Teğmen
30 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Silinsin
Mecliste motorlu taşıtlara, meyve sularına, enerji içeceklerine ve asitli içeceklere zam yapılması konusunda görüşülecek.

Kulak arkası da kalmadı. Nereye kadar bu şekilde gidecek bilmiyorum.
Artık Hermes çanta yerine, Louis Vuitton çanta alabilecekmiş. Halk olarak üzülmemeliyiz görüyorsunuz ki First Lady bile bazı fedakarlıklar yapıyor.
Sonunda bu da oldu. Milli değerlerden arındırma projesi akp Türk milletiyle dalga geçmeye devam ediyor!

Beşiktaş Belediyesi'nin 19 Mayıs etkinlikleri neticesinde toplumu tahrik edip, kamu düzenini bozduğu gerekçesiyle Beşiktaş belediyesine, İç İşleri Bakanlığı tarafından soruşturma açılmış. Şimdi soruyorum bu vatanı yönetenler Türk değil mi ? Bu valilik veya iç işleri bakanlığı Türk evlatlarından oluşmuyor mu? Bunların zoruna giden nedir? Bir dini bayramın kutlamasını engellemek ne kadar yersizse milli bayramlarımızın kutlanmasını engellemekte bir o kadar yersizdir. Akp, Türk düşmanı ümmetçi bir partidir. Gözümde hiç bir akpli milliyetçi değildir! Bunlar böyle yaptıkça sanmasınlar ki biz Türklüğü, Atatürkçülüğü unutacağız. Tam tersi beynimize kazıyacağız bu yüce değerleri.
Kemal Kılıçdaroğlu Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sorularını yanıtlıyor.


http://www.fox.com.tr/canli-yayin
Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) başkan adayı olacağını açıklayan Rıdvan Dilmen’in “şans oyunları” oynatabilen bir şirketinin olduğu ortaya çıktı.

Evetçi Rıdvan'a bak sen, bu adam TFF başkanı olursa şike de yaptırır.

http://spor.mynet.com/futbol/106462-ridvan-dilmenin-bahis-sirketi-ortaya-cikti.html
Kafayı yicem kadın yüreğimi dağladı. Bu hemşire bunun hesabını vermeli. Allah belanızı versin insana saygıyı öğrenmeyenleri kamu görevlisi yapmışlar.

--------

https://www.facebook.com/AlternatifYasam/videos/1180580758715430/

--------

Kardeşimizin gönderisini size aynen aktarıyorum:
Gazı Mağusa Hastanesi yoğun bakım servisinde yatan hasta yakınına "bir bardak sıcak su gidip aldı" diye görevli sarı saçlı aşık suratlı hemşire 0730 sularında kulaklarımla duyduğum şu kelimeleri söyledi: "bizden izin almadan niye alıyorsun, benim sinirlerimi bozma" ..bunun üzerine hasta yakını yaşlı kadın ağlamaya başlar.. Aldığı sıcak suyu döker.eksik olsun annen yaşında kadına niye böyle davranın der ve ağlar. Akşamdan beri uykusuz hastasının başında nöbet tutan hasta yakını yaşlı teyzeye devlet memuru hemşirenin yaptığı bu davranışa müdahale ettim düzgün konuşun dedim.. Bana sen ne karışıyorsun git yerine otur dedi.. Gestapo tavrıyla yoğun bakım servisinde terör ettiren bu hemşireyi kınıyorum yorumu size bırakıyorum. , ve aynı zamanda bizimle ilgili farklı bir konuda aynı tavırları sergileyen dahiliye doktoru Aysel hanımı da kınıyorum..asli görevleri hastaya hizmet olan ve bunun için maaş alan bu gibi insanlardan hesapsoramayan devlet düzenine de lanet olsun diyorum... Görevini layıkıyla yapan Ayşe ve Ziynet hemşireler gibi hemşireleri ve doktorları tenzih ederek ve onların affına sığınarak söylüyorum. (Alıntı)


AKP’li Serdivan Belediye Başkanı, “Türkiye laiktir laik kalacak” pankartı açan gençleri “terörist” ilan ederek “Türkiye laiktir ve laik kalacak gibi söylemler ancak teröre destek olmaktır” dedi.


https://halkweb.com/turkiye-laiktir-laik-kalacak-demek-terore-destek-olmaktir/
Bu konuda bir bilgi bulamadım ne yaptı kaçtı mı oradan ?
Arkadaşlar var mı elektrikleri kesilen? Ekşide gördüm bir çok ilçede elektrik yokmuş.

Ben İstanbul Maltepe'de oturuyorum burada bir sorun yok, diğer ilçelerde durum nedir ?
Hakkında
Konum: İstanbul, Kadıköy
Forum İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 159
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.323
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 39.367 (Bu ay: 171)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.095 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.