Şimdi Ara

ŞAMPİYON OTO CAM BURSA YALANI....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bursa'yı pek fazla bilmediğimden dolayı geçen hafta aracıma cam filmi çektirmek için fırsatı yakala.co dan ''ŞAMPİYON OTO CAM’DAN 5 YIL GARANTİLİ AMERİKAN CAM FİLM UYGULAMASI'' satın aldım.(kurumsal olduğunu zannederek)Firmayla iletişime geçip randevu talep ettiğimde fırma yetkilisiyle ilk görüşmede aldığım yanıt
    -Bizim haberimiz yok yakala.co kendi kendine ilan veriyor.aldıysanız iptal ettirin.
    2 gün sonra tekrar aradım ikinci görüşme
    -tamam abi haftaya gel
    3.görüşme (ertesi hafta,işletmeye gittiğimde)
    -abi burası çok kalabalık çok işim var alamam şimdi hem ilanda mercedes bmw geçerli değildir yazıyo(yalan) ondan bana 200 lira fark vermen lazım.bu fırsattakini yaparsak bozulur soyulur dökülür yazık olur aracına.''
    dedi.
    Arkadaşlar böyle bir dünya var mı acaba sen çizilmez 5 sene garantili cam filmi uygulaması ilanı veriyorsun sonrada biz enayiymişiz gibi muamele yapıyorsun.Bu gibi ahlak dışı davranan işletmeler yüzünden vatandaşın küçük esnafa olan davranış ve tutumu günden güne düşüyor. Hem ilgi alaka sıfır.Hem lakayit davranış.He bide üstüne para vereceğim öyle mi? İnş cnm yha.... diyorum. Siz siz olun uzak durun...

Link
    http://www.yakala.co/bursa/5-yil-garantili-cam-film-uygulamasi--firsati
    adres
    şampiyon oto cam
    Tuna Mah. Yeni Yalova Cad.No:141 BURSA, Osmangazi Tel: 0224 252 95 80

• Geçen yıl 250TL ye Llumar yaptırdım. 10 numara oldu...

Böyle üçkağıtçılara para kaptırmamak lazım. Uyanık geçinip milleti kazıklamak için "al takke ver külah"
  • Esnafız diye geçiniyorlar adi mahlukatlar.
  • Esnaflarin cogu 3 kagitci olmus, yakala.co ya durumu ilettiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tip yanıltıcı reklamlar için şikayet mercisi,

http://www.rok.org.tr/basvuru.asp

daha önce forumda mevzusu geçmiş yararı olur,

http://forum.donanimhaber.com/m_75932641/tm.htm
  • tabiki yakala.co ya şikayetimi ilettim onlarda direk para iadesi yaptılar,ancak reklamları halen yayınlanmakta...
  • arkadaşim araçın herne olursa olsun..siz alışmışınız...beleşe iş yaptırmaya..bedavaya yaptırmaya olmayıncada esnafa çamur atmalar falan ben firma sahibiyim..ve seni gercekden hiç umursamadım..çünkü..siz nerde beleş oraya yerleş..iyikide yapmamışım..işinizii...
  • siz bir kaç tane grup halinde arkadas..internette milettin reklamlarını yapıyosunuz..eğer benı iyi tanıtıcaksanız benımde reklamımı sürdürebilirsiniz boş şanslar...komutanlar..ama hakaretlerinizi..incelemeye devam edicem...
  • baranü kullanıcısına yanıt
    Tesadüfen okudumda şurasını anlamadım,Bu şahıs yakala-co'dan fırsat kuponu almış ve oraya büyük bir ihtimalle kredi kartıyla ödeme yapmıştır. Ve cam filmi yaptırmak içinde sizin firmanıza gelmiştir ve arkadaşın dediğine bakılırsa sizde extradan 200 tl para istemişsiniz. Sizde siz alışmışsınız beleşe falan demişsiniz,adamın elinde yakala-co indirim kupon nosu var nesi beleş.?
  • Yakala.co öyledir abi hiç güvenilir değil.
    adamlar firmalardan habersiz iş yapıyorlar.
    yakala.co'dan cüzdan almıştık 3 sene önce. alüminyum kartlık tı bilirsiniz belki.
    2 arkadaşım ve ben almıştık 3 tane. Yakala.co dan hesap açtım. tek hesaptan aynı anda aynı adrese tek ödeme ile 3 tane cüzdan sipariş ettim.
    Kargo geldiğinde, adamların gönderiş şekline bakın. 3 cüzdanıda ayrı ayrı poşetletmişler aras kargoya, üçüne de ayrı ayrı fiyat ödedik. 3 tl ye cüzdan aldık. 15 tl kargo ödedik.
    Yakala.co'yu aradğıdımda şirkete yönlendirdiler. şirket bişey diyemedi. öyle oldu böyle oldu sonunda hediye çeki yazdı elemanlar. öyle bir son bulmuştu.
    Özeti: yakala.co sakattır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranü

arkadaşim araçın herne olursa olsun..siz alışmışınız...beleşe iş yaptırmaya..bedavaya yaptırmaya olmayıncada esnafa çamur atmalar falan ben firma sahibiyim..ve seni gercekden hiç umursamadım..çünkü..siz nerde beleş oraya yerleş..iyikide yapmamışım..işinizii...

Yakala.co'ya bu ilanı siz vermediniz mi?
    Sizden habersiz sizin bilgilerinizi kullanarak kendi kafalarına göre kampanya mı yaptılar?

