Şimdi Ara

Sahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
15.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
301 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 yıllık hükümet tarihinde gelmiş geçmiş en garip atama arasında başa oynar bu hamle.

Milletin içinde bunu savunacak olan varsa afedersiniz ben onun suratına bile tükürmeye acırım arkadaş.

• Bu atamaları dalga geçmek için yapıyorlar, bakalım halk tepki verecek mi yoksa kabullenecek mi. %51 tepki vermiyorsa sıkıntı yok. Sahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı 

Neden alakasız birisi bir bankanın yönetim kuruluna getirilir. Üstelik son dönemde aşırı derecede önem taşıyan kamu bankalarından birinin başına. Bankacılıktan ne kadar anlıyor ki, yoksa anlaması da gerekmiyor sanırımSahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı 

• Reis kararlı. Ekonomiyi tamamıyla bitirmeye adeta yemin etmiş.

Reisim bıraksaydın da biraz umudumuz olsaydı en azından.

Kafayı yedirecekler bize en sonunda.

Sayın reis, ne yapmak? Nereye varmak istemektesin?

• Ayrıca

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Halkbank Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Fetö lideri Fetullah Gülen'i Pensilvanya'da ziyaret eden Akp Tokat eski Milletvekili Dilek Yüksel Vakıfbank Yönetim kurulu üyeliği görevine atandı.

• Bu haberde şaşıracak ne var?
    Ne bileyim, tarım bakanı falan da yapabilirler. Daha kötülerini de gördük.

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Bu haberde şaşıracak ne var?
    Ne bileyim, tarım bakanı falan da yapabilirler. Daha kötülerini de gördük.
    Benim favorim bu.
    Sahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıskanmayın, çalışın sizin de olsun Sahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı Sahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı 

• Uzaylıların insanların dayanma gücünü ölçen bir simulasyonlarının içindeyiz. Bunun dışında bir ihtimal kalmadı. Boşuna dinlere filan inanmayayım bari.

• Millet açlıktan kendini yakarken siyanür içerken sırf kendi tarafında diye güreşçiyi banka yöneticisi yapmak ülke tarihinde görülebilecek en büyük ve en açık ihanettir herhalde...

• Ben şok. İtiraf edelim, Hamza Yerlikaya'nın cumhurbaşkanlığı başdanışmanı olduğunu dahi birçoğumuz ilk kez şimdi duydu. :D

La ülkede harbi harbi beyin kırıntısı dahi kalmamış mı? Ne alaka başdanışmanlık? Tamam 4 işlem yapamaz gibi aptalca algılar yapacak değilim ama adam Beden Eğitimi bölümü mezunu gerçekten wtf? Yani spor bakanı yardımcılığı normal anlaşılabilir. Ama banka yönetim kurulu başkan yardımcısı nasıl olabilir? Cumhurbaşkanına nasıl başdanışman olabiliyor? Valla şaka gibi ülke...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPAWN-TheUndead -- 13 Haziran 2020; 1:45:50 >
  • Bende mayıs ayında 1.000 tl lik destek paketine başvurmuştum halen süreç devam ediyor o seçim günü er yada geç gelecek Sahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı 

• SPAWN-TheUndead kullanıcısına yanıt

..başdanışman değil sadece.Yani başdanışmanlarından birisi.

• Ne güzel işte. Müşterileri kredi vermek için türlü oyunlarla kündeye getirir. Bir de mafya kiralasınlar kredi tahsilatı için.

• Ak troller bunu nasıl savunacak şimdi ben onu merak ediyorum, malum reisin her kararını alkışladıkları için buna da bir kılıf bulurlar Sahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmirli1713 kullanıcısına yanıt
    Aslında malum nicki x ile başlayan bir tanesine sormak lazım ama etiketleyince tahrik oluyorlarmış. Ne güzel ecevitten başlayıp Kılıçdaroğluna kadar alakasız iki paragraf yazardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi Osmanlı tokadı ile doları düşürdükten sonra ata sporumuz ile diğer dı güçleri mağlup edebiliriz herhalde diye düşünmek lazım

• Hamza Yerlikaya: Bence dolar basalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.