Şimdi Ara

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
25.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama ve Kurulumu

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi)

Yama Bilgileri

Türkçe Yama orijinal son sürüm ile uyumludur.

Türkçe Yama bütün platformlarda çalışır.

Türkçe Yama Düzenlenmiş makine çevirisidir.

Emeği Geçenler

VolkTyson \ Sweaty \ Axred

Kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linklerden oynayacağınız platforma göre indirmeniz gereklidir. İndirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exesini oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama exesini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

Yama Kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki SpidermanRemastered_YamaKaldır.exe den yamayı kaldırabilirsiniz. 

NOT

NOT 1: Bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza aşağıdaki linkten gelebilirsiniz.

NOT 2 : Windows defender veya virustotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de virustotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve defenderin altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

NOT 3: Türkçe yamayı yüklemeye çalışırken erişim reddedildi hatası alanların "Yönetici Olarak Başlatması" gerekiyor. Bunun nedeni ise var olan dosyayı değiştirmek için gerekli izine sahip olmamasıdır. Bu yüzden de yama dosyasını, var olan dosyanın üstüne yazmak için yönetici olarak başlatmanız gerekiyor.

LİNKLER

Türkçe Yama Link: https://www.mediafire.com/file/3i8hgczz91nflhk/Spiderman_Remastered_T%25C3%25BCrk%25C3%25A7e_Yama.rar/file

Discord Link: https://discord.com/invite/9zJe7ttAjS

Oyun İçi Görüntüler

Yönetim uyarınca gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volktyson -- 25 Kasım 2023; 14:5:19 >

• Elinize sağlık acaba yamayı ps4 sürümü için uyarlayabilir misiniz?

• OR-Bİ kullanıcısına yanıt

Yakın zamanda sanmıyorum maalesef

• Öncelikle elinize,aklınıza sağlık hocam. Oyunu Steam den alıp sizin yamanızla oynamayı düşünüyorum fakat Steam de V.2.1012 Patchinin geldiği görünüyor. Acaba bu şekilde satın alıp sizin V.2.6... yamanız ile sorunsuz oynar mıyım ?

• Provisioner kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, evet oynayabilirsin. Dün bir kaç arkadaş orijinal sürüme kurdu ve sorunsuz oynadı. Konu içeriğini güncelleyeceğim. İyi oyunlar Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) 

• Peki hocam , umarım bir sıkıntı çıkarmaz , Ps4 de var fakat hem 30 fps hem ENG pek gitmedi açıkçası , sırf pc de 60 fps TR oynayabilmek için Steam den satın aldım , hadi hayırlısı bakalım :)

• Çeviriyi kurdum kurmasına da , daha önce AI çeviri ile çok uzun saatler AC-Valhalla oynamış birisi olarak çeviride imla , anlam biraz havada kalmış hocam ve bir kısmı çevirilmemiş , sürümüyle mi alakalıdır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 1 Kasım 2023; 5:36:13 >
  • Son güncellemeye güncellememiştik. İnsanlar deneyip çalışıyor dedikleri için bakma gereği duymamıştım ama tekrar bakarım müsait bir zamanda, güncellerim. Çok fazla yeni yer varsa sıfırdan da çevirebilirim bakarız duruma göre

• volktyson kullanıcısına yanıt

Emekleriniz için teşekkürler hocam , iyi çalışmalar.

• Provisioner kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) 

• yamayı kurduktan sonra oyun açılmıyor

• hekimmm H kullanıcısına yanıt

Oyunun sürümü eskiyse ondan kaynaklı olabilir. Konu içeriğinde uyumlu olduğu sürümler yazıyor.

• hocam lütfen yeni sürüme guncelleyebilirmisiniz hicbiryerde bulamadım

• yas7826872631876328 Y kullanıcısına yanıt

Yama güncel sürümde de çalışıyordu. Oyuna yeni güncelleme geldiyse bir kontrol ederim vakit bulduğumda

• Oyuna nexus modtan animasyon modu vb kısaca toc ile alakalı modlar yükleyince sizin yama gidiyor. Sizin yamayı tekrar yükleyince bu sefer modlar çalışmıyor. Var mı çözüm teşekkür ederim. @volktyson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jomolocco -- 20 Kasım 2023; 10:42:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Jomolocco kullanıcısına yanıt

Maalesef, toc dosyası değişiyorsa çalışmaz. Tek tek bizim modlarla uyumlu hale getirmemiz lazım ama o kadar vaktimiz yok maalesef. Bir sürü mod var netice de, hepsiyle uyumlu hale getirmek zaman alır.

• Aslında türkçe yamayı mod toola uyumlu yapsanız yeterli spmcmod uzantılı olarak localization_localization_all.localization dosyasını extract edebilsek sorun kalmayacak @volktyson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jomolocco -- 21 Kasım 2023; 1:7:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, öncelikle emeğinize sağlık. Konu içeriğinde uyumlu olduğu sürümler yazıyor demişsiniz, fakat ben göremedim.

Acaba v2.217.1.0 sürümüyle uyumlu mudur?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.