutanlar var.
    İlk 5 haftada o saçma beraberlikler alınmasaydı şu an fark 6-7 idi o da normaldi Fenerbahçe mağlubiyetini katarsak.
  • Ben inanıyorum. Yerli kadro derinliğimizi sağlarsak uzun bir galibiyet serisiyle şampiyon olabileceğimize inanıyorum. Geçen sezonlarda Beşiktaş'ın Fener'in yaptığını biz niye yapamayalım? Hani kaldı ki yarın da kazanırsak 9 puan çok bir fark değil. Fenerbahçe'nin ve diğer takımların üzülmesi lazım farkı daha fazla açamadıkları için. Mancini farklı varyasyonları hiç acımadan deniyor. Ve kadronun temizlenmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

Hocam bende şöyle düşünüyorum.
    ŞL'de nasıl bitik durumdan gruptan çıktıysak.
    Lig'dede aynı şeyi yapacagız ve şampiyon olacagız.
    Devre arasındaki Türk transferler gelince herşey eşitlenecek.

Nasıl eşitlenecek aynı puandan mı başlayacağız mesela
  • Fenerbahçe ikinci yarının ilk 5 maçında 12 puan topladığı anda lig biter. Şu an kesin konuşmak için çok erken. Üstelik en yakın rakiplerin daha oynanmamış maçları varken.
  • Sneijder'e laf atan futbol fukarasıdır. Çok açık ve net.
  • Yaz beni hocam inancimiz sonsuz

• Şampiyonluğa iyi alıştınız siz. Bırakın adamlar 7 senedir şampiyon olamıyorlar onlar olsun işte.
  • Tabiki inanıyoruz.

• quote:

"Ersun Yanal: Fenerbahçe bir felsefedir. Fenerbahçe TÜRKİYE'dir, Türkiye'de FENERBAHÇE'dir."

yeşil vadi iyidir, lütfü de iyidir... yeşil vadinin yeşilliği ottur....yahu ben ne anlatacaktım lütfü?

Aklıma bu geldi nedense

• Ikinci devre deplasmana gitsinler hele

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.