Yüzbaşı
22 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 85 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar film indirebileceğim forumlar önerebilir misiniz ?
rapid hesabı satan, bilen(ptt havale)+forum önerecek film download için ?
hgjggjhgjghjghj
şimdi bnm kız arkadaşım vardı bugün eve götürdüm 3. kez ilişkiye girmedik fakat biraz ileri gittik yani anlarsınız. herneyse kız bugünkü yaptıklarımız yüzünden kendimden nefret ediyorum dedi ve ayrılmak istedi. ama hâlâ facede ilişkisi var gözüküyor ve demin durum yükledi ve şunu dedi 'öyle bir sihirbazdn ki beni bile kaybettin ;)' yani şu anlamda dedi 'o kadar iyi sakladın ki kötü yönünü ve bugün gördüm bunu ve beni kaybettin' fakat ilişkiye girmedik ben o kadar düşünmemiştim zaten yapamazdım ben ne diyeyimde kapak olsun bu kız.

iyilik ettim kötülük buldum gibi kapak edicek sözler lazım
arkadaşlar bundan yaklaşık 2 hafta önce dershanede derse geç kalmıştım. herneyse boş yer bulamadım 2 tane kızın önüne oturdum. neyse kızın birinde 5800 varmış bendede 5800 vardı. kız(gizem) dedi bana 0.facebook nasıl giriyoruz falan bende gösterdim girdirdim. neyse derste espri falan yapıyorum bu arkadaki gizem ve idil gülüyor sırtımdan falan dürtüyorlar. ben bu gizem ve idil ile kaynaştım sonra falan bunların hep yanlarına falan oturdum.

birgün gizem gelmedi onunda sınıfta en iyi arkadaşı idil olduğu için sınıfta sordum çıktığı var mı gizemin diye oda yok dedi. bende tel no falan istedim yazdım işte ben ali senden hoşlanıyorum diye oda ben sana karşı birşey hissetmiyorum dedi. bende ona bende zaten sadece senden hoşlanıyorum falan dedim. gizem 'ben hiç bir erkekle çıkmak istemiyorum çünkü erkeklere güvenmiyorum bunun senin ile alakası falan yok dedi' bende 'ben nasıl güvenini kazanabilirim falan derken hattımı verdim buna 2 gün kullandı kızlardan falan sms gelirmi hesabı akşamları falan beraber takıldık bunla.

daha sonra yaklaşık 2 hafta oldu böle flört süreci. bugün çıkışta napıyoruz gene buluşuyor muyuz dedim oda yok istemiyorum ali bence arkadaş kalsak bizim için daha iyi dedi. bende peki sen bilirsin gizem ama o kadar şey yaptım neyse dedim. daha sonra vakit kaybetmeden diğer sınıftan başka bir kız vardı gittim ona çıkma teklif ettim diğerki ders kızda kimseyle çıkmak istemiyormuş. neyse bizim dershanedeki sınıftaki kızlar sana başka kız buluruz falan dediler iyi dedim.

daha sonra yaklaşık 30 dk önce gizem msj attı(ben bugünkü gizemin arkadaş kalalım demesinden sonra hiç msj atıp veya konuşmadım) gizem attığı msj da 'ali haklıymışım hiç bir erkeğe güvenmemem gerekiyormuş dedi' bende karşılık olarak 'daha ne yapıyım gizem köpek gibi peşinde koştum herşeyi yaptım amuda mı kalkıyım falan dedim' oda haklısın falan dedi daha sonra ben salak salak konuşma dedim oda doğru salak salak konuşmıyım demi dedi. sonra ben off ben ne diyorum sen ne diyorsun dedim. sonra haklısın yazdı tekrar bende msj atmadım hala bekletiyorum.

şimdi bu kızın amacı ne benle oynuyormu yoksa deniyor mu ?? ne gibi plan izliyim ??
11111111
napcaz ?? kıris bırawn dövermi ki acep
arkadaşlar lise 3 geçtim bu sene bölüm web tasarım neyse hoca daha html kodlarını öğretiyor ben onları biliyorum ve hoca ilk defa dersimize girdi ben hocanın gözüne girmek için bir web sitesi yapmak istiyorum dreamweaver den. herneyse anasayfayı düzenledim fakat çok sade ve basit olduğunu düşünüyorum asp kodlarını bilmeme rağmen neler ekliyebilirim düşünceleriniz nelerdir ??


ŞİFREYİ BULDUM KONU KAPATILABİLİR :)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Mesaj Sayısı: 562
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.495
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 302.100 (Bu ay: 128)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.