Yakala.co'ya para ödeyerek kupon aldıktan sonra neden beleş oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Esnafız diye geçiniyorlar

• VideSupra kullanıcısına yanıt
    Evet yakala-co'dan bende sağlam bir kazık yedim. İki arkadaşıma yemek sözüm vardı yalan yok çok masraflı olmasın diye bu yolu tercih ettim. Neyse fotosundan beğendiğimiz restauranttan üç kişilik yakala-co kuponu aldım. Ve 15.gün sonra telefonla rezarvasyon yaptırdım.cuma akşamıydı akşam 19:30'da servis başlıyor ve fasıl başlıyor falan dediler telefonda.Rstauranta bir gittik kimseler yok yani bir tek müşteri yok,içerde üç beş kişi çalışıyor sorduk saat 20:00'de program başlıyacak dendi ok dedik,gittik bir yerlerde çay kahve içtik saat'20:30'da geldik baktık yine bir allahın kulu yok.? (İçimden dedimki bu gece ben tam rezil oldum arkadaşlara) Neyse biz bir masaya oturuyoruz arkadaş bize servis açın karnımız acıktı falan filan, buytun falan dediler bir masa beğendik oturduk,konsepte 7.adet farklı meze bir salata bir büyük alkollü içecek birer adet 400 gr çupra balık tatlı kahve vs. Mezeler bir geldi 7.tabağı toplasanız yarım tabak etmez,büyük alkollü içecek cam bir sürahide,ispirto resmen ispirto,yani kaçak yapılmış türden.Dedimnki arkadaşlara kalkın kalkın nalet oılsun zehirlemnmeden gidelim burdan,Kalktık sıranın en başında tanınmış bir balık restaurantına gittik orda yedik içtik tabii hesap o gece bana çift katına geldi. Bir dahamı tövbeler tövbesi asla ama asla netten bu gibi yerlerden bir şey satın almam.

Ama yukardaki mevzuda iş yeri sahibi boşu boşuna isyan etmiş, müşteri haklı kardeşim müşterinin elinde indirim kuponu var ne yazıyorsa onu yapmak zorundasın ne o öyle beleşe alışmışsınız falan filan ,ama genelde bu gibi net sitelerindeki indirimli ıvırlar zıvırlar hep üç kağıt hep üç kağıt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novinovi -- 31 Mayıs 2014; 13:10:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baranü

arkadaşim araçın herne olursa olsun..siz alışmışınız...beleşe iş yaptırmaya..bedavaya yaptırmaya olmayıncada esnafa çamur atmalar falan ben firma sahibiyim..ve seni gercekden hiç umursamadım..çünkü..siz nerde beleş oraya yerleş..iyikide yapmamışım..işinizii...

evet arkadaşlar yukarıda alıntı yapmış oluğum sözde esnaf olan arkadaşa selamlar saygılar.Çok güzel müsteri söğüşlüyorsunuz.
    Albea gelince cam filmi 150TL
    Bmw gelince cam filmi bi anda amerikan malı garantiliye dönüyo fiyatta 450 oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: desoto

Merhabalar arkadaşlar,
    Bursa'yı pek fazla bilmediğimden dolayı geçen hafta aracıma cam filmi çektirmek için fırsatı yakala.co dan ''ŞAMPİYON OTO CAM’DAN 5 YIL GARANTİLİ AMERİKAN CAM FİLM UYGULAMASI'' satın aldım.(kurumsal olduğunu zannederek)Firmayla iletişime geçip randevu talep ettiğimde fırma yetkilisiyle ilk görüşmede aldığım yanıt
    -Bizim haberimiz yok yakala.co kendi kendine ilan veriyor.aldıysanız iptal ettirin.
    2 gün sonra tekrar aradım ikinci görüşme
    -tamam abi haftaya gel
    3.görüşme (ertesi hafta,işletmeye gittiğimde)
    -abi burası çok kalabalık çok işim var alamam şimdi hem ilanda mercedes bmw geçerli değildir yazıyo(yalan) ondan bana 200 lira fark vermen lazım.bu fırsattakini yaparsak bozulur soyulur dökülür yazık olur aracına.''
    dedi.
    Arkadaşlar böyle bir dünya var mı acaba sen çizilmez 5 sene garantili cam filmi uygulaması ilanı veriyorsun sonrada biz enayiymişiz gibi muamele yapıyorsun.Bu gibi ahlak dışı davranan işletmeler yüzünden vatandaşın küçük esnafa olan davranış ve tutumu günden güne düşüyor. Hem ilgi alaka sıfır.Hem lakayit davranış.He bide üstüne para vereceğim öyle mi? İnş cnm yha.... diyorum. Siz siz olun uzak durun...

Link
    http://www.yakala.co/bursa/5-yil-garantili-cam-film-uygulamasi--firsati
    adres
    şampiyon oto cam
    Tuna Mah. Yeni Yalova Cad.No:141 BURSA, Osmangazi Tel: 0224 252 95 80

Sözde esnaf tamamiyle haksız.

-Bizim haberimiz yok yakala.co kendi kendine ilan veriyor.aldıysanız iptal ettirin

Bu cevabı diğer görüşmelerde de tekrarlasaydı haklısnız kardeşim sizin haberiniz yok derdik. Ama hem suçlusunuz hem güçlü. Esnaflık böyle birşey değil. Biz de esnafız. Gerektiğinde sözümüz yenmesin, memnun bir müşteri bir çok müşteri getirir, bu sefer böyle olsun diyerek zararına da olsa iş yaparız. ama her seferinde kazanırız

• way be neler varmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.