Şimdi Ara

SAKİNLEŞTİRİCİ CESARET HAPI YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce bi başlığımdada belirtmiştim bi kız vardı rüyalarıma bile giriyordu, bugün onla konuşmayı denedim ama öyle bir heyecan bastıki gidemedim yanına onu gördüğümde bile acayip heycanlanıyorum kalbim yerinden fırlıycakmış gibi atıyo bi arkadaşda cesaret hapı al öyle git konuş rahat olur dedi tamam dedim eczaneye sordum en uygun atarax ı buldum. Sizce nasıl gerçekten işe yararmı? 1 kereliğine kullanıcam o yüzden uyku yapması fazla önemli değil. Birde önerebilceğiniz başka bir ilaç varmı? yanlız 7 lirayı geçmesin malum öğrenci adamız şuanlık bütçe o kadar

• Kullanmayin kafaniza gore o ilaclari kiz kabul etmezse o ilac seni intihara bile goturur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan bende kızla rüyada buluşamıyon sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Kullanmayin kafaniza gore o ilaclari kiz kabul etmezse o ilac seni intihara bile goturur

abartma dostum cesaret hapı içtik diye intihar etcek değilim o sadece intihar girişimine kalkışırsam korkmam ve yaparım o ilaç aklımı rafa kaldırmıyo hala kendi kontrolüm elimde oluyo ama serhoş yapsaydı dediğin olabilirdi
  • Kimyasallar karaciğerine zarar verir, git doğal yürek ye kardeşim, organik.
  • Dana yüreğini öneririm .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bi dalga geçmeyin ya ciddiyim ben o ilaçı içmeden gidersem bu sefer heyecandan kalp krizi geçirir ölürüm
  • Cesaret hapi ne ya. Hollywood mu burasi.
    Erkek ol, git konus. Bu kadar basit.
  • Niye heyecanlısın ki? O da en az senin kadar heyecanlı olacak konuşurken. Aksine sen sakin olacaksın kızı uygun kıvama getireceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi hap kırmızı hap bunlar boş işler dünyaya bir kere geliyosun kız seni reddederse nolcak sanki , işte böyle düşünüp bu işi bitirmeni öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HorseWhisper

Mavi hap kırmızı hap bunlar boş işler dünyaya bir kere geliyosun kız seni reddederse nolcak sanki , işte böyle düşünüp bu işi bitirmeni öneririm.

kendimi çok iyi tanıyorum yapamam elim ayağım birbirine dolaşır dilim kitlenir konuşamam kız beni ağzı iyi laf yapan biri sanıyo aslında öyleyim ama kızın yanında konuşamıyorum işte eskiden bu kızla çıkıyo gibiydik ama çıkmıyoduk sonra ayrıldık o günden sonra benden nefret etti ama artık bu nefretinin bittiğini düşünüyorum çünkü kız sürekli beni kesiyo ne zaman baksam bana bakıyo göz göze geldiğimizde ben kafamı çevirene kadar gözlerimin içine bakıyo bikeresinde 6-7 saniye bakışmıştık sonra başka tarafa baktım ben o an bile heycan bastı
  • emo132 kullanıcısına yanıt
    çok aşırı olmadığı sürece heyecanlanman telaşlanman onun hoşuna gidecektir. Konuşmaya ilk girişte kekeleme felan olur ama sonra biraz sakinleşince teklifi patlat orda işte.
  • Atarax iç kızın karşısında uyursun. 2 gün kaldıramazlar seni. Zaten atarax cesaret falan vermez. Uyutur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emo132 kullanıcısına yanıt
    hocam saçma sapan işe girme birşey olacak falan git konuş işte ne zorla kendini öylede söylicen böylede
  • Cesaret hapları plasebodur. Sen öyle sanırsın. Ama bu yazıyı okuduktan sonra ne hap alırsan al onun sahte olacağını biliyor olacaksın. Haydi hayırlı işler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.