Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Sakarya'da yavru köpeği 4 ayağını kestikten sonra ormana attılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ByTwiz98 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
113
Cevap
0
Favori
0
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sakarya'da yavru köpeği 4 ayağını kestikten sonra ormana attılar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      84 Mesaj
      17 Haziran 2018 02:04:24
      Millet beyni ile düşünmüyor artık parti ideolojisine hareket ediyor her boka inanıyorlar çok eğitimli dedikleri insanlar her önüne koyulana inanıyor, bu durum pek iç açıcı değil cahil insan eğitilir lakin okumuş cahil egitilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1486 Mesaj
      17 Haziran 2018 02:07:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Etme zerre umrumda değil sizin gibileri yuzunden Turkiye bu hale geldi ben de etmiyorum yol al!
      Bu üye ayrıştırma yapmıyorsa ben hiçbir şey bilmiyorum..

https://www.ajanimo.com/kadikoyde-gece-kopeke-tecavuz-eden-sapik-sucunu-itiraf-etti-serbest-birakildi/

Ne yapalım şimdi algı mı yapalım senin gibi ya da sen yap sen bu işi iyi biliyorsun, Kadıköy aydın elit üst kesim CHP 'nin belediyesi ne yapalım biz de yayalım mı şimdi ama senin kadar olamam işte aramızdaki fark..
      |
      |

• Binbaşı
      1486 Mesaj
      17 Haziran 2018 02:13:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Lumibrite

İyi de alıntısını yaptığın twitter adresi Sakarya'da patisi kesilen yavru köpek için açılan bir sayfa...Ürdün'de çekildiği iddia edilen video ile alakası yok.

#hayvanasiddetsuçtur

#hayvanasiddetehayır

Alıntıları Göster
      Nasıl yok yorumları okumuyor musun, herkes hele gele bana sövdürecek kızlar var içlerinde o köpek o çocukların şiddet uyguladığı köpekmiş gibi yazılar yazıyorlar, resmen copy paste hayatı yaşıyor millet, al bu konuya yazanlara bak adam tüm Sakarya 'lıları kötülemiş üstüne onlar dindarmış üstüne akp ye yüzde 70 mi ne çıkmış üstüne bunu yapanlar Suriye liymiş üstüne bunun tek sorumlusu akp imiş..

Kusura bakmayın da böyle yaparak kimsenin öfkesi dinmez ne akp si ne chp si de partisi ne de il 'i ne de dincisi dinsizi beni ilgilendirmez beni ilgilendiren burada provakasyon yapanların olduğu ve bunlarında ceza alması gerektiği alsın ki belki suçu kesinleşmemiş kişi ve kişileri suçlamamayı öğrenirler diye..

Al işte üstümdeki alıntıladığım kişi örneklerden biri..

Yönetim olsam anında ip banı mac adresini direk banlarım.. Bu nasıl bir düşünce yapısıdır milleti ayrıştırmaya geliyorlar..
      |
      |

• Teğmen
      135 Mesaj
      17 Haziran 2018 03:38:39
      quote:

Orijinalden alıntı: askyourmom

Yani şimdi bunu yapan 3-5 bin lira ceza verip çıkacak. Adı soyadı ifşa olsa, biz burdan toplansak gitsek, ağzını yüzünü kırsak; kasten yaralamadan, darptan, hatta burdan toplandık diye belki organize ilaveler yaparak kaç sene kitlerler bize. bu ülkedeki adalet sistemini ayrı, savcısını ayrı, hakimini ayrı... hırsız yakalarsın atmaz içeri savcı, niye atmıyorsun diye söylenir kapısını çarparsın, tutuklatır seni. şerefsizler. kodumun 3.dünya ortadoğu ülkesi.
      3-5 binmi? Dostum bunu yapan adam yakalanıp suçunu itiraf etse alacağı ceza 625 tl.
      Evet o kadar ucuz bu bebenin hayatı..
      |
      |

• Yarbay
      2088 Mesaj
      17 Haziran 2018 11:38:02
      Instagramda kopek diye aratince iki tane suroyeli cocugun bideosu cikiyor. Kopegin ayaklarini kesmeye calisiyorlar. O kopek bu kopek mi? Sonuna kadar izleyemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 22 saat 13 dakika kadarı kaldı.
      17 Haziran 2018 11:40:16
      quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

Instagramda kopek diye aratince iki tane suroyeli cocugun bideosu cikiyor. Kopegin ayaklarini kesmeye calisiyorlar. O kopek bu kopek mi? Sonuna kadar izleyemedim.
      degilmiş . o video ürdünde geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2088 Mesaj
      17 Haziran 2018 11:41:28
      Tamam hocam saol&#128077;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      17 Haziran 2018 11:41:38
      Bir diğer iddia da bir büyü için yavru köpek patisi kullanıldığı şeklinde. Yani bir cinci hoca bunu yapmış olabilir .

• Çavuş
      42 Mesaj
      17 Haziran 2018 12:20:36
      Canilikte sınır tanımayan lanet olasıcı insan müsvetteleri. Her ne olursa olsun hemde böyle bir yavruya bu işkence yapılır mı insafsız herifler.
      Vicdanınız yok, Allah korkunuz da mı yok artık. Yazık şu insanlığa vallahi yazık. Her gün böyle haberler görmek kahrediyor insanı.
      Bunu yapan şerefsiz kişi yada kişiler kim olursa olsun yakalanır umarım. Zaten kimlikleri ortaya çıktığında zannetmiyorum ki rahat gezecekler. Millette o kadar büyük nefret oluşturdu ki bunu yapan mahlukatlar!
      |
      |

• Yarbay
      2779 Mesaj
      17 Haziran 2018 16:49:55
      Yine Sakarya'da üzerlerine asit döküldüğü düşünülen yavru köpekler, Zonguldak'ta boğazına ip bağlanıp öldürülen köpek, tatil yerlerinden sürekli olarak kedi-köpek zehirleme haberleri... Ne oluyoruz ya?! Bu internet ve sosyal medya yaygınlaşmadan önce kim bilir neler oluyordu bu ülkede... Bunları yapanların hepsine lanet olsun!

|
      |

Layne Staley (R.I.P.) | Jerry Cantrell | Mike Starr (R.I.P.) | Sean Kinney
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      17 Haziran 2018 16:58:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Nycha

Bir diğer iddia da bir büyü için yavru köpek patisi kullanıldığı şeklinde. Yani bir cinci hoca bunu yapmış olabilir .
      Olaya neden olan kepçe operatörü tutuklanmış.

• Teğmen
      187 Mesaj
      17 Haziran 2018 17:02:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Carl_Sagan

Alıntıları Göster
      Operatörü tutuklamışlar, ilginç bir durum. İş makinesi ile nasıl vücuda zarar vermeden ayakları ve kuyruğu koparıyorlar anlamak zor...
      Cani birinin yapması daha olası görünüyor ama bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anime -- 17 Haziran 2018; 17:9:11 >
      |
      |

• Yarbay
      11744 Mesaj
      17 Haziran 2018 19:58:40
      Şuna nasıl kıyılır yazık yahu!

|
      |

DONANIM HABER SIK SIK ÇÖKEN HABER SİTESİ
      17 Haziran 2018 20:27:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Carl_Sagan

Alıntıları Göster
      bu olaydan sonra 5 tane yavru köpek daha öldürülmüş . zehirlenmişler maalesef ki

|
      |

Reklamlar
SEO
SEO
paykasa
chat.gen.tr
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.