Şimdi Ara

SALİH UÇAN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
2.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende onu diyorum işte emre çolak o yaşta öyleydi şimdide öyle değişen bi şey yok. Bu saatten sonra şut tekniği geliştirebilir , duran top falan çalışabilir. Sürat değişmez, bilekleri yumuşamaz... Pas desen öyle alonso gibi hadi alonsoyu geçtim Selçuk inan gibi uzun nokta pasları attığını görmedim. ARa pası olarak araya sinsice bitirici asist denilebilecek pas bıraktığına da şahit olmadım. Bi adam da bu özellik varsa bunu her maç yapmalı. Neyse çok tepki aldım fenerli arkadaşlardan haklılarda küçümsediğimi sandılar sanırm ama ben gördüğümü söyledim umarım yanılırım da büyük kluplerin mercek altına aldığı yıldız bi milli oyuncumuz çıkmış olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

@bird42

bende onu diyorum işte emre çolak o yaşta öyleydi şimdide öyle değişen bi şey yok. Bu saatten sonra şut tekniği geliştirebilir , duran top falan çalışabilir. Sürat değişmez, bilekleri yumuşamaz... Pas desen öyle alonso gibi hadi alonsoyu geçtim Selçuk inan gibi uzun nokta pasları attığını görmedim. ARa pası olarak araya sinsice bitirici asist denilebilecek pas bıraktığına da şahit olmadım. Bi adam da bu özellik varsa bunu her maç yapmalı. Neyse çok tepki aldım fenerli arkadaşlardan haklılarda küçümsediğimi sandılar sanırm ama ben gördüğümü söyledim umarım yanılırım da büyük kluplerin mercek altına aldığı yıldız bi milli oyuncumuz çıkmış olur

Salih uzun pas da atıyor, ince de görüyor, çalım da atıyor, şutu var, komple futbolcu olmaya büyük aday, Salih'in meziyetlerini bilmen için daha çok izlemen lazım, Selçuk İnan o nokta pasları 19 yaşındayken bu kadar isabetli atabiliyor muydu sence, Burak Yılmaz bize bir futbolcunun belli bir yaştan sonra da çok kendisini gösterebileceğini göstermedi mi, futbolda çalışmak çok çok önemlidir, 94'lü bir çocuktan bahsediyoruz burada, önünde çok uzun bir yol var, yetenekleri kesinlikle tartışılmaz, gelişime çok açık, şımarmadan çalışsın, Avrupa'ya gitmesi işten bile değil..

• quote:

@bird42

Salih uzun pas da atıyor, ince de görüyor, çalım da atıyor, şutu var, komple futbolcu olmaya büyük aday, Salih'in meziyetlerini bilmen için daha çok izlemen lazım, Selçuk İnan o nokta pasları 19 yaşındayken bu kadar isabetli atabiliyor muydu sence, Burak Yılmaz bize bir futbolcunun belli bir yaştan sonra da çok kendisini geliştirebileceğini göstermedi mi, futbolda çalışmak çok çok önemlidir, 94'lü bir çocuktan bahsediyoruz burada, önünde çok uzun bir yol var, yetenekleri kesinlikle tartışılmaz, gelişime çok açık, şımarmadan çalışsın, Avrupa'ya gitmesi işten bile değil..

• parlayacak adam bellidir en başından. daha 19'una yeni basmış bir çocuk, fener'e turu getiren golü atıyor, kritik antalya deplasmanında abilerini kıskandıran bir gol daha atıyor.

golleri geçtim, oyun içindeki hareketleri çok pozitif.

kendine güveni tam, tek pasları, ver-kaçları çok iyi yapıyor. yeri geliyor uzun top atıyor, bir hareketle adam eksiltiyor, görerek oynuyor.

bu yaşında ne yapsın daha? selçuk, caner falan filan yapabiliyor mu bunları? bunları sormak lazım kendimize.

tek eksiği biraz daha kuvvet kazanması. ilk forma giydiği günden bu yana geliştirmiş kendisini. devam etmeli böyle.

ilk formayı giydiği 1. devredeki antalya maçında yaptığı gollük hataya rağmen (aslında hata onun değil onu kurtarıcı olarak sokan hocanın) dimdik ayakta kaldı, sadece topunu oynadı. şımarık bir insan da değil göründüğü kadarıyla, saygılı.

ben çok ümitliyim. böyle giderse birkaç yıl içinde kendine has klası olan, avrupanın büyük kulüplerinin dikkatini çeken bir oyuncu olur.

bu arada söylemeliyim ki yeni jenerasyon bomba gibi. salih, semih, beşiktaşın gençleri, bizim recep hakkaten kumaşlı oyuncular.

