Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
7.281
Cevap
13
Favori
141.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guardiola bilerek yapti bence.atleticoyu kendi silahiyla vurdu.inanin 5-0 yense bu kadar koymazdi.kuduz kopege cevirdi herkesi:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sonuç ? elde var 0 kupa alkdfjaşkfjaşlfkfa

bide yılda 40 milyon euro cukkalıyor şovmen bu konuda hocayı alkışlıyorum yürekten

• iki bayram arası düğün yapılmaz, iki madrid takımı da üst üstte elenemez diyolla ama

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt

Hocam Atleticonun bütçesi ile sermaye köpeği rus oligark takımı bir değil. Birinde emek var ötekinde hazır para o para ki tüm rus halkının köleliği ;)

Atletico Küme düşma hatlarında gezerdi. Bugün clde herkesin korktuğu bir takım anasının ak sütü gibi helal Simeoneye o para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 14 Nisan 2022; 1:41:49 >
  • bak bak bak diktatörün takımının taraftarı neler söylüyor. kral olmasa real madrid diye bir kulüp olmayacaktı krala dua edin. geçen belgeselini izledim franco'nun lanetler ettim tekrardan

https://www.evrensel.net/yazi/87600/franco-mirasin-iki-yuzu

ayrıca abramovich tam o klasik oligarklardan sayılmaz Biden bile geçenlerde açıklama yaptı abramoviche yapılan yaptırımları kısın diye İngiltereye

Ayrıca Roman en iyi kulüp sahibidir. Dünyadaki her şey para ile olmuyor görüyorsun biz onların hayallerini süsleyen UCL'yi iki kere kazandık

bizde sadece para konuşmuyor sportif başarıda fazlasıyla var.

• josrdr kullanıcısına yanıt

Öyle bir kaide yok.Muhtemelen ManCity alacak kupayı yada Liverpool fakat şu net kupa yine birleşik krallığa gidiyor.

Real Madrid kontra atak futbolu oynadı Chelsea düşüşte idi başarılı oldu.Chelsea turu forvetsizlikten kaybetti.Her ne kadar maç uzatmaya gitsede alternatif iyi ve formda oyuncu olmayınca Lukaku formsuzdu mesela 2-3 tane net pozisyon kaçtı.

PSG'de kusurlu ki bu zafiyetten elendi.

ManCity ise çok sağlam Real'in oyun anlayışına ters şuan Liverpool'da öyle.Real anca yarı final yapar oda şans eseri.Ha Villa bile karşılassa elerdi Reali şuan.

Eşleşmeler absürt ama durum böyle.Zaten 3 ihtimal vardı biri elendi liverpool yada mancity alacak ben ta gruplarda da yazmıştım buraya.PSG'nin orta sahası çöp Chelsea'de sırf Kante 2 gol yedirdi mesela geçen yıla göre takım aşırı formsuz ama iyi reaksiyon vermelerine rağmen yetmedi ilk maç skoru etkendi.

Her ne kadar Liverpool destekçisi olsamda ManCity bu sezon hakediyor hakeden bir oyun sergiliyor.

• realdeki kupalarda gelen parada mı emek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şiddet ile kınıyorum bu yorumu, chelasea ye maddi açıdan laf edip te nickname altında real madrid simgesinin gözükmesi büyük ironi Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu 

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Real Madrid 20 yıllık kulüp mü? Ne söylediğinizin farkına varın biraz. 1950 senesinde de dünyanın en iyi utbolcuları Real Madridde oynuyordu. 2022de de

• Villareal takımı normal tarifeli uçuşla dönmüşler. Helal olsun be

• Ben Real e 20 yıllık kulüp dediğimi hatırlamıyorum hocam?

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Aradaki farkı ayırt etmrk gerek.

Ayrıyeten buyurun ispatlayın real madrid kasasına giren paraların sermaye sahipleri tarafından olduğunu.

Rus r tane oligarkın millet ülkesinde ticaret yapacağım diye girip kulübe para sokması ile bir ülkenin ticari sahipliği olmayan takımıyla kıyaslıyorsunuz. Neymiş kralın takımıymış İngiltere kraliçesi de liverpoolu yani? Ne oluyor?

• Hocam Real Madrid klubünde hisseniz mi vardı sizin?

• RTÜK tarafından alınan kararla CL yarı final, final ve süper kupa maçları Tv 8 ve T 8.5 dan şifresiz olarak yayınlanacak.
    Kaynak: hürriyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 16 Nisan 2022; 6:15:50 >
  • Bence Lo Celso'nun pozisyonu penaltıydı. Real olamazsa Liverpool olsun isterim ama Villarreal takir takir oynuyor çok hayran olunası bir oyun. Kalite farkını geçtim, Avrupa'da geri dönüşleriyle bilinen bir takıma karşı oynuyorlar. Kurallar değişti mi bilmiyorum ama penaltıyı verse kaleciye de kırmızı çıkabilirdi. Böyle bir şey yüzünden elenmelerini istemem şu oyuna yazık olur

• Villarreal 1. golden sonra çekilip kontradan falan 2. yi atmadı izlemeyenler için. Maçın başından beri deli gibi önde pres yapıyorlar. Emery ilk maç sonu ikinci mac farkli olacak Liverpool zorlanacak demişti. Çok takdire şayan bir oyun oynuyorlar boyle bi takima karsi

• net penaltıyı vermedi liverpool lobisi yine devredeydi ama couqlein çıktı kucağa aldı

emery hocam klopp'u tokatlıyor

city liverpool finali yapmak istiyorlar reyting için ama emery hocam dur diyecek

• R-E-Z-İ-L-S-İ-N LİVERPOOL

VİLLAREAL'İN HAKKINI YİYEMEZSİNİZ

O ÇALINMAYAN PENALTI'YI HERKES KONUŞMALI

• Unai Emery hocamız Şampiyonlar Ligi kupasına da göz dikmiş anlaşılan Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu 

• Rulli'nin yediği gole bak

uğurcan kovası bile yemezdi şu golü

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.