Şimdi Ara

Bim'in Zeytindeki Kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
6.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoğu marketteki açık zeytinlerden kaliteliler zaten marmarabirlik zeytinlerinde ki kalitesizliği saymıyorum bile. Özellikle 250gr pakette olan zeytin çok güzel yedikçe yiyesi geliyor insanın. Bimin iyi olduğu ender konulardan biridir zeytin.

• zeytin , kaşar peynir , kuruyemiş şu anda aklıma gelenler piyasanda ucuz ve güzel
  • sabahın 4.30unda ne zeytini arkadaşlar yaa yeşil çizik zeytinmi, tuzsuz gemlik selesimi, ne zeytini allah aşkına yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUTAHYASPOR

sabahın 4.30unda ne zeytini arkadaşlar yaa yeşil çizik zeytinmi, tuzsuz gemlik selesimi, ne zeytini allah aşkına yaaa

• Marmara birliğin az tuzlu siyah bir zeytini var..tam bana göre dokunmuyor midemi kaynatmıyor..çokta lezzetli..şahsen bana leblebi gibi yiyebileceğim hafif zeytin lazım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkyuo

Marmara birliğin az tuzlu siyah bir zeytini var..tam bana göre dokunmuyor midemi kaynatmıyor..çokta lezzetli..şahsen bana leblebi gibi yiyebileceğim hafif zeytin lazım..

aaga kusura bakma da yaş kaç senin de miden kaynıyor ?
  • quote:

quote:

Marmara birliğin az tuzlu siyah bir zeytini var..tam bana göre dokunmuyor midemi kaynatmıyor..çokta lezzetli..şahsen bana leblebi gibi yiyebileceğim hafif zeytin lazım..

hocam tuzlu ve asitli besinler bana nedense dokunuyor..reflü mü var nedir..bilmiyorum bi doktora gitcem bakalım..30 a merdiven dayadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

hocam tuzlu ve asitli besinler bana nedense dokunuyor..reflü mü var nedir..bilmiyorum bi doktora gitcem bakalım..30 a merdiven dayadım

bizim bağcılarda pazartesi pazarı kuruluyor, olimpik spor salonunun otoparkının yanında güzel koyu yeşil zeytin var biraz tuzlu suya koyuyorum biraz zeytinyağı döküyorum sonra da üstüne buzdolabında saklıyorum, nam nam nam nam nam nam yiyiyorum hiç dokunmuyor mide dostu, kilosu 6tl tavsiye ederim yolun bağcılara düşerse ;) düşmezse de zeytinleri suya koyun içine de limon tuzu koyun birazcık bekletin 7-8 saat ;)

• canlansın...
    bim zeytininin son durumu nedir. zeytinci abiler. marmara ege...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.