Şimdi Ara

Sam and Max Serisi Türkçe Yama Çevirilme İhtimali (Telltale)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sam and Max Serisi Türkçe Yama Çevirilme İhtimali (Telltale)

Çılgın ikilimiz Sam ve Max'in oyunlarını kendi dilimizde, TÜRKÇE olarak oynamak isteyen kaç kişiyiz? Yorum yazarsanız, kişi sayısına göre çevirilme ihtimali ufukta gözükebilir :)

Aslen 1987 yılında çizgi roman kahramanı olan absürt ikilimizin video oyunları macerası, Lucas Arts'ın 1993 yılında yayımladığı Sam&Max : Hit the Road ile başladı. 1997'de bir de animasyon serisine kavuşan ikilimiz daha sonra uzunca bir süre sessiz kaldı. Taa ki Telltale Games, markanın isim haklarını alarak 2006'dan itibaren üç sezonluk bir seri yayımlayana kadar.

Figürleri bile yapıldı bu sene :)

Sam and Max Serisi Türkçe Yama Çevirilme İhtimali (Telltale)

• Çok iyi olur. ne zamandır biri el atsa diyordum. Hadi bu kez olur inşallah. elinize sağlık şimdiden :)
  • Dil Dosyaları açılıyorsa bakabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarım çevrilir. Gerçekten isterim. Bu gidişte tüm kült adventure oyunlarını türkçeleştirmiş olacağız :)
  • @ARTAGON99 yeterli sayıda yorum ve oy gelirse... Kimbilir

@Jack Sparrow çok teşekkür ederim. Tool nasıldır bilemiyorum açıkcası.

@Zeragorn sizin Monkey Island serisi ve Day of the Tentacle girişimleriniz adventure ateşini canlandırsa ne güzel olurdu cidden.
  • Kütüphanede bütün serileri duruyor Türkçe yok diye daha açmadım. Türkçe gelirse güzel olur ya.
  • oynamak isterim :D
  • @Habley türkçeleşirse hepimiz çok eğleneceğiz. Çok matrak bir seridir. Bir çok popüler kültür öğesine de göndermeler vardı yanlış hatırlamıyorsam.

@ahmetsafa113 ne kadar çok kişi yorum yaparsa o kadar yaklaşırız hedefimize.
  • Seri güzelmi beyler Back to the Future gibi birşey mi? Türkçesi çıkarsa oynarız
  • Bozkurtlu Tufan B kullanıcısına yanıt
    Onun matrak olanını düşünün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.