• quote:

Orijinalden alıntı: samplus

quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

Alıriz yakında, her yerli genç topcunun ilk büyük hayalidir Galatasaray sonra gider istediği lige

SALİH UÇAN

kapattık

/>

• quote:

Alıriz yakında, her yerli genç topcunun ilk büyük hayalidir Galatasaray sonra gider istediği lige

Beyler böyle okuyun,biraz daha anlamlı oluyor.

SALİH UÇAN

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clubber42

quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

quote:

Alırsınız...

SALİH UÇAN

Saol renktaş burada kendini avutanlarin kim olduğunu gosterdigin için. Tabletteyim, uğraşamıyordum...

Kim neyi avutuyor kardeşim gitmiş gazete küpürü koymuş Salih'in hayaliyle avunuyor, gelmiş bize kendinizi avutuyorsunuz diyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

quote:

Alırsınız...

SALİH UÇAN

Saol renktaş burada kendini avutanlarin kim olduğunu gosterdigin için. Tabletteyim, uğraşamıyordum...

ne demek kardeşim her zaman. benim zaten salih'i istediğimden falan değil istesek altyapıdan 10 tane salih çıkar bkz: arda ama burda gelip bu adamı bu kadar abartmalarını anlayamadım. adamın tekide gitmiş emre belözoğlunun resmini koymuş. emre belözoğlu hangi takımda oynayıp da kendini geliştirdi buralara kadar gelebildi sanki ? neyse onlar salih'i abartadursunlar.

10 tane salih cikar diosun 10 yilda alt yapidan kac yildiz cikarttiniz:D ardayla ovunun kaptaniniz arda hani su giderken gs taraftarinin kufur ettigi arda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takımı ileri paslarlarla atağa taşıyan 2 adamımız var birisi Emre öteki Salin pasları yana ve geriye iyi yapıyor demişler.
    Sanırım bu adamlarla oturup futbol konuşmanın gereği yok.
  • adamlar dünya yıldızı aldık diye geçiniyolar ama hala bizim 18 yaşındaki oyuncumuza sulanıyolar.
  • hala 18 yasindaki oyuncumuza sulaniyolar diyolar ya bedava versinler yemin ediyom istemem.

• quote:

@bird42

Ya bir gidin arkadaş, gelmişsin burda 30 yaşındaki selçuk inan'ı 18 yaşındaki çocukla kıyaslıyorsun..Salih yeterli şansı bulursa selçuk inan'dan çok daha iyi topçu olacağına eminim.

Ama salih'in performansını fb'li arkadaşlarımın fazla abartmaya başladıklarınıda söylemeliyim.Tamam çok potansiyelli çocuk ama dün 2.yarıda (sadece 2.yarıyı izleyebildim) fazla iyi oynamadı.

• GS sever gazete kupürlerini...Song un kayıp 1.5 milyonluk ödemesini bile gazete kupürüyle anlatmışlardı
  • Daha üzerine koyması gereken çok şey var. Öncelikle basit oynama konusunda sıkıntıları oluyor bazı zamanlarda. Ama kumaşı var, hemde istediği anda çalım atabiliyor. Şutları da iyi görüldüğü üzere. Şu anda milli takım da oynar.
  • Maçı izlemedim ancak attığı gol inanılmaz. Bu golü bizim Sneijder atsaydı renktaşlarım göklere çıkarıp, yine rakip tanımamaya başlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharot

Maçı izlemedim ancak attığı gol inanılmaz. Bu golü bizim Sneijder atsaydı renktaşlarım göklere çıkarıp, yine rakip tanımamaya başlardı

Aynen hocam.
  • Fenerbahçe'nin bırakmak istemeyipte ezeli rakibine giden futbolcusu oldumu?
  • Adamın dibi olacak inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzer77

quote:

Orijinalden alıntı: samplus

quote:

SALİH UÇAN

hocam hunharca vurdun

Fatih Akyel' i de unutmamak lazım...

SALİH UÇAN

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.