Şimdi Ara

Sakarya'da yavru köpeği 4 ayağını kestikten sonra ormana attılar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkçe konuşmuyorlar, suriyeliler sanırım.
  • Ne istedin yavru köpekten bu kadar acı olurmu Allah senin cezanı versin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videonun altında "canaan rescue" yazıyor. Sanırım bir hayvan yardım kuruluşu. Fakat bu kuruluşun twiter ve facebook sayfalarında videoyu bulanadım. Eski bir video da olabilir.

Bilgi edinen var mı? Videodaki köpek Sajaryadakimiymiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah yavrucak ah nasıl üzülüyorum bir bilsen...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gibi haberler son yıllarda çok çıkıyor, köpekler cehennemi Türkiye...

Hapse girmeyeceğimi bilsem hiç düşünmeden öldürürdüm bunu yapanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Yani şimdi bunu yapan 3-5 bin lira ceza verip çıkacak. Adı soyadı ifşa olsa, biz burdan toplansak gitsek, ağzını yüzünü kırsak; kasten yaralamadan, darptan, hatta burdan toplandık diye belki organize ilaveler yaparak kaç sene kitlerler bize. bu ülkedeki adalet sistemini ayrı, savcısını ayrı, hakimini ayrı... hırsız yakalarsın atmaz içeri savcı, niye atmıyorsun diye söylenir kapısını çarparsın, tutuklatır seni. şerefsizler. kodumun 3.dünya ortadoğu ülkesi.
    Hadi gidelim

• Süriyeliler yapms hic sasirmadim

• AKP NİN ÜLKEMİZE SOKTUĞU SURİYELİLER.. şaşırdınız mı????

Yarın Bunlar Büyüyecek Kafa kesecekler..

• https://www.change.org/p/hayvana-%C5%9Fiddet-su%C3%A7-say%C4%B1lmal%C4%B1d%C4%B1r-hayvana%C5%9Fiddetsu%C3%A7tur o olay ile ilgili imza kampanyası baslatılmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım bir an önce bu vahşeti gerçekleştiren kişi veya kişiler bulunur. Kaç gündür tadımız kaçtı ailecek, çok dehşet verici. Ufacık köpek, o resimlerdeki bakışları hiç gözümün önünden gitmiyor.

• O orospu çocuğunu polisten önce bulup, bir ayağını ve kolunu kırarak, hayatının sonuna kadar sakat kalmasını sağlayacak kadar işkence etmeli. Bunu yapan nasıl olsa İnsan olmadığına göre, herhangi bir vicdan azabımız da olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

AKP NİN ÜLKEMİZE SOKTUĞU SURİYELİLER.. şaşırdınız mı????

Yarın Bunlar Büyüyecek Kafa kesecekler..
    Her böyle olayda Suriye 'liler diye sözler algılar atılıyorsa bilin ki bundan bile birileri prim yapma derdine düşüyor veee buna da kanan kesim var ya beni de bu kahrediyor bundan sonra böyle bir olay olmaz diye dua ediyorum ama ola ki olursa ve sorumlusu Suriye 'li bile olsa inanmayacağım çünkü son iki ay da bunun gibi kaç tane olaya şahit olduk Suriye 'li çıktı tavşanı kedi köpek yaptılar , başka haber de köpek çıktı onu da Suriye 'li değilken Suriye 'li yaptılar, o yüzden bundan bile prim yapanları da rabbim unutmasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

nasıl genelleme yapabilirsin? Ben Sakaryalıyım sana hakkımı helal etmiyorum
    Aynen, bir haber de köpeğe tecavüz eden adam olarak haberler de geçiyor olay Kadıköy de yaşanmış, ve şimdi prim yapmamız biz de şöyle mi yapalım hani Kadıköy chp 'nin elinde hani oradaki insanlar hayvansever diye geçinen kesim hani hak hukuk aydınların mekanı hani elit kesim değil mi bu Kadıköy eeeee o yüzden bir iftira atarken insanlar bunu düşünecek benim de yarın öbürgün başıma gelebilir işte bazı zihniyetler bunu göremiyorlar olay Sakarya 'da oluyor beee bütün Sakarya kötü oluyor belki o kişi Sakarya ülke dışından geldi belki başka şehirden geldi ama bunu düşünen yok hemen Suriye 'li hemen Sakaryalıları kötüle oldu be bundan bile prim yapmaya kalkanları rabbim bildiği gibi yapsınlar başka bir şey demiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

https://twitter.com/hashtag/hayvanaşiddetsuçtur
    Burada mahsun hayvanın videosu var haberleri yapıldı hayvanın sağ üst bölgesinde beyaz bölüm yok artı hayvanın altında beyaz bölge yok, ama twitter da herkes bir videoyu paylaşıyor siyah köpek diye ve orada o hayvanın üstünde sağ üst bölge de beyaz bölge var artı hayvanın altı beyaz bölgeye sahip, yani çocukların köpeğe zarar verdiği video ile aramızdan ayrılan siyah köpekle hiçbir benzerlik görülmüyor videoları defalarca izlerseniz görürsünüz, artı çocukların zarar verdiği siyah köpek şişman ama aramızdan ayrılan köpek o kadar tombul değil..

Bu video da çocukların zarar verdiği köpeğe de yapanlar ve aramızdan ayrılan köpeğe de yapanlar aynı şekilde kınıyor ve cezalarının verilmesini dilerim fakat bu çocukların olduğu video daki görüntü ne zamana ait çocuklar Türk 'mü ya da başka ülkenin çocukları mı ney ne değildir hiçbir tam detay ortada yokken sürekli birileri bunu algı yapıyorsa işimiz çok zor ülke olarak yani işin kısası bu çocuklar Suriye 'li işte bu olay Türkiye de oldu şöyle böyle diyorsa millet bunu da partiye şuraya buraya bağlıyorsa o çocuklardan da aramızdan ayrılan köpeğe zarar verenden de bir fark göremiyorum..

İftira ve kir çok kötü şeyler sapla samanı ayıramayacak düzeye gelmişiz yanımızdaki birini bile düşman bu diye gösterip idama sürükleyecek hale geldik toplum olarak..

O yüzden herkes yazarken çok dikkatli olmalı.. Bunun bir de vebali var..
    http://www.haberturk.com/tv/gundem/video/son-dakika-sakaryada-bacaklari-kesilmis-halde-bulunan-yavru-kopek-hakkinda-aciklama/499912

Bu video da aramızdan ayrılan mahsumun detaylarını izleyebilirsiniz sonra da twitter 'daki elden ele gezen video 'ya bakarak farkları görebilirsiniz.. Bunu herkes için paylaşıyorum.. Ve kim kötülük yapıyorsa cezasını çeksin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 17 Haziran 2018; 1:49:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Burada mahsun hayvanın videosu var haberleri yapıldı hayvanın sağ üst bölgesinde beyaz bölüm yok artı hayvanın altında beyaz bölge yok, ama twitter da herkes bir videoyu paylaşıyor siyah köpek diye ve orada o hayvanın üstünde sağ üst bölge de beyaz bölge var artı hayvanın altı beyaz bölgeye sahip, yani çocukların köpeğe zarar verdiği video ile aramızdan ayrılan siyah köpekle hiçbir benzerlik görülmüyor videoları defalarca izlerseniz görürsünüz, artı çocukların zarar verdiği siyah köpek şişman ama aramızdan ayrılan köpek o kadar tombul değil..

Bu video da çocukların zarar verdiği köpeğe de yapanlar ve aramızdan ayrılan köpeğe de yapanlar aynı şekilde kınıyor ve cezalarının verilmesini dilerim fakat bu çocukların olduğu video daki görüntü ne zamana ait çocuklar Türk 'mü ya da başka ülkenin çocukları mı ney ne değildir hiçbir tam detay ortada yokken sürekli birileri bunu algı yapıyorsa işimiz çok zor ülke olarak yani işin kısası bu çocuklar Suriye 'li işte bu olay Türkiye de oldu şöyle böyle diyorsa millet bunu da partiye şuraya buraya bağlıyorsa o çocuklardan da aramızdan ayrılan köpeğe zarar verenden de bir fark göremiyorum..

İftira ve kir çok kötü şeyler sapla samanı ayıramayacak düzeye gelmişiz yanımızdaki birini bile düşman bu diye gösterip idama sürükleyecek hale geldik toplum olarak..

O yüzden herkes yazarken çok dikkatli olmalı.. Bunun bir de vebali var..
    http://www.haberturk.com/tv/gundem/video/son-dakika-sakaryada-bacaklari-kesilmis-halde-bulunan-yavru-kopek-hakkinda-aciklama/499912

Bu video da aramızdan ayrılan mahsumun detaylarını izleyebilirsiniz sonra da twitter 'daki elden ele gezen video 'ya bakarak farkları görebilirsiniz.. Bunu herkes için paylaşıyorum.. Ve kim kötülük yapıyorsa cezasını çeksin..

Alıntıları Göster
    İyi de alıntısını yaptığın twitter adresi Sakarya'da patisi kesilen yavru köpek için açılan bir sayfa...Ürdün'de çekildiği iddia edilen video ile alakası yok.

#hayvanasiddetsuçtur

#hayvanasiddetehayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 17 Haziran 2018; 2:7:47 >

• Millet beyni ile düşünmüyor artık parti ideolojisine hareket ediyor her boka inanıyorlar çok eğitimli dedikleri insanlar her önüne koyulana inanıyor, bu durum pek iç açıcı değil cahil insan eğitilir lakin okumuş cahil egitilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Etme zerre umrumda değil sizin gibileri yuzunden Turkiye bu hale geldi ben de etmiyorum yol al!
    Bu üye ayrıştırma yapmıyorsa ben hiçbir şey bilmiyorum..

https://www.ajanimo.com/kadikoyde-gece-kopeke-tecavuz-eden-sapik-sucunu-itiraf-etti-serbest-birakildi/

Ne yapalım şimdi algı mı yapalım senin gibi ya da sen yap sen bu işi iyi biliyorsun, Kadıköy aydın elit üst kesim CHP 'nin belediyesi ne yapalım biz de yayalım mı şimdi ama senin kadar olamam işte aramızdaki fark..

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

İyi de alıntısını yaptığın twitter adresi Sakarya'da patisi kesilen yavru köpek için açılan bir sayfa...Ürdün'de çekildiği iddia edilen video ile alakası yok.

#hayvanasiddetsuçtur

#hayvanasiddetehayır

Alıntıları Göster
    Nasıl yok yorumları okumuyor musun, herkes hele gele bana sövdürecek kızlar var içlerinde o köpek o çocukların şiddet uyguladığı köpekmiş gibi yazılar yazıyorlar, resmen copy paste hayatı yaşıyor millet, al bu konuya yazanlara bak adam tüm Sakarya 'lıları kötülemiş üstüne onlar dindarmış üstüne akp ye yüzde 70 mi ne çıkmış üstüne bunu yapanlar Suriye liymiş üstüne bunun tek sorumlusu akp imiş..

Kusura bakmayın da böyle yaparak kimsenin öfkesi dinmez ne akp si ne chp si de partisi ne de il 'i ne de dincisi dinsizi beni ilgilendirmez beni ilgilendiren burada provakasyon yapanların olduğu ve bunlarında ceza alması gerektiği alsın ki belki suçu kesinleşmemiş kişi ve kişileri suçlamamayı öğrenirler diye..

Al işte üstümdeki alıntıladığım kişi örneklerden biri..

Yönetim olsam anında ip banı mac adresini direk banlarım.. Bu nasıl bir düşünce yapısıdır milleti ayrıştırmaya geliyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Yani şimdi bunu yapan 3-5 bin lira ceza verip çıkacak. Adı soyadı ifşa olsa, biz burdan toplansak gitsek, ağzını yüzünü kırsak; kasten yaralamadan, darptan, hatta burdan toplandık diye belki organize ilaveler yaparak kaç sene kitlerler bize. bu ülkedeki adalet sistemini ayrı, savcısını ayrı, hakimini ayrı... hırsız yakalarsın atmaz içeri savcı, niye atmıyorsun diye söylenir kapısını çarparsın, tutuklatır seni. şerefsizler. kodumun 3.dünya ortadoğu ülkesi.
    3-5 binmi? Dostum bunu yapan adam yakalanıp suçunu itiraf etse alacağı ceza 625 tl.
    Evet o kadar ucuz bu bebenin hayatı..
  • Instagramda kopek diye aratince iki tane suroyeli cocugun bideosu cikiyor. Kopegin ayaklarini kesmeye calisiyorlar. O kopek bu kopek mi? Sonuna kadar izleyemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.