Şimdi Ara

Sakarya'da yavru köpeği 4 ayağını kestikten sonra ormana attılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakarya’nın Sapanca ilçesinde 4 ayağı birden kesilen köpeğin yardımına vatandaşlar koştu. Veterinere götürülen köpek tedavi altına alındı.

Sapanca ilçesi Yüzevler mevkiinde bulunan ormanlık alanda akşam saatlerinde vatandaşlar köpeğin acı bağrışlarını duydu. Hemen köpeğin yanına giden vatandaşlar hayvanın 4 ayağının kesik olduğunu gördü. Vatandaşlar tarafından veterinere götürülen köpek tedavi altına alındı.

Durumu duyan hayvanseverler, başta polis olmak üzere Sapanca Belediyesi ve SakaryaBüyükşehir Belediyesini arayarak şikayette bulundu. (İHA)

Sakarya'da yavru köpeği 4 ayağını kestikten sonra ormana attılar

https://www.birgun.net/haber-detay/sakarya-da-yavru-kopegi-4-ayagini-kestikten-sonra-ormana-attilar-219539.html

• Bu miniğin (olmayan) patilerinin sargısız halini gördüm içim parçalandı. Bunu yapanı cezalandırmak yetmez. Böyle bir kansızı dünyaya getirdikleri için annesinin babasının da ellerini ayaklarını kesip öyle yaşamaya mahkum etmek istiyorum. Ulan avuç kadar köpek sana ne zarar vermiş olabilir soyunu sopunu s..
    Yani şimdi bunu yapan 3-5 bin lira ceza verip çıkacak. Adı soyadı ifşa olsa, biz burdan toplansak gitsek, ağzını yüzünü kırsak; kasten yaralamadan, darptan, hatta burdan toplandık diye belki organize ilaveler yaparak kaç sene kitlerler bize. bu ülkedeki adalet sistemini ayrı, savcısını ayrı, hakimini ayrı... hırsız yakalarsın atmaz içeri savcı, niye atmıyorsun diye söylenir kapısını çarparsın, tutuklatır seni. şerefsizler. kodumun 3.dünya ortadoğu ülkesi.
  • Alın garibin canını, acı çektirmeyin kardeşim. Bu ülkede niye idam yok....

Vahşilikte sınır tanımayan şeytan insanımız. Bugün küçücük cana, yakında çoluğa çocuğa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 14 Haziran 2018; 19:32:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şerefsizler ya ülke piskopat dolu anasını satayım insanlara bakmaya korkar olduk yan baktın diye öldürür atarlar valla
  • Uuuuuupppp

• Ya abi cildiracagim yeminle cildiracagim bari şu cehennem zebanilerine birsey yapmiyorsaniz verin bize biz yapalım

Yazık değil mi şu hayvana yeminle fotoğrafı gördüğümde gözlerim doldu

Cezalandirmak için bana verseler derilerini yüzüp tuza basmazsam namerdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu miniğin (olmayan) patilerinin sargısız halini gördüm içim parçalandı. Bunu yapanı cezalandırmak yetmez. Böyle bir kansızı dünyaya getirdikleri için annesinin babasının da ellerini ayaklarını kesip öyle yaşamaya mahkum etmek istiyorum. Ulan avuç kadar köpek sana ne zarar vermiş olabilir soyunu sopunu s..

• Memleketim

Sasirmadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah im aynisini yasat mubarek aksam yalvariyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bu sebepten insanların ölüm haberleri hiç etkilemiyor beni. Yansın bu dünya, su veren itfaiyenin hortumunu...
  • Bunu yapan insan olamaz.Gerçekten insan olamaz.Bir canlı başka bir canlıya nasıl böyle bir işkence yapabilir.Hayvanlar bile avını öldürdükten sonra yer.Onlarda bile doğuştan biraz da olsa vicdan var.Sen nasıl o hayvancağızın ayaklarını kesebilirsin ya.Hayır düşünüyorum,düşünüyorum aklımı yitiriyorum.Bunu yapan birde 30 gün oruç tutup,gidip namaz kılıyordur.
  • Allah bu caniyi bildiği gibi yapsın, inşallah bu dünyada ve öbür dünyada layığını bulursun
  • Alın size başka bir şerefsizlik örneği...geçen hafta paylaşmıştım.Millet kafayı yedi!

https://www.google.com/amp/m.medyafaresi.com/amp/haber/antalyada-korkunc-olay-kediyi-canli-canli/871754

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 15 Haziran 2018; 0:45:13 >
  • Sözün bittiği yerdeyiz.

• S

A

K

A

R

Y

A

• Bunu Sakarya bazlı düşünmemek lazım, her ilden böyle haberler gelebiliyor. Ama Sakarya'dan gelince de şaşırmayın, daha taze köpeğe tecavüz falan gördünüz, hatta medyaya servis edilmeyen çocuk, evlat, kardeş tecavüzleri, neler neler, bu konuda Sakarya koca ülkede 2. sırada.(Belki de en fazla yasal işlem gören 2. şehir demeliyiz, tespit edilmeyenlerle birlikte değişebilir.)

Bir arkadaşın da tespiti doğru, bu ruh hastaları o oruç tutan, namaza giden tipler genelde, bizzat bildiğim var iğrenç bir insan ama asla dışardan anlayamıyorsun.
  • çin
    hindistan
    brezilya
    türkiye
    bu ülkede yaşanan olaylar hep birbirinee benziyor
  • Bunu yapan nasıl bir ruh hastasıdır.

Yavrudan Ne istedin. Ne. Derdin ne. Şerefsiz.

• O kediye tecavüz edip öldüren para cezası yırttı ile değil mi.

Devletin acilen bu işe el atması gerekli.

O yapanın hiç mi çevresi yok. Medemiyetten uzak bir yerd mi yaşıyor.

Devlet cezayı kesmiyorsa. Birileri ceza kesmeli.

• Neden ülkemizde bu gibi şerefsizlere ağır cezalar verilmiyor! !! Yine 1000 lira ceza kesilir bırakılır.Bunu insan olan biri yapamaz.Bunu yapabilen biri çocuğunuza, karınıza, sevdiklerinize neler yapmaz.Yeter artık yeter. Bu ruh hastalarıyla aynı sokaklarda dolaşmak istemiyorum.Ben hakim olsam müebbeti de düşünmekle birlikte en az 50 sene ceza veririm.

• Köpek maalesef ölmüş arkadaşlar...